Jump to content
Dogomania

Fortunatus - chart perski


Mami

Recommended Posts

Witam!

Czy Fortunatus zajmuje sie jeszcze hodowla saluki? A moze ma pojedyncze egzemplarze?

Kiedys, pod koniec lat 80, ta hodowla miala wspaniale charty perskie, dowiedzialam sie o tym dopiero ostatnio. Ciekawa jestem, dlaczego "zmienili" rase, czy to wynik popularnoscihusky, czy moze zwykla milosc od pierwszego wejrzenia... :wink:

Link to comment
Share on other sites

Mami, ta hodowla jako naprawdę nieliczna wyhodowała wiecej niż 1 miot,około- 8,pozostałe hodowle raczej mniej wydały na swiat Saluki.

Z opowieści , które słyszałam wynikało,że naprawdę saluki pozostały w sercu hodowcy do dziś, a husky jeszcze nie były takie popularne w Polsce(tak mi się wydaje), kiedy hodowla zaczynała je hodować...

Link to comment
Share on other sites

Ja uwielbiam saluczki....nikt pewnie nie wie ale przy wyboże psa zastanawiałam się czy wybrać collie czy saluki.Dwie różne rasy ale oby dwie mi pasują :lol:

Padło na collie właśnie dlatego, że w Polsce nie było żadnych miotów saluki i nie zanosiło się za bardzo....... :roll:

Link to comment
Share on other sites

Padło na collie właśnie dlatego, że w Polsce nie było żadnych miotów saluki i nie zanosiło się za bardzo.......

Mioty na pewno byly, zle szukalas widocznie :wink:

Jak xle szukałam??W Polsce nie było!!!W związku pytałam, dzwoniłam wszędzie gdzie sie dało i wszystkie strony w necie i gazety przemaglowałam.........i źle szukałam??? :o :o :o

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...