Jump to content
Dogomania

16-17 Listopad Praha


Tecia

Recommended Posts

[quote name='PARSONRK']Ja jadę :) Biorę bandę białych i gończą chyba - tu jeszcze myślę ;)[/quote]
My jedziemy w piątek bo VII jest w sobote, powrot bezposrednio po BIS -ach w sobote planujemy:evil_lol:
No chyba ze nas na BIS-ach nie beda chciec:angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tecia']Kolejna eliminacja Crufts 2008, moze warto?
My co prawda nominacje juz mamy ale championat Czech jeszcze nie skonczony:lol:[/quote]

nominacje tez juz mamy, ale nie zaczelam jeszcze championatu czech, wiec zglosilam owce na te wystawe
rowniez jedziemy w piatek i wracamy w sobote, wyruszamy z Warszawy, jak ktos chce sie dolaczyc, mamy jeszcze wolne miejsce ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dominika i Porto']A czy ktoś wie jak opłacić ?? by za przelew nie zapłacic majątku

Zgłaszać mozna do 21.wrz[/quote]

Ja placilam z kumpela jednym przelewem (za 4 psy) wiec koszty poszly na pol wiec da sie przezyc po 40 PLN od osoby.
A dzis dostalam tez mailem z potwierdzenie ze zgloszenia sa przyjete i wszystko jest oki:-):loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

[quote name='Złośnica']a czy ktoś ma namiar na jakiś tani nocleg ?? ( z piątku na sobote potrezbuje ) naszukałam się starsznie i jak już coś znalazłam to niechcieli psów :-( albo ceny wyższe niż w Austrii :roll:
Jestem zmotoryzowana więc spokojnie może być pod Pragą.[/quote]

Nie wiem co dla Ciebie jest tanio:)
My mamy pokoj 2 osobowy z piątku na sobote za 30 Euro za psy nie doliczaja:)
Nie wiem czy maja jeszcze miejsca ale mozesz sprawdzic:cool3:
[URL]http://www.booking.com/hotel/cz/pension-sunflower.html?aid=306623[/URL]
tu jest namiar na inny hotel
[url]http://www.booking.com/hotel/cz/top-prague-garni.pl.html?aid=306623;sid=c5e10fd8d2843c9d1adb857b4f6294c8;checkin=2007-11-16;checkout=2007-11-17[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jovi']Czy ktoś dojechał do tej Pragi bo taka cisza?[/quote]

Witam serdecznie,
Do Pragi dojechała AQUA Canis Marinus BEZA - hiszpanski pies wodny razem ze swoim Panem Zygmuntem Jakubas. Bezik wystąpił w klasie młodzieży ( ma 9 miesiecy i 10 dni ). Zdobyła tytuł BOB!!!!! wygrywając z sunią w klasie otwartej. Jesteśmy szczęśliwi i dumni z sukcesu Bezy.Serdeczne ukłony dla Małgosi i Zygmunta!!! zdjęcia z wystawy na naszej stronie od 20.11.2007.:multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

bardzo prosze o uzupełnienie stawki i sędziego AKIT (AKITA-INU)


PRAGA - 16-17.11.2007 sędzia: ???
PSY

Klasa szczeniąt - 1
Klasa młodzieży - 1
Klasa pośrednia - 5
Klasa otwarta - 3
Klasa championów - 4

SUKI

Klasa szczeniąt - 6
Klasa młodzieży - 2
Klasa pośrednia - 0
Klasa otwarta - 7
Klasa championów - 2
Klasa weteranów - 1

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agasia']A nawet juz teraz :)

Gratulacje dla Bezika! :multi:[/quote]

NIEZASTąPIONA AGATKA!!!

Dziękuję bardzo za naszą stronę.
We wtorek prześlę do Ciebie piękne zdjęcia od Zygmunta z wystawy z Poznania ( grupowe 6 perro's i indywidualne naszych psiaków ).

Pozdrawiam Cię i podrap za uchem Twoją śliczną sunię poproszę!!!:iloveyou:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jovi']Czy ktoś dojechał do tej Pragi bo taka cisza?[/quote]

Hej hej,
my dojechali a nawet wrocili:)
Dzis odpoczynek stad ta CIsza.
A wracajac do wystawy to mam mieszane uczucia.
Niestety w Pradze sie troszke pogubilysmy i wpadlysmy na wystawe niemal z wejsciem na ring.
Moj mlody dostal suuuuper opis ale niestety porownania w szczeniakach nie bylo i BIS-ow szczeniat etz nie wiec lipa:(
Sunia niestety wypadla gorzej w kl. championow doskonala ex III.
Ale.... takiej ciasnoty to jeszcze nie widzialam nawet na naszych krajowkach wiecej jest miejsca.
Do ringu trzeba bylo sie przeciskac rozpychajac lokciami tragedia nie wiem jak na innych halach ale u nas poprostu dramat.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...