Jump to content
Dogomania

World Dog Show 2008 - Sztokholm - Szwecja


musia

Recommended Posts

  • Replies 415
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Savannah']dokładnie :roll:
Z tego co wiem, to najblizsze wolne miejsce jest jakies 50 km od Sztokholmu....[/quote]
Ja wlasnie zarezerwowalam sobie przed sekunda pokoj 2 osobowy w hotelu 4 km od Stokholmu. Gdybym nie dala rady jechac moge zwolnic rezerwacje nawet w dniu przyjazdu:) bez kosztow:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agasia']Jest tam jeszcze cos wolnego... :D?[/quote]
Z tego co widze w tym hotelu mają jeszcze jeden pokoj:)
Link na ten hotel:
[url]http://www.booking.com/searchresults.pl.html?aid=304142;sid=9b6226785367923a3fe0ebdd1d66a629;checkin_monthday=4;checkin_year_month=2008-7;checkout_monthday=5;checkout_year_month=2008-7;city=-2524279;class_interval=1;do_availability_check=1;order=price;si=ai%2Cco%2Cci%2Cre;ss_all=0;hotelfacility=4[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='IMMNESS']No ja bardzo chętnie bym się wybrała na Światóweczkę.
Ale zobaczymy jak to wyjdzie - jak byłby jakiś BUSik... to może, może...
Oczywiście jestem zainteresowana sobotą.

Pozdrawiam.[/quote]
IMMNESS a jakie masz psiurki?
Ja co prawda nie busem ale kombiakiem i jak narazie pusto:)
Hotel mam juz zarezerwowany, czekam tylko na rozklad promow na nowy rok zeby optywalnie trase wybrac. I tez jade na sobote VII gr z jednym psiurem tylko.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PARSONRK']Ja normalnie myślę, czy przyczepki kempingowej nie wypozyczyć gdzieś.....[/quote]
To fajny pomysl tylko nie wiem czy prom wtedy Cie nie wyjdzie drozej od hotelu. Z tego co znalazlam na trasie do NYNÄSHAMN to za przyczepke do 2 m wys. i do 6 dl bylo w tym roku 400 a powyzej 2 m wys i do 8 dl prawie 700 w jedna strone:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tecia']To fajny pomysl tylko nie wiem czy prom wtedy Cie nie wyjdzie drozej od hotelu. Z tego co znalazlam na trasie do NYNÄSHAMN to za przyczepke do 2 m wys. i do 6 dl bylo w tym roku 400 a powyzej 2 m wys i do 8 dl prawie 700 w jedna strone:([/quote]

Ja na 4 dni sie wybieram z 5 psami........ musze jakiegoś noclegu w miare taniego poszukać.... :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tecia']IMMNESS a jakie masz psiurki?
Ja co prawda nie busem ale kombiakiem i jak narazie pusto:)
Hotel mam juz zarezerwowany, czekam tylko na rozklad promow na nowy rok zeby optywalnie trase wybrac. I tez jade na sobote VII gr z jednym psiurem tylko.[/quote]
Tecia - młode Amstaffki - co prawda chcę jechać tylko z jednym, no ale może się okazać, że będzie dwójka... ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='IMMNESS']Tecia - młode Amstaffki - co prawda chcę jechać tylko z jednym, no ale może się okazać, że będzie dwójka... ;)[/quote]
No to spoko ja jak cos to biore tylko mlodziezowca wiec z miejscem nie ma problemu mozna by jeszcze jedna osobe dokoptowac z jakims maluchem albo bez psiura:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...