Jump to content
Dogomania

Galeria Dogomaniakow


mrowka

Recommended Posts

  • Replies 10.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Iwona i Gucia']Henna-Martyna ładnie to się tak ukrywać :evilbat: I tak Cię kiedyś dorwę, będziesz na wystawie prawda :wink:

A zdjęcie super :D[/quote]

thx :oops:
A ładnie to tak koleżankę demaskować? 8) Co tam słychać u Was?
pozdrawiam :)

PS. Na wystawie będę oczywiście, więc jak najbardziej możesz mnie "dorywać" :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='henna'][quote name='Iwona i Gucia']Henna-Martyna ładnie to się tak ukrywać :evilbat: I tak Cię kiedyś dorwę, będziesz na wystawie prawda :wink:

A zdjęcie super :D[/quote]

thx :oops:
A ładnie to tak koleżankę demaskować? 8) Co tam słychać u Was?
pozdrawiam :)

PS. Na wystawie będę oczywiście, więc jak najbardziej możesz mnie "dorywać" :evilbat:[/quote]

Już się nie mogę doczekać, pogadamy na wystawie, bo nas zaraz stąd wyrzucą
:wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ajka']no migdał,migdał, oczy wykrojone jak migdały, taki kształt najbardziej pożadany przez kobiety, nie okrągłe, nie wyłupiaste, nie kaprawe, nie malutkie, tylko takie jak migdałki. To są oczęta magiczne :D[/quote]

ajka,

Doskonala charakterystyka :cunao: :cunao: :cunao: Ty to sie znasz na rzeczy :lol: 8)

Link to comment
Share on other sites

Cola powtórzę się Pięknę oczęta i cała reszta super do nich pasuje .... :wink: no coz nie dziwię się tym pracowym samcom :wink: :lol: Cola no cóz jesteś urocza trzeba z tym żyć jakoś ;)
Birma (fajnie się złozyło przciwieństwo Coli) cud blonynka "made by natura" :wink: super foty bardzo mi się podoba to co widze w tym z deka pistacjowym sweterku i widze że w swych zachwytach nie jestem jedyna ... :wink:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...