Jump to content
Dogomania

/SOS/ Hawańczyk już w domu !!!!


Lucy*

Recommended Posts

  • Replies 232
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Karmelku!
Widzę,że jesteś stosunkowo nowa na dogo,ale super obrotna!
Mało tu takich,które chca załatwić tak wiele adopcji jak Ty!
Czytałam Twoje wypowiedzi na innych wątkach,co prawda najlepiej chciałabyś pomagać w adopcji piesków rasowych,a to jamniczki rasowe,a to wilczarz,a rasowe i tak idą szybciej -sama chcesz adoptować tez być moze rasowego pieska!
Widzę,że masz dużo znajomych,którzy są chętni na adopcje /co prawda rasowych psów/,a nie chcieliby oni biedniejszych piesków,które maja mniejsze szanse na adopcje?
Przydałoby się,aby Twoja aktywność pomogła wyciągnąć ze schronów/bo widzę,że szukasz w różnych miastach!/ prawdziwe bidulki,takie co mają depresję lub nawet chore,którym dom stały przywróci zdrowie?

Link to comment
Share on other sites

to wcale nie chodzi o rasowe ostatnio jak byłam w naszym azylu to zabrałam z tamtąd małego rudego pieska który nie byłrasowcem ale jak podeszłam do krat to wyciągnął łapke za tych paskudnych krat i nie miałam serca go tam zostawic i zabrałam go i teraz jest ulubiencem mojego sąsiada:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Karmelku!
Napisałaś wzruszającą historię,ale biorąc psa z azylu spisano umowe adopcyjna z Tobą, to jakim cudem pies jest u sąsiada?
Popełniłas wykroczenie,pies powionien być przepisany na niego.Możesz mieć nieprzyjemności,jesli kontrola poadopcyjna nie zastanie psa u Ciebie!!!

Link to comment
Share on other sites

dzisiaj zgłaszałam wolontariuszce z naszego schroniska ze tu w hucie są pijaki któzy wzieli pitt bula ze schroniska pies jest więziony do kaloryfera bity i głodzony to juz 3 z kolei bo jędną sunie wzieli a za 4 dni oddali z powrotem gdzie jest sprawdzanie po adopcyjne ale juz jest to zgłoszone:angryy:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...