Jump to content
Dogomania

Reaktywacja! Vectorkowe życie ;3


Akadna

Recommended Posts

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Już mi lepiej trochę... Dzięki niemu wiem co chcę robić w życiu, że ważna jest cierpliwość, nie wolno iść na skróty. Gdybym wierzyła, powiedziałabym, że ten pies to dar od Boga. Nigdy go nie zapomnę, przecież nie da się zamazać wspomnień takiego wariata :)
Może uznacie, że to za wcześnie, ale humor mi poprawia oglądanie piesków z hodowli... Cóż, za jakieś 1,5 roku pewnie pojawi się u nas nowe szczęście. I na cześć Vectorka będzie Scalarem :D Proszę, nie myślcie, że cieszę się że Vecta już nie ma. Ale lepiej się czuję, gdy oglądam obróżki w rozmiarze mini...

Dziękuję Ci piesku, za wszystko, co dla mnie zrobiłeś!

Link to comment
Share on other sites

Siedzę i ryczę, bo pamiętam go jako wesołego błazna i takim go zapamietam...Boże tak mi się nie chce wierzyć...nie dawno brykał koło Kory:placz: wydawał się taki pełen wigoru..zdrowy...
[*] Vectorku myślę, ze to się stało za szybko i tak nagle...no mnie zamurowało:-(
Weroniczko trzymaj się, jesteś dzielna, gdybyś miała doła wal jak w dym!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bewarka']A że tak zapytam...Teraz też będzie bokserek czy zdecydujesz się na jakąś inną rasę?[/quote]

Chyba raczej nie, skoro...

[quote name='Akadna'] Ale lepiej się czuję, gdy oglądam obróżki w rozmiarze mini...
[/quote]

Albo źle się domyślam :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Większość porodów, prawie wszystkie, kończą się cesarką. A szczeniąt wcale nie tak mało... 5-8 to raczej standard. Myślę że to dlatego że rasa rzadka - na dogo mało piesków, nie ma żadnego porządnego forum bulgotkowego - to i krycia drogie.
Ale jeszcze nie wiadomo, czy bulwa będzie na 100%, rodziców może skutecznie zniechęcić cena. :( Są 3 opcje: bulgotek z papierami, boksio z papierami, boksio ze schroniska. Ale nie przeżyłabym, gdybym schroniskowego psiaka miała pożegnać tak szybko jak Vectora...

Link to comment
Share on other sites

Strasznie mi przykro. (*)

co do forum, mi na początku pomogło to:
[url=http://forum.100pociech.com/index.php]Forum 100-Pociech :: Strona Główna[/url]
co do porodów, to chyba przesadziłaś, połowa, może trzy czwarte porodów to cesarka, nie prawie wszystkie :)
no i co do ceny to podałaś chyba tę najwyższą :) buldożki z rodowodem można kupic już od 1500zł, no chyba, że ma to byc piesek superwystawowy :)
ale jak wybierzecie buldożka, to na pewno nie pożałujecie, fajnie, że wybrałaś tę rasę :)

Link to comment
Share on other sites

Wybacz, jeszcze się nie znam, ale czytam jak najwięcej. :cool3: O tych częstych cesarkach to już pare razy tka przeczytałam, ale widocznie w niewłasciwym źrodle.

A ceny - siostra weszła na jakąś stronę kup-psa.pl czy coś podobnego, ja potem na Allegro i kwoty były właśnie takie.

Jeśli 1500zł - to bardzo dobrze :)

Link to comment
Share on other sites

Nie ma nic do wybaczania, bo to co napisałaś było prawdą, tylko trochę wyolbrzymioną :eviltong:

porody kończą się cesarkami, bo bulwy mają duże głowy i czasami jest problem. dlatego należą do tych ras, u których ZK zgodził się na wcześniejsze krycia.

ale, nie taki buldożek straszny, to jest świetna rasa, można wpasc po uszy :)

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...