Jump to content
Dogomania

Pomoc- Rzeszów


Coffee&Nera

Recommended Posts

Witam. Chciałabym sie dowiedziec wszystkiego na temat Młodego Prezentera. Jak to jest, jak wystawiac, jakie pozy itd., ponieważ moim marzeniem jest wystawic chociaz raz w zyciu psa w tej kategori. Niestety niemam wlasnego pupila wiec o wiele sprawa jest trudniejsza. Jestem z Rzeszowa i nie za bardzo mam mozliwosci dojazdu a chcialabym sie dowiedziec jak najwiecej od fachowcow ktorzy siedza w kynologi od lat. Pozatym moglabym poznac wiecej osob z tej branzy ;) Jest ktoś moze z Rzeszowa i chętnie by pomógł? ;)

Link to comment
Share on other sites

Ja co prawda nie jestem z Rzeszowa, lecz chętnie pomogę chociażby przez gadu-gadu. Jeszcze nie wystawiałam (16 września w Chorzowie mój debiut), ale mam już trochę wiedzy na temat junior handlingu, za co dziękuję dogomaniakom :) Chętnie pogadam o wystawianiu, bo to moja pasja.
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agata :)']Ja co prawda nie jestem z Rzeszowa, lecz chętnie pomogę chociażby przez gadu-gadu. Jeszcze nie wystawiałam (16 września w Chorzowie mój debiut), ale mam już trochę wiedzy na temat junior handlingu, za co dziękuję dogomaniakom :) Chętnie pogadam o wystawianiu, bo to moja pasja.
Pozdrawiam[/quote]

Debiutujemy razem moja droga :loveu: Szczęście ze się załapałaś do młodszej grupy.:mad:

Nera, jak miło spotkać twoj temat tutaj ;) Żyzę powodzenia, moze kiedys sie spotkamy na ringu :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

My tam chyba z buta jako pierwsze wylecimy ale cisza, trzeba byc dobrej myśli :D Przez Ciebie mi też się zachciało wteszcie się w tym sprawdzić no i gadałam z wujkiem, dla Ciebie Nellka już wcześniej zarezerwowana, a ja może Sindi? Duże psy się chyba źle prezentują ogółem na MP, z tego co widze zawsze maluchy wygrywają, ale w końcu to krajówka dla gr I, II i V, więc zrobimy wyjątek :) Damy rade kochana ;* Ja tylko mam nadzieje, że jak na pierwszy raz to nam nie nawalą nie wiadomo jakiej konkurencji... :D

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Mam podobne marzenie jak Nera, także chciałabym dowiedzieć się wszystkiego na temat MP, jak wystawiać, jakie pozy itp. Mieszkam bardziej w okolicach Przeworska, ale gdyby był ktoś chętny by mi pomóc z Rzeszowa jakoś zorganizowałabym dojazd :) Miejmy nadzieję że będzie ktoś chętny do pomocy mi.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 9 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...