Jump to content
Dogomania

Staffikowe "Ideały"


Recommended Posts

Dorka swietny dymorfizm :):loveu: kocham ta pare :)
a ja wkleję jeszcze jedna parke carbo i Zoe. Psy o identycznych wręcz głowach ale zaznaczona różnica płci :)
[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img516.imageshack.us/img516/5346/carqr0.jpg[/IMG][/URL]
[URL="http://g.imageshack.us/g.php?h=516&i=carqr0.jpg"][IMG]http://img516.imageshack.us/img516/5346/carqr0.e95009d556.jpg[/IMG][/URL]
Amfi specially for you :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 262
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Giovani']Jak dla mnie oprócz koloru to za krótki, i jeszcze parę takich...ale,:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Unikat Napewno!!![/quote]

Ja mówie o kolorze :diabloti: a nie o jego budowie :eviltong: :diabloti:

Ten błękitny wygląda jak sztuczny :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Giovani']Jak dla mnie oprócz koloru to za krótki, i jeszcze parę takich...ale,:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Unikat Napewno!!![/quote]

Giovani, nie badz taki halo :evil_lol::evil_lol::evil_lol:;)
Co do podpalanego...nie uwazam ze jest "za" krotki, na tym zdjeciu stoji troszke zgiety...dlatego takie wrazenie sprawia. Co do samej budowy dosc ciekawy,kolor robi z niego jak dla mnie mini rottka :evil_lol:

Niebieski na zdjeciu mniej mi sie podoba, ale u nich widac roznice w anatomii ( mowa o zdjeciach) na zywo nie mialam jeszcze okazji zobaczyc zadnego.

pozdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='blaira']hehe moj TZ pyta gdzie takiego nabyc mozna:diabloti::diabloti::diabloti::evil_lol:[/quote]
Byłam pierwsza :diabloti: :mad: :diabloti:

A swoją drogą to faktycznie wygląda jak rottek :evil_lol: CHCĘ TAKIEGO !!!:multi:
Będą mi na ulicy wytykać że mam miniaturowego pitbulla i rottka :loveu: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]=blaira;6613874]Giovani, nie badz taki halo :evil_lol::evil_lol::evil_lol:;)

[B]Jaki???:oops: [/B]

Co do podpalanego...nie uwazam ze jest "za" krotki, na tym zdjeciu stoji troszke zgiety...dlatego takie wrazenie sprawia. Co do samej budowy dosc ciekawy, :evil_lol:


[B]No stoi sobie tak zgięty, ale ja bardziej zwracam uwagę na długość grzbietu, i proporcjonalność , ale ja się nie znam. To tylko moje subiektywne odczucie;) [/B]

[/QUOTE]


............................

Link to comment
Share on other sites

Giovani, z tego zdjecia ciezko jak dla mnie w 100% powiedziec jaki on jest czy zwarty, za krotki czy dlugi ...bo po pierwsze jak juz bylo to wiele razy ujete jest to zdjecie , a po drugie stoji jak .... no poprostu stoji nie tak :lol:


Zdjecie z Bialegostoku.
Kiepska jakosc i Demi obrala inna poze niz Andrzej chcial, ale i tak uwazam ze jest przeslodka :loveu:

[IMG]http://img168.imageshack.us/img168/5814/cestdemiea9.jpg[/IMG]
***
tu lepsze porownanie z Wilna tego roku (marzec `07)
i tym razem to Cest postanowil sie powiercic :lol:
[IMG]http://img249.imageshack.us/img249/9371/cestdemimt5.jpg[/IMG]

pozdr.

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]blaira;6614033]Giovani, z tego zdjecia ciezko jak dla mnie w 100% powiedziec jaki on jest czy zwarty, za krotki czy dlugi ...bo po pierwsze jak juz bylo to wiele razy ujete jest to zdjecie , a po drugie stoji jak .... no poprostu stoji nie tak :lol:
[/QUOTE]


Heh, no jest to fotka oczywiście, ale jak dla mnie, nie ustawiony, naturalny, i mi osobiście wystarczy do słow oceny które wyraziłem.

No ja też czekam na spotkanie...;)

Link to comment
Share on other sites

No właśnie [B]Porterin[/B], może zmieńmy ideologię ideałów, powstawiajmy to co nas u Stfiorów cieszy, bawi, co nam się podoba i nie koniecznie w nawiązaniu do anatomii czy eksterieru...
Wszyscy chętnie w tym tamacie dzielą się informacjami, spostrzeżeniami, wiedzą i tu jeszcze raz gratki dla założyciela Topiku of TOP!!!
To takie pospolite-ruszenie!!!;) ...mam wrażenie.

Link to comment
Share on other sites

Ja jestem ciekawa, co ten staffik na kolanach, mówi Mikołajowi, że chce pod choinkę :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

Giovanni, ja bym chciala, zeby to bylo szerokie, pospolite ruszenie, może jak zejdziemy z eksterieru, to się towarzystwo ożywi jeszcze bardziej, bo sprawy eksterieru bywają kontrowersyjne, ale oczywiście niczego nie narzucam, żeby mnie tu znowu od belfrów nie wyzywali :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Giovanni, ja bym chciala, zeby to bylo szerokie, pospolite ruszenie, może jak zejdziemy z eksterieru, to się towarzystwo ożywi jeszcze bardziej, bo sprawy eksterieru bywają kontrowersyjne[/QUOTE]

Noo..chyba znowu to miałem na myśli...:evil_lol: :lol: :evil_lol: :lol: ;)

[QUOTE], ale oczywiście niczego nie narzucam, żeby mnie tu znowu od belfrów nie wyzywali :eviltong:
[/QUOTE]


Ah tam zaraz, Pani przed Habilitacją, bez przesady...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='porterin']Ja jestem ciekawa, co ten staffik na kolanach, mówi Mikołajowi, że chce pod choinkę :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

[/quote]

chcę być większy :evilbat::evilbat::evilbat:

Powiem wam JA żółtodziób :oops: :cool3:
Poznałam staffiki na dogo , czytałam topik po topiku , niekiedy wyłam ze śmiechu jak opisywali inni co wyrabiają ich prosiaki :loveu: No i po poprostu zakochałam się i musiałam mieć świnka.
Wzrost mnie przerażał , zawsze miałam duże psy ,a tu takie dziwne , małe coś :evil_lol: Ni ładne ;) ni zgrabne , takie to to nijakie troche ;) ale charakter , to jest strzał w 10 .... Swoim urokiem osobistym , zachowaniem , pomysłowością , tymi aktorskimi minami , przewrotnymi oczami , śmiesznym ryjkiem - potrafi zdobyć każde serce ... Nawet tych co TTB nie lubią/boją się ....

I ile staffików spotykam , wszystkie mają te cechy na pysiach wymalowane.
Tu właśnie chyba już Dingo pisał , że staffik to przede wszystkim charakter.
Czy on rudy , czarny , biały , za długi , za krótki :evil_lol: to i tak chrumka , ciamka , mlaska , chrapie , jest mały , owalny z durną gębą :cool3: i wydaje z siebie głosy na pewno mało psie :cool1:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...