Jump to content
Dogomania

Neris-11 letnia sznaucerka olbrzymia ZNALAZłA CUDOWNY DOM I KOCHAJąCą PANIą


Ania_i_Kropka

Recommended Posts

Jasne, Jagoda:lol:nie watpie ze Neriska w dobrych rekach i Pani Dyrektor i Waszych:lol: fajnie wyglada Pani Dyrektor na fotach, tak milutko, pozdrowcie ja prosze ode mnie.

PS, w garazu mam zgarniete z ulicy stare wykladziny dywanowe, przydadza sie w schronie=znak zapytania

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 739
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

malawaszko, ja tez, uwierz:lol:moja panna lalunia i panna krolewna oraz pan Rufus...ot wesolo bedzie po krolewna zadziorna ale karna i taka kochana. Szczerze mowiac nie bardzo wierze w znalezienie domku docelowego, ale maz i wladca Holender:evil_lol: juz urobiony wiec problema niet

Link to comment
Share on other sites

Otrzymalam pozytywna odp. od panow z f-my transportowej. Moga zabrac Neris do NL, ale teraz trzeba bylo skoordynowac date ich kolejnej podrozy z data dowiezienia Neriski do Szczecina. Jestem zdania ze potrzebujemy kogos kto moglby Nerisie przetrzymac dzien lub 2 u siebie i przekazac ja panom z tej firmy. Jesli jednak uwazacie ze powinnam sama przyjechac po Neriske to zrobie to. Czekam pilnie na wasza decyzje dziewczyny:lol:

Link to comment
Share on other sites

Aniu, pan z firmy prosil mnie o tel. jutro. Sluchaj a czy Ty moglabys do niego zadzwonic i dogadac sprawe? Szczerze mowiac trudno mi z odleglosci zgrac termin przywiezienia Neriski do Szczecina z data transportu do NL, poniewaz nie wiem kto od Ciebie moglby ja dowiezc, kiedy i o ktorej godzinie. Czy masz skypa Aniu? Jesli jednak mialoby to wszystko byc skompikowane to pojade sama po mala:lol:

Link to comment
Share on other sites

Nie ukrywam, że do Szczecina transport nie należy do łatwych. Trzeba poświęcić na to dwa dni. Najprawdopodobniej była by to sobota lub niedziela bo wtedy dziewczyny mają wolne. Muszą jechać we dwie, ponieważ boję się wysłać jedną osobę nocnym pociągiem. Jeżeli chodzi o godzinę to zależy od pociągów. Sama nie wiem co robić?

Skeypa nie mam. Mój komputer odmawia współpracy:oops:

Link to comment
Share on other sites

Pociagi sprawdzalam, jest tylko expres bez przesiadki chyba w godz.rannych, pozostale maja po 2 i nawet 3. Jesli w gre wchodzi sobota i niedziela to obawiam sie ze musimy szukac dla Nerisi domu goscinnego na kilka dni bo zdaje mi sie ze panowie wyjezdzaja z Pl w piatki. Tak bylo przynajmniej z ciocia Irena. Gdybym ja miala jechac to mozemy sie umowic wstepnie na sobote lub niedziele czyli 1 lub 2 marca ale to jeszcze do ustalenia z moja kolezanka ktora chce mi towarzyszyc w podrozy w charakterze kompanki do pogaduszek:lol: Myslmy, co 2 glowki to niejedna, napisalam Ci pw

PRZEPRASZAM POMYLKA W POSCIE.

W gre wchodzi jesli idzie o moj przyjazd 1 sobota lub niedziela lutego

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania_i_Kropka']Dusje na spokojnie przemyślałam wszystko i wydaje mi się, że lepiej dla Neriski będzie jeżeli przyjedziesz po nią do Szczecina. Pani Dyrektor obiecała zająć się sunią do wyjazdu.[/quote]
Jak widzisz, nasza kochana Szefowa również pomaga wolontariuszom...:lol:

Link to comment
Share on other sites

Nie ma sprawy:lol: bede, i szczerze mowiac tez wole taka opcje. W takim razie umawiamy sie wstepnie,jesli to mozliwe, na dowiezienie laleczki do Szczecina na 1 sobote lutego bo w niedziele raniutko chcialabym wyjechac juz do domu razem z nasza panna:lol: Jesli cos mialoby ulec zmianie,/ w sensie terminu/ to oczywiscie dam tutaj znac. Pozostajemy w kontakcie:lol: Prosze przekazcie Pani Dyrektor uklony ode mnie, serdeczne pozdrowienia i podziekowania za pomoc dla Nerisi

Link to comment
Share on other sites

dusje znalazłam wątek :lol:

Ania i kropka - 02 lutego możecie przenocowac u mnie. Odbiorę was samochodem z dworca. TZ akurat wyjeżdża na sobote i niedziele. I w te sobote wyjatkowo nie mam kursu. Sunia spokojna ? Bo u mnie 4 suczki sznacuerki mini i akurat cieczki.

Link to comment
Share on other sites

Aniu, toz Ty mi dziewczyno z nieba spadasz:loveu: Sluchaj, mysle ze ja i 2 kobitki jadace ze mna/na razie to tylko nasze plany i oby sie nie okazalo he he ze sama musze jechac/ postaramy sie ulozyc w kacie u cioci Irenki, z sunia oczywista u boku. Jesli wiec zechcesz tylko zapewnic nocleg dziewczynom z Olsztyna, o ile one postanowia jedna nocke w Szczecinie spedzic i nie ryzykowac jazdy nocnymi pociagami, to bedzie super:multi: ustalimy to jakos tu na watku. Dziekuje Ci serdecznie za odzew i chec pomocy:loveu: No to teraz czekamy juz tylko na zapodanie nam o ktorej spotkamy sie w Szczecinie Dabie z Nerisia i jej przewodniczkami:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AnkaG']Magda wszystkie pociągi dojeżdąają do głównego jadąc przez Dąbie. ;)

Pociąg 6.41 z Olsztyna Głównego jest o 14.33 w Szczecinie Dąbiu i o 14.48 Szczecin Główny.[/quote]
Mnie na planowaniu podrozy na stronce PKP wyskakiwal tylko Szczecin Dabie , choc chcialam do SZ. Glownego:shake: Nic to, dziewczyny sprawdza u siebie w Olsztynie i z pewnoscia podadza tutaj co i jak. Malenka Zuzia to priorytet:multi:ale pewnie kiedys poznamy sie Aniu:lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...