Jump to content
Dogomania

Misiek z Poronina, śliczny łagodny kudłatek - pomóżcie mi znaleźc DT lub DS


supergoga

Recommended Posts

Misiek jest piękny. W typie mniejszej wersji collie, bezowy, kudłaty. Ma chyba około 3-4 lat. Łagodny i ogromnie spragniony człowieka.

Ostatniej zimy został znaleziony przez właścicieli Domu Wypoczynkowego PAULINA w Poroninie ul. Kośne Hamry 15 B, gdy leżał pod płotem potrącony przez samochód, który jak to zwykle bywa nie zatrzymał się z pewnością, bo psu nie udzielił pomocy.

Psiak został zabrany do weterynarza, wyleczony i teraz jest sprawnym i kochanym przyjacielem.

Problemem jest tylko to, że nie ma gdzie się podziać.

Pani Katarzyna, właścicielka domu – nie ma serca trzymać go tam, gdzie jest (widać na zdjęciach), w małym wydzielonym kawałku koło drewutni. Nie może przebywać w domu, bowiem zwykle jest tam sporo gości, biegających dzieci… Nawet na noc nie może być wypuszczany, bowiem na sporym odcinku posesja nie ma ogrodzenia – ogromna szeroka brama jest otwarta. Naprzeciwko ośrodek obozowo-kolonijny – mnóstwo dzieci na kilku obozach na raz (wiem bo właśnie tam pracuje w wakacje moja córka i odwiedzając ja mieszkałam w Paulinie i poznałam Miśka.

 

Miśkowi potrzebny dom z podwórkiem, ogrodem, ciepła buda – bo grube futro ma. Gdy podchodzi się do płotu – psiak ogromnie się cieszy, na zdjęciach próbował pakować łeb w nasze ręce.

Misiek wychodzi na spacery na smyczy – ale zawsze jest problem aby wszedł do swojej samotni, tam jest sam, rzadko kto ma czas tam iść i go pogłaskać. Zapiera się bo chciałby jeszcze i przede wszystkim – z człowiekiem.

Nie mogłam go zabrać, miałam pełne auto – nie miałam jak i gdzie.

Proszę pomóżmy mu jakoś razem.

 

Czy jest ktoś z okolic, kto mógłby pomóc mi ogarnąć temat, popilotować.

 

Telefon do p. Katarzyny z Domu Wypoczynkowego: . 785 924 582; 18 207 48 08

Czy uda nam się poprawić jego dolę?

 

FklrZvb.jpg

 

6iHl9RC.jpg

 

OOYDoRw.jpg

 

GG6ADIo.jpg

 

cBNyoHV.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...