Jump to content
Dogomania

Pręgusy spod kościoła już w domach. Alleluja!


Agnie Koty

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Rudzielec ...rudzielec zamieszkał w lecznicy. Na stałe. Na święta, urlopy ma być zabierany. Podejrzewam, zee w końcu trafi sie ktoś kto go zabierze. Na razie to wetka jest nim oczarowana, podobno ma nieziemski charakter. Cóż, może będzie asystował przy operacjach i na coś sie przyda, :evil_lol:

Ale, ale. Dzisiaj dom znalazł pingwinek chłopak, ten co był taki chorutki. Wzięła go pani, którą znałam z widzenia. Jak sie potem okazało, leczymy zwierzęta w tym samym gabinecie, khe. Będzie miał koleżankę kocią /wysterylizowana/ i białego pudelka /znajdk/ co kocha koty. W międzyczasie odezwała się pani, która go chciała wziąć w zeszłym tygodniu. Były, żale, pretensje ale cóż...życie jest ciężkie i decyzje trzeba podejmować szybko. Szczególnie kocie decyzje. :diabloti:
I zaczynam wierzyć, ze istnieje jakaś kocia paranoja, są takie kocie fale, :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj na mikołajki dostałam mała koteczkę.... Nawet juz mi sie nie chce pisać co, jak i dlaczego... W każdym razie dzisiaj miała amputowany ogonek bo gnił i dupinę ma jak niedźwiadek. Cała czarna , oczka bursztynowe, miziasta, mrucząca... Jakieś dwa miesiące. Oto i ona.
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img228.imageshack.us/img228/384/bezogonkahw4.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Agnie ja tu widze kocie odpływy i przypływy...jak nie przymierzając hydra lerneńska co to jak jeden łeb straciła to 2 inne wyrastały na jej miejsce ( a może 8 ? nie pamiętam , musze odświeżyc sobie mitologie coby błyskac erudycją...:cool3:)..jak 1 kota szczęśliwie udomowisz to zaraz zagnieżdzają się u Ciebie nowe bidy.......życzę więc więcej odpływów , mniej przypływów ....

Link to comment
Share on other sites

A taki bezimienny jest. Bezimienny i bezogonny.:evil_lol: Najważniejsze, że pięknie sie goi. Tylko trochę krwią podciekło, ciocia Kasia Służba Zdrowia zerknęła i powiedziała , że dobrze jest. Jak chcesz, Kaja, to możesz wymyslić imię... Ja już nie mam pomysłów. Do wszystkich mówię " moje sralunie":evil_lol:
Zrobiłam nowe ogłoszenia ostatniej pingwince, poczarujcie trochę, żeby sie udało.... Nosek Eskimosek jeszcze nie szuka domu, jeszcze nie w idealnej formie.

Link to comment
Share on other sites

Koteczka bez ogonka pojechała!:multi: W umowie nazwałam ją Misiunia bo taka misiowata bez tego ogoneczka.Daleko to się nie najechała bo kilka ulic dalej ale zawsze... Kochani, to dom marzeń, po prostu dom marzeń... Chyba się rozpłaczę.... A przecież ja jej nawet nie ogłaszałam! :oops:
Państwo dostali mój numer od znajomej wetki, niedawno odszedł im kot, chcieli wypełnić po nim pustkę. Nasza Mikołajkówna będzie miała towarzystwo, nawet rodowodowe, :evil_lol:. To kociarze, prawdziwi kociarze. :loveu:Tak bardzo się cieszę!
Aaa, wczoraj złapała się osiedlowa dzikuska. Już jest ciachnięta, czeka na wypuszczenie. A rudzielec z lecznicy jedzie do wetkowego domu jako osobisty kot. Kolejny szczęściarz.
A może ktoś z Was zna dobre miejsce na krótki wyjazd w ferie? Gdzieś niedaleko :oops: Dodam, ze wyjazd pod kątem dwóch 9 letnich dziewczynek....

Link to comment
Share on other sites

Haniu, wcale nie śmigają.... Pingwinka u mnie sie zasiaduje, buuu.
Dzisiaj byłam przy cmentarzu augsburskim, mieszka tam czarna kocica, która ktoś wyrzucił z samochodu. Dostaliśmy zgłoszenie od pani która ją dokarmiała ale wyjechała już na zime do siebie. Ten Grodzisk to jakieś letnisko czy jak?:cool3:
Trzeba ja będzie złapać do sterylizacji. Będę tam chodzić ją karmić. Fajniutka, miziasta, no i całe szczęście grubiutka. Chyba pomieszkuje na pewnej posesji....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...