Jump to content
Dogomania

World Dog Show 2008 - Sztokholm - Szwecja


musia

Recommended Posts

  • Replies 415
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...

No to i ja pewnie tez sie skusze choc przyznam ze to wyprawa niemal na koniec swiata.
Pewnie pojade tylko z moim chlopakiem bo sunia po dzieciach bedzie a i ona nie w angielskim typie:-)
Jesli bede jechac to napewno autem kombiakiem wiec pewnie bede miec wolne miejsca mysle ze jesli male psiaki to dwie osoby sie zmieszcza:)
No i jesli godzinowy rozklad promow nie ulegnie zmiania to bedzie trzeba wyplynac w czwartek zeby w piatek byc w Szwecji no i powrot wtedy bezposrednio po sedziowaniu w sobote. Ale to wszystko zalezy jeszcze od promu. Startuje w kazdym razie z Krakowa:-)

Link to comment
Share on other sites

Moge wypowiedziec sie a propo promu Gdansk -Nynasham (60 km od Sztokholmu).
W tym roku w promocji 1 samochod osobowy+ max 4 osoby+ kabina w dwie strony 1800zl
Do wykupu do 16.05
Musicie pamietac ze warunkiem przewozu psa jest wykup kabiny.
Na 2008 nie ma jeszcze cennika ani mozliwosci rezerwacji.

Link to comment
Share on other sites

W promocje byla wliczona kabina 4 osobowa.
Wiem o tym napewno bo moj TZ korzystal z tej oferty.(zreszta chyba jeszcze do tej pory ta promocja "wisi" na ich stronie)
Cena ktora Ci podano to cena bez promocji.
Pamietaj ze pakiet jest do wykupienia duzo wczesniej no i oczywiscie nie ma pewnosci czy w przyszlym roku cena bedzie podobna.

Link to comment
Share on other sites

ja jeszcze powiem o Polferies bo wlasnie 2 tygodnie temu plynelam z nimi ze szwecji i z moja suczka -gabaryty 60 kilo:cool3:.Nie placilam za nia nic-ale ja nawet nie mowilam ze pies jest z nami:oops: ,obsluga bardzo milo przyjela czworonozna pasazerke :loveu:,jest nawet piaskownica dla psow sluzaca za toalete -na naszym decku plynely samoyedy i bez smyczy sobie siedzialy -luz kompletny:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wiesia756']Moge wypowiedziec sie a propo promu Gdansk -Nynasham (60 km od Sztokholmu).
W tym roku w promocji 1 samochod osobowy+ max 4 osoby+ kabina w dwie strony 1800zl
Do wykupu do 16.05
Musicie pamietac ze warunkiem przewozu psa jest wykup kabiny.
Na 2008 nie ma jeszcze cennika ani mozliwosci rezerwacji.[/quote]
A nie wiesz może jak jest z przewozem kilku np.6 psiaków???????
My wybieramy się busikiem na niedzielę i chcielibyśmy zabrać z 5-6 haszczaków
Kilka naszych psiaków już jest w Szwecji,płynęły Stienaline-bezproblemowo,ale nie wiem jak z większą ilością towarzystwa???
Czy mogą być w odpowiednio zabezpieczonych transporterach w samochodzie?
I czy jest możliwość aby na zmianę je wyprowadzać?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Daniel ED']A nie wiesz może jak jest z przewozem kilku np.6 psiaków???????
My wybieramy się busikiem na niedzielę i chcielibyśmy zabrać z 5-6 haszczaków
Kilka naszych psiaków już jest w Szwecji,płynęły Stienaline-bezproblemowo,ale nie wiem jak z większą ilością towarzystwa???
Czy mogą być w odpowiednio zabezpieczonych transporterach w samochodzie?
I czy jest możliwość aby na zmianę je wyprowadzać?[/quote]

Tak dobrze poinformawana to nie jestem:lol:
Najlepiej zadzwon na ich infolinie, z tego co pamietam jak z nimi rozmawialam to chyba psow w samochodzie nie mozna zostawiac (ze wzgledow bezpieczenstwa)
Mysle ze jak kabina bedzie wykupiona to ograniczen ilosciowych nie ma - ale pewna nie jestem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']A możecie podać link do strony Światówki?
pzdr.[/quote]
Czyzby Asiaczki sie wybierały? :cool3:

[quote name='Daniel ED']A nie wiesz może jak jest z przewozem kilku np.6 psiaków???????
My wybieramy się busikiem na niedzielę i chcielibyśmy zabrać z 5-6 haszczaków
Kilka naszych psiaków już jest w Szwecji,płynęły Stienaline-bezproblemowo,ale nie wiem jak z większą ilością towarzystwa???
Czy mogą być w odpowiednio zabezpieczonych transporterach w samochodzie?
I czy jest możliwość aby na zmianę je wyprowadzać?[/quote]
Na pewno nie mozna zostawiac psow na pokladzie samochodowym w samochodzie - poklad ten jest zamykany na 4 sposty przy wyplywaniu z Gdanska, a otwierany jest dopiero po wplynieciu do portu w Nynashamn. Wiec nie ma mozliwosci wchodzenia tam wczasie rejsu. Jedyny sposob to wykupienie kabiny - najtaniej pod pokladem samochodowym wychodza kabiny - z tym ze nie maja one okna, slychac prace silnikow (ale da sie przezyc) i sa w nich 4 koje. Nie wiem ile tam mozna wziac psow, podejzewam ze max. 4 jak nie mniej - kabiny sa ciasne by sie tam zmiescilo 4 osoby i duzo psow....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Savannah']Czyzby Asiaczki sie wybierały? :cool3:


Na pewno nie mozna zostawiac psow na pokladzie samochodowym w samochodzie - poklad ten jest zamykany na 4 sposty przy wyplywaniu z Gdanska, a otwierany jest dopiero po wplynieciu do portu w Nynashamn. Wiec nie ma mozliwosci wchodzenia tam wczasie rejsu. Jedyny sposob to wykupienie kabiny - najtaniej pod pokladem samochodowym wychodza kabiny - z tym ze nie maja one okna, slychac prace silnikow (ale da sie przezyc) i sa w nich 4 koje. Nie wiem ile tam mozna wziac psow, podejzewam ze max. 4 jak nie mniej - kabiny sa ciasne by sie tam zmiescilo 4 osoby i duzo psow....[/quote]
Zastanawiam się, bo tojest kilka dni z wystawami baskowymi + Światówka. Sama nie wiem... Musze obliczyc ceny wystaw + transport... Gubie się w tym wszystkim. Jak przyjedziesz - pomożesz?:lol:
pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Zastanawiam się, bo tojest kilka dni z wystawami baskowymi + Światówka. Sama nie wiem... Musze obliczyc ceny wystaw + transport... Gubie się w tym wszystkim. Jak przyjedziesz - pomożesz?:lol:
pzdr.[/quote]
Ja bede na 100 % wiec pomoc jest pewna. Jak by było za drogo koszty albo cos, to zawsze moge wziac Asiaczkowa parke i sama jechac, skoro i tak pojade do Szwecji prawdopodobnie tydzien-dwa przed swiatowka juz...:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']O!To na pewno musimy pogadać...:lol:
Pzdr.[/quote]
Asiaczku w Poznaniu sie domowimy :cool3: Pomysl, mysle ze to nie jest taka zla opcja - na pewno odchodzi koszt wykupu np. kajuty lub czegos, skoro my i tak ja musimy kupic....i wogole koszt transportu samochodowego(bo i tak jade) wiec....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...