Jump to content
Dogomania
Sign in to follow this  
adaninka

Akcja bezpłatnego czipowania psów w Łodzi

Recommended Posts

Mieszkańcy Łodzi i okolic będą mogli zaczipować w tą sobotę (15.09.07r.) swoje czworonogi w ramach programu "Posprzątaj, to nie jest kupa roboty". Czipowanie odbędzie się w godzinach 11 - 13, w lecznicy "AS" na ul. Składowej 37a w Łodzi. Akcja jest bezpłatna. W niedługim czasie planuje się podobne akcje w innych dzielnicach miasta.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kolejna akcja bezpłatnego czipowania psów w Łodzi odbędzie się w dniu 29 września 2007r. (sobota) w siedzibie lecznicy weterynaryjnej "AS" przy ulicy Tomaszewicza 1 (Retkinia). Wlasciciel chcący zaczipować psa powinien okazać dowód osobisty, ksiązeczkę zdrowia psa z aktualnym szczepieniem, a pies powinien być na smyczy. Czipowanie rozpocznie się o godz. 12:00 i potrwa do godz. 16:00.

Następna akcja odbędzie się 6 pażdziernika 2007r. na terenie boiska szkolnego Szkoły Podstawowej nr 192 im. Heleny Radlińskiej, przy ul. Krzemienieckiej 24a. Czipowanie rozpocznie się o godz. 9:00 i potrwa do godz. 14:00. Ponadto podczas akcji planowane s a konkursy i zabawy dla dzieci i młodzieży ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Akcja wspaniała, tyle że w łódzkim schronisku nikt sie nie przejmuje tymi psami. Ostatnio moja znajoma szukała 5 dni swojego psiaka z chipem. Dzień w dzień dzwoniła na Marmurową, ale tam informowano ją, że takiego psa nie ma. Po 5 dniach uparła się , że sama poszuka wśród ich psów. I znalazla!!! PIES BYŁ W SCHRONISKU!!! Tylko nikomu nie chciało się tego sprawdzić. Nowa szefowa to chodząca słodycz na zewnatrz, a beczka dziegciu dla psów!! Poza szefostwem nic się nie zmieniło w tym schronie. Psy jak źle miały tak i nadal mają. A jak komus zginie pies to niech go sam jedzie poszukać, bo na Marmurowej na pewno nikt mu go nie będzie szukał. :shake:

Share this post


Link to post
Share on other sites
starlet1, masz niestety rację. Nowa Pani dyrektor dostała ta posade, zeby cos zrobic dla zwierzaków, jednak w ogole nie ma zdolności organizatorskich, przywódczych. Psiaki kocha napewno, ale na tym stanowisku nic dla nich nie umie zrobic. Szczerze mowiac, jak mam tam zadzwonic i zgloscic blakajace sie zwierze, to daje sobie spokoj, bo zostane tylko skrzyczana, ze skoro zwierzaka znalazlam to powinnam sie nim zajac, a nie jej glowe zawracac (a jesli nie mam warunków?). Szkoda słów :(

Share this post


Link to post
Share on other sites
O, to widze ,że mamy podobne doświadczenia. Kilka dni temu powiedziała mojej sąsiadce, że nie weźmie od niej znalezionej suczki, bo ją zagryzą inne psy. To po kiego grzyba istnieje schronisko? Chyba tylko dla pracowników, bo mają pracę. Niektórzy nawet od wielu lat, np. facecik, który zabił chochlą psa, bo mu się kręcił koło kotła. Historia bardzo głośna, a facet nadal pracuje. Wiesz co jest postrachem psów z Mamurowej???Każdy mężczyzna. Te psy musza nieźle dostawac od męskiej obsługi. Dziwie się tylko, że taka miłośniczka psów, za jaka sie podaje nowa dyrektorka, toleruje takich pracowników. Dawno nie były nagłośnione żadne historie z tego schronu...A może powinny, bo nie dzieje sie tam za dobrze. Nowa dyrektorka nie potrafi czy nie chce sie jej nic zmienić? W końcu ktoś jej dał tę posadę razem z kredytem zaufania. Tak przynajmniej powinno byc. A tu kredyt sie wyczerpuje razem z cierpliwoscią nas, którzy to obserwujemy.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kolejna akcja bezpłatnego czipowania w Łodzi!!

Bezpłatne czipowanie psów odbędzie się 20 października br. pod hipermarketem REAL Tulipan przy ul. Piłsudskiego 94, w godz. od 12 do 16.
Należy zabrac ze sobą dowód osobisty właściciela, książeczka zdrowia psa i psa :)

Informacje o kolejnych akcjach czipowania będą zamieszczane sukcesywnie na stronie internetowej: [URL]http://www.czystemiasto.uml.lodz.pl/[/URL]

__________________________________________________________

[FONT=Times New Roman][SIZE=2]Wydział Gospodarki Komunalnej Urzędu Miasta Łodzi zaprasza na bezpłatne chipowanie psów, które odbędzie się w dniu 10 listopada 2007 r. (sobota) w siedzibie lecznicy weterynaryjnej “Futszak” przy ul. Sobótki 5 blok nr 6 (Radogoszcz). Chipowanie rozpocznie się o godz. 10.00 i potrwa do godz. 16.00. Każdy właściciel pragnący zachipować swojego psa powinien okazać dowód osobisty oraz książeczkę zdrowia psa, pies powinien być na smyczy.
[/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=2]Kolejne akcje zaplanowane są w term[/SIZE][/FONT][SIZE=2]inach:
[/SIZE][FONT=Times New Roman][SIZE=2]- 24 listopada 2007 r. (sobota) w Szkole Podstawowej Nr 34 przy ul. Ćwiklińskiej 9 (Widzew Wschód). Chipowanie rozpocznie się
[/SIZE][/FONT][SIZE=2]o godz. 10.00 i potrwa do godz. 15.00.
[/SIZE][FONT=Times New Roman][SIZE=2]- 8 grudnia 2007 r. (sobota) w Szkole Podstawowej Nr 174 przy ul. Gałczyńskiego 6 (Dąbrowa). Chipowanie rozpocznie się o godz. 10.00 i potrwa do godz. 16.00.
[/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=2]Dodatkowe informacje pod numerem tel. do Wydziału Gospodaki Komunalnej UMŁ 0-42 638-49-01
[/SIZE][/FONT]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

Announcements

×