Jump to content
Dogomania

Ostrzezenie dla Hodowcow Yorkow


Mona4

Recommended Posts

[B]Ostrzezenie dla Hodowcow YORKOW[/B]
Zadzwonila domnie kobieta z Wroclawie z placzem proszac o ratowanie 2 dniowego sczeniaka rasy York.Tlumaczyla ze suka jej padla po cesarce,jak sie puzniej dowiedzialam padla w wyniku zaniedbania i tezyczki:angryy: przyjelam maluszka na odchowanie,wykarmilismy ,wychuchalm ,maluszka poczym w wieku 8 tygodni wlasciciele sczeniaka odebrali.Po 2 tygodniach zadzwonili do meza z informacja ze piesek niezyje!!! najpierw krecili ,pozniej powiedzieli ze piesek przy zabawie polknol kamien,przebilo mu jelito,czeba bylo operowac.A ze byli na urlopie w niemczech oparacja maluszka kosztowalaby 300-400euro wiec bez zastanawianka kazali malego uspic tlumaczac sie tym ze w Polsce za ta sume kupia sobie nowego Yorka:angryy:

Wiem ze w tej chwili szukaja nowego sczeniaka!!!!! To sa bezduszni pazewni ludzie,traktuja zwierzeta jak zabawki ,gdy sie zepsuje usypiaja i kupuja nowe.

pani nazywa sie [SIZE=3][COLOR=red]Beata Wegner.Wroclaw ul szanieckiego[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=#ff0000] Hanower horst strase [/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=#ff0000][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=#ff0000]Podpisuje sie imieniem i nazwiskiem[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=#ff0000][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=#ff0000]Monika Piotrowska Pietruszka. BYTOM ul Nowa[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=#ff0000][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=#ff0000][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=#ff0000][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Wyzej wymieniona osoba zamowila umnie suczke ,zadatkowala,czekali na sczeniaka do 8 tygodnia.Przy odbiorze spisalismy umowe. sczeniak dostal aktualne swiadectwo zdrowia,metryczke,wyprawek.
Po 3 miesiacach, ta bardzo mila osoba jak mi sie wczesniej wydawalo,zadzwonila domnie oburzona ze wcisnelam!! jej chorego psa!!! i piseka musial poddac eutonazji .Poprosilam ja i wynik sekcj zwlok chcialam wiedziec co sie stalo dlaczego 3 miesieczne sczenie nagle umiera na zawal serca. Pani przyjechala z pelna dokumentacja wystawiona w Klinice w PEINE w NIEMCZECH. bylo mi bardzo przykro z tego powodu bo scenie bylo badane i nesz lek niwiedzial zadne wady serca itp
Pani wybrala sobie nastepna suczke,zadarmo bo wkoncu takie miala prawo!!. Niebylo by w tym nic dziwnego, gdyby po paru miesiacach niezaczli donas wydzwaniac ludzie o odbiur RODOWODU !!!! dla sczeniat ktore zekomo odnas kupili,przez posrednictwo wyzej wymienionej osoby.

okazalo sie ze pani wpadla na wspanialy pomysl kopiowala metryke i sprzedawala sczenieta niby to z mojej hodowli a po orginalny rodowod kazala sie zglosic do hodowcy. Domnie zglosilo sie 5 osob ilu jescze dalo sie barac niewiem.Ja za to mialm powazne klopoty dobrze ze wstawil sie zamna ZK sprawa znalazla sie w sadzie, ale po roku zosta umorzona z powodu ??? mala szkodliwosc czynu.:angryy:

Gienowefa Nowak BYTOM HODOWLA GE_DA_NO

Link to comment
Share on other sites

Słyszne jest powiedzenie "Polak potrafi". Co jak co, ale głowę do interesów to ma ta Pani. To również dobry przykład naiwności ludzkiej. Idą, kupują i do końca nie wiedzą co. Mało ludzi zadaje sobie choć trochę trudu, żeby najpierw poczytać i dowiedzieć się na temat rasy i specyfiki zakupu. Nie chcą szukać to niech zadzwonią do ZK. To takie proste. Wystarczy wejść na stronę jakiejkolwiek hodowli, wszystko jedno jakiej rasy i POCZYTAĆ.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...