Jump to content
Dogomania

*GABI* - piękna sunia, podobna do Białego Owczarka Szwajcarskiego, NIE ŻYJE :(((


fizia

Recommended Posts

  • Replies 763
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zapraszamy na bazarek z pięknymi, ręcznie robionymi przez Taks obróżkami, smyczkami i szelkami.
Taks przekazała nam te cuda, a celek bazarku jest pomoc właśnie schronisku z Jamrozowizny (Kłomnic) - a konkretnie sterylizacja i i kastarcja psiaków
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=111463[/URL]

Link to comment
Share on other sites

No dalej....:( aż się wierzyć nie chce

Kurcze żałuję, że nie zrobiłam zdjęcia, na którym bardziej byłoby widać wielkośc Gabi - jeśłi jednak dobrze przyglądnąć się temu zdjęciu, na którym się uśmiecha, z lewej strony widać odrobinkę łap towarzyszki z bosku, tez wcale nie jakiejś dużej, a Gabi jest od niej mniejsza. Ja naprawdę byłam zaskoczona Jej wielkością, mimo, że Truskawa opowiadała, że jest nieduża.

Link to comment
Share on other sites

Off - sorki, ale ważne :oops:

Słuchajcie, mam kolejny kontakt do Agencji Ochrony.
W Gliwicach jest Agencja Ochrony, która chce adoptować psa. Opieka 24h na dobę. Piesek byłby na terenie budowy, do 15 są budowlańcy, od 15 ochrona. W weekendy i święta ochrona. Jak się skończy budowa, piesek pójdzie z nimi na nowy obiekt i też opieka 24h. Dożywotnio. Pies w ciągu dnia będzie miał kojec z budą przy domku ochroniarzy, wieczorem będzie luzem. Co o tym myślicie? Pies poszukiwany przez nich na cito.
Może znacie jakiegoś pieska, który by się nadał do stróżowania.
Jeśli tak proszę o pilny kontakt 0-604-126-622
e-mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] gg 7690299

Link to comment
Share on other sites

[LEFT]Nie będzie nowych zdjąć. Te na trawie są ładne,Gabi NIC się od tego czasu nie zmieniła. Znowu jest biała na lato a nie żółta jak zimą,poza tym będzie w tym lub na początku następnego tyg sterylizowana więc nie będzie zbyt fotogeniczna. A ja będę w schronisku dopiero w dzień sterylizacji bo będę pomagała więc wcześniej nowych fotek nie zrobię bo mnie po prostu nie będzie.
[/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...