Jump to content
Dogomania

Gryfonik + OFF


oktawia6

Recommended Posts

Cytat: Jeśli chodzi o przepisy ZKwP pies może mieć obcięty ogon i taki pies może być również wystawiany.


Ale niestety nie we wszystkich krajach.Np.moj Xawier nie mogl brac udzialu w wystawach organizowanych w Niemczech ze wzgledu na obciety ogon.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 271
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='bargest']Cytat: Jeśli chodzi o przepisy ZKwP pies może mieć obcięty ogon i taki pies może być również wystawiany.


Ale niestety nie we wszystkich krajach.Np.moj Xawier nie mogl brac udzialu w wystawach organizowanych w Niemczech ze wzgledu na obciety ogon.[/quote]

owszem w Niemczech i chyba Szwajcarii pies z obciętym ogonem nie może brać udziału w wystawach ale tam nie obowiązuje regulamin [B]ZKwP lecz przepisy VDH.[/B] Natomiast nadrzędna FCI pozostawia kwestie ciętych ogonów do uznania przez lokalne oddziały krajów członkowskich - stąd takie różnice.

Lidia nie mogę znaleźć namiarów na camping w Debreczynie,
ale pamiętam, że ten camping nazywa się "Dorcas Centrum" to jest ok 6 km za Debreczynem w parku "Vekeri To"
Musisz szukać w necie pod hasłem Dorcas ja też spróbuję poszukać.

mam już namiary [url]http://www.eurocampings.pl/pl/europie/wegry/hajd%FA-bihar/dorcas-camping-101510/[/url]

Link to comment
Share on other sites

Witam na nowym watku ;)
Przynoszę wieści z CAC Lublin ;)
Była tam jedna suczka Gryfonika na cała wystawę - ANDROMEDA Park Ridge (V1, o.dosk, CWC , NDSwR, BOB) - nam dośc dobrze popadła w pamięc, bo podczas oceny Arniego... wbiegła nam na ring i Arni tak się zainteresował, że ustać nie mógł xD

[IMG]http://img141.imageshack.us/img141/4492/andromedanaringxdvt8.jpg[/IMG]

Potem na finałach BOG gr 9 suczka wprowadziła takie zainteresowanie wśród panów innych ras ozdobnych, że musieli ją przodem puścić, bo panowie by tyłem chyba poszli xD

Link to comment
Share on other sites

A nie wiem, pan Ostrowski był bardzo dokładny i precyzyjny we wszystkim, jakby miał laser w oczach xD na pewno zauważyłby, że suczka ma cieczke! Juz prędzej była świerzo po.. a może jest tak jak [B]piotrek_b[/B] mówi xD Była po prostu urocza xD

Link to comment
Share on other sites

Jak narazie to mam problemy z kolanem i chyba czeka mnie jakas operacja bo chodze na rehabilitacje i nic nie pomaga tylko coraz gorzej jest ^^ .. a jeśli o wystawe chodzi, to kolega z Arnim pobiegnie, ale i tak jestem nastawiona na srebro, bo mój psiak o tydzień się załapał do klasy młodzieży, tak to jeszcze w szczeniakach by był, a konkurent pół roku starszy, na hali jesteśmy, a on na hali nie pójdzie bo woli trawke i w ogóle konkurent byk, więc już nastawiona na srebro jestem ^^ ale i tak pojade się pokazać i z hodowczynią się spotkać, pokibiocować ^^ No i rozetki właśnie dla tybetanków robie... :)

Link to comment
Share on other sites

No dokładnie.. znam to... potem się tłumaczą "nie, ona/on po prostu takiej kości jest" - no i co z tego? Wzorzec rasy jaki jest taki jest i nikt go zmieniał nie będzie.. w Polsce niestety za mała wiedza jest o rasach rzadkich.. (część dalsza usunięta ^^)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='rodzice']Witajcie . Możecie mi podać nazwy najlepszych hodowli w Polsce i krajach osciennych ? Zaczynam obserwować tę rasę i moze w przyszłosci coś z tego wyniknie ?[/quote]

możemy podać nazwy - nie wnikając czy są to hodowle najlepsze, ;)
podam kilka w alfabetycznym porządku:[LIST]
[*]BARGEST
[*]DUMA BOJARÓW
[*]NIBYLANDIA
[*]PARK RIDGE[/LIST]a poniżej link do czeskiego portalu gryfonikowego
[URL]http://www.boskowan.com/grifonek/[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Ziutka']A co tu tak cicho ??? :roll: niby OFF a żadnej ciekawej dyskusji - a Pan, Panie z Nybyladnii :loveu:...to już wstyd, zawsze ciekawe tematy poruszasz a tutaj :mad:[/quote]

ooo, siema Ziuta, :lol:widzę nie śpisz, :eviltong:
tutaj cisza to fakt, ale za to ostatnio świetny post czytałem
zobacz sama:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showpost.php?p=10563517&postcount=2379[/URL]
niezłe co ??
:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='piotrek_b']ooo, siema Ziuta, :lol:widzę nie śpisz, :eviltong:
tutaj cisza to fakt, ale za to ostatnio świetny post czytałem
zobacz sama:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showpost.php?p=10563517&postcount=2379[/URL]
niezłe co ??
:evil_lol:[/quote]
A pewno, że nie śpię :cool3: gdzie ja o tej porze...pfff :diabloti: o tej porze to na dogo najfajniejsze rzeczy się dzieją :razz:
A w tym poście to mi z lekka jakąś lekturą szkolną zawiało :evil_lol: hihi :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ziutka']A pewno, że nie śpię :cool3: gdzie ja o tej porze...pfff :diabloti: o tej porze to na dogo najfajniejsze rzeczy się dzieją :razz:
A w tym poście to mi z lekka jakąś lekturą szkolną zawiało :evil_lol: hihi :eviltong:[/quote]

"Dziady" wiecznie żywe, hihihi :evil_lol:

Ziuta! a jak ja dostanę bana to zrobisz ze mnie bohatera ??
proooszę takiego wielkiego "mickiewiczowskiego"

:diabloti::diabloti::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='piotrek_b']

Ziuta! a jak ja dostanę bana to zrobisz ze mnie bohatera ??
proooszę takiego wielkiego "mickiewiczowskiego"

:diabloti::diabloti::diabloti:[/quote]
Dla mnie od dawna jesteś bohaterem :loveu: ale jak będzie trzeba to dla dobra sprawy się nadstawię :diabloti: :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...