Jump to content
Dogomania

wystawa KON w Wiecborku


dorplant

Recommended Posts

[quote name='dorplant']po to zeby powieka nie spuchła :eviltong: !
taa bojowa :angryy:,dopiero co zeszły mi siniaki z nóg !![/quote]


Fajnie, że Ci w ogóle schodzą. U mnie jak stare schodzą to pojawiają się nowe :angryy: Już prawie nie miałam ani jednego to dziś Kenny podrapał mnie tak, że mam piękną siną szramę a Gwen wpadła we mnie na przywołaniu mimo, że włączyła ABS-y (chyba ma zepsute) :evil_lol: Planowałam iść do koleżanki na wesele w krótkiej sukience ale po raz kolejny to nie możliwe bo by pomyśleli, że mnie chłop bije... :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AM']Fajnie, że Ci w ogóle schodzą. U mnie jak stare schodzą to pojawiają się nowe :angryy: Już prawie nie miałam ani jednego to dziś Kenny podrapał mnie tak, że mam piękną siną szramę a Gwen wpadła we mnie na przywołaniu mimo, że włączyła ABS-y (chyba ma zepsute) :evil_lol: Planowałam iść do koleżanki na wesele w krótkiej sukience ale po raz kolejny to nie możliwe bo by pomyśleli, że mnie chłop bije... :diabloti:[/quote]
:lol::lol: a dlaczego ,ja ciagle w spodniach chodze ??:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Ja wiem, dlaczego w spodniach:B-fly::turn-l::cunao:
Bo chłop bije:cool3:
Mnie też, bo ja waga 49( było 56, kłopociki, i sie pojechało), a Tyranozaur 40, narazie, a chudy jest,:-oa bojowe znaczenia mam, też, jak na właścicielkę ON w wersji XXXXL DON, przystało:razz:

dorplant, nenemusha,
Powodzenia i dobrej zabawy życzę,:loveu: szkoda że mój chłop, oblał państwowy, znaczy jazdę, na Prawo Jazdy, bo autko stoi, bezproduktywnie, ale jak w końcu zda, to bydym bywać tu i ówdzie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lisica']

dorplant, nenemusha,
Powodzenia i dobrej zabawy życzę,:loveu: szkoda że mój chłop, oblał państwowy, znaczy jazdę, na Prawo Jazdy, bo autko stoi, bezproduktywnie, ale jak w końcu zda, to bydym bywać tu i ówdzie[/quote]
lisica to sama zdaj :eviltong: a nie bedziesz sie na chłopa ogladac .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nenemuscha']Tak trzymaj Lisica..mieć prawko w tych czasach to luksus i przekleństwo..wszelkie imprezki i oblewanie wystawek,małe piwko ze znajomymi..to wszystko bedzie cie omijac..bo chłopy to świnie..uwierz wiem co mówię..ciągle musze robić za kierownice w drodze powrotnej![/quote]
to zapominaj zabrac :cool3: prawka i masz z głowy !!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...