Jump to content
Dogomania

Pudelek-DAFFI-tak bardzo mi Ciebie brakuje


Duffi

Recommended Posts

  • Replies 217
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B][COLOR=darkslategray]:tree1:DZIĘKUJĘ WAM WSZYSTKIM, ŻE PAMIĘTALIŚCIE O MOIM DAFFICZKU I BYLIŚCIE Z NIM PODCZAS MOJEJ NIEOBECNOŚCI,[/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkslategray]DZIĘKUJĘ WAM ZA TO, ŻE MOGĘ NA WAS LICZYĆ[/COLOR][/B]


[FONT=Century Gothic][COLOR=black][B][I]Witaj mój najdrozszy skarbeczku pod słońcem![/I][/B][/COLOR][/FONT]

[FONT=Century Gothic][COLOR=black][B][I]:x-mas:Nie było mnie w Krainie Twoich słodkich snów już bardzo długo. Najpierw choroba Mafficzka odbierała mi wszystkie siły i czas, potem miałam kilka bardzo poważnych spraw do załatwienia, ale.........[/I][/B][/COLOR][/FONT]
[FONT=Century Gothic][COLOR=black][B][I]pomimo wszystkiego byłam u Ciebie nie jednokrotnie z kwiatami, światełkiem znicza i moją wielką tęsknotą. Najtrudniej mi było do Ciebie przyjechać 24.12.2007r. w Twoją Rocznicę Odejścia..... Do tej pory nie potrafię pogodzić się z Twoim odejściem do Tęczowej Krainy. Nikt nie potrafi mi Ciebie zastąpić, nikt nie potrafi wypełnić tej wielkiej pustki w mym sercu...... Zawsze byłeś, jesteś i pozostaniesz najlepszym moim przyjacielem, moim malutkim Dafficzkiem.[/I][/B][/COLOR][/FONT]
[FONT=Century Gothic][COLOR=black][B][I]Wczoraj w nocy obudziłam się i miałam wrażenie, że leżysz przy mnie jak zwykle przytulony do mnie. Długo po tym nie mogłam zasnąć. Ogarneła mnie potworna pustka w sercu, a zarazem niepokuj o Ciebie. Tak bardzo bym chciała dowiedzieć się co z Tobą się teraz dzieje, gdzie tak naprawdę jesteś!!!!!!!!!!?????? [/I][/B][/COLOR][/FONT]
[B][I][/I][/B]

[FONT=Century Gothic][COLOR=black][B][I]Kocham Ciebie mój aniołeczku najdrozszy ponad wszystko na świecie[/I][/B][/COLOR][/FONT]

:candle: :candle: :candle: :candle: :candle: :candle: :candle: :candle: :candle: :candle:
:tree1: [B]Nastąpił [I]2008 rok- kolejny rok bez Ciebie..........[/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

przeczytałem cały wątek.. i jestem pewien że piesek miał cudowna Panią podczas swojej ziemskiej wędrówki .. teraz jest szczęśliwy za TM i napewno patrzy na Ciebie z góry i opiekuje się Tobą..
Duffi - napisz coś więcej o swoich pieskach - dawno cię nie było... pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[B][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Dafficzku, przepraszam, że tak żadko ostatnio do Ciebie zaglądam. Mafficzak wciąż choruje, wyniki jego są nie zbyt dobre a ja jestem wykończona. Bardzo się boję, że mogę jego też stracić.[/SIZE][/FONT][/B]
[B][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Tak bardzo mi Ciebie brakuje ......[/SIZE][/FONT][/B]
[B][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Jesteś moim najdrozszym skarbem pod słońcem, bez którego życie straciło blask[/SIZE][/FONT][/B]
[B][FONT=Comic Sans MS][/FONT][/B]
[B][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Kocham Cebie do szaleństwa[/SIZE][/FONT][/B]

:candle: :candle: :candle: :candle: :candle: :candle: :candle: :candle: :candle: :candle:

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=darkslategray][I]Dziękuję WSZYSTKIM za opieke nad moim Dafficzkiem:Rose:[/I][/COLOR][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][COLOR=darkslategray][I]Jesteście kochani!!![/I][/COLOR][/FONT]
[I][FONT=Comic Sans MS][SIZE=1][COLOR=#2f4f4f][B]_______________________________[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/I]
[I][FONT=Comic Sans MS][/FONT][/I]
[B][I][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=black]Cześć aniołku!!![/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
[B][I][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Nie odwiedzałam Ciebie znów przez długi czas, ale to nie oznacza, że o Tobie zapomniełam. Jesteś obecny w każdej chwili mego życia, śnisz się mi po nocach, a Twoje zdjęcie stoi w ramce obok mego łóżka. :candle::candle::candle::candle:[/SIZE][/FONT][/I][/B]
[B][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][B][COLOR=black][FONT=Verdana][IMG]http://img361.imageshack.us/img361/9387/347wieczka1xa.gif[/IMG] Jesteś lekarstwem na zło,
na proze życia,
które jest bez blasku i kolorów,
Podnosisz na duchu kiedy potrzebuję,
Nie muszę prosić o pomoc,
bo ty i tak jestes i będziesz,
i nawet o tym nie wiesz,
jak ważny jesteś w moim życiu,
Kiedy życie tak pędzi,
a ja czasami się w nim gubię,
pośród ludzkiej obojetności,
kiedy ludzie cierpia w samotności,
Ja nie muszę bo mam Ciebie,
Dziekuję że jesteś przyjacielu[/FONT][/COLOR][/B]

[B][COLOR=black][FONT=Verdana][FONT=Comic Sans MS]Byłeś, jesteś i zawsze będziesz moim najlepszym przyjacielem[/FONT].[/FONT][/COLOR][/B]

[/SIZE][/FONT][/B][B][I][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]KOCHAM CIĘ BEZGRANICZNIE MÓJ SKARBECZKU NAJDROZSZY[/SIZE][/FONT][/I][/B]
[COLOR=black][FONT=Verdana][URL="http://imageshack.us/"][COLOR=black] [/URL][URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img176.imageshack.us/img176/2212/4candles9hdxz3.gif[/IMG][/URL][URL="http://imageshack.us/"]
[/COLOR][/URL]
[/FONT][/COLOR]
[B][I][FONT=Comic Sans MS][/FONT][/I][/B]
[B][I][FONT=Comic Sans MS][/FONT][/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

[B][FONT=Comic Sans MS]Zdaję sobię sprawę co czujesz :-([/FONT][/B]
[B][FONT=Comic Sans MS]Ale Daffik był naprawdę dzielnym pieskiem ;)[/FONT][/B]
[B][FONT=Comic Sans MS]Dla Dafficzka
[*][/FONT][/B]
[B][FONT=Comic Sans MS]Najgorętsze pozdrowienia ;)[/FONT][/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...