Jump to content
Dogomania

Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów


Vectra

Recommended Posts

[quote name='Vectra']ja zawsze mam racje :diabloti:
tylko co z sędziami kobietami :hmmmm: :placz:[/QUOTE]

[COLOR=Navy][B]no powiedzmy , że to mały problem :hmmmm: ale to też da się przeskoczyć ...jest opcja Rafałek może przejąć ringówke no chyba że Ty zmienisz opcję :hmmmm:[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja'][COLOR=Navy][B]no powiedzmy , że to mały problem :hmmmm: ale to też da się przeskoczyć ...jest opcja Rafałek może przejąć ringówke no chyba że Ty zmienisz opcję :hmmmm:[/B][/COLOR][/QUOTE]
ale że co ? żeby życie miało smaczek ? :evil_lol:
No w sumie , tak właśnie pomyślałam że Rafałek mógł by czasem coś wystawić , uwieść niewiastę , obiecać jej coś ...

dalej , wyprawa do Białegostoku , miała nie jeden ukryty cel , program wycieczki , poza wyrwaniem CACIBA , oferował również spotkanie rodzinne :) bowiem w tym mieście mieszka siostra Marysi , rodzona siostra , tylko z poprzedniego miotu ... Buffy Bullinka Penn-Staff , w domu zwana Bafinką , Bawcią i wieloma zdrobnieniami ..

[URL=http://img245.imageshack.us/i/p1050598.jpg/][IMG]http://img245.imageshack.us/img245/5900/p1050598.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']ja zawsze mam racje :diabloti:
tylko co z sędziami kobietami :hmmmm: :placz:[/QUOTE]
do kobiet się nie jeździ, bo "sędzia zły i się nie zna" :grins:

ale spoko, ja też mam wesołe duszki nad uchem, które mi mówią, oczywiście nie bezpośrednio, że sobie nie poradzę z psem, że mi się nie uda, a im samym wydaje się, że psy mają super ;) a ja i tak zrobię co będę chciała :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']tego jeszcze nie wiem , ale może się kiedy dowiem :evil_lol:
Asiaczkowa powinna wiedzieć , ona często na bisach lokaty łapie :roflt:[/QUOTE]
No, u mnie to jest - tradycyjnie - łóżko... I nie ważne czy to kobitka czy płeć męska. A że od października ub.r. jestem bez muża - to i radość podwójna, prawda?;):evil_lol:
A, czasami bywa i kopertka. Ale że ostatnio z finansami u mnie krucho - to ja wolę raczej łóżko. Podwójna przyjemność jest wtedy:diabloti:... Bo i tanio i przyjemnie...:diabloti:

[quote name='Vectra']ale że co ? żeby życie miało smaczek ? :evil_lol:
No w sumie , tak właśnie pomyślałam że Rafałek mógł by czasem coś wystawić , uwieść niewiastę , obiecać jej coś ...
dalej , wyprawa do Białegostoku , miała nie jeden ukryty cel , program wycieczki , poza wyrwaniem CACIBA , oferował również spotkanie rodzinne :) bowiem w tym mieście mieszka siostra Marysi , rodzona siostra , tylko z poprzedniego miotu ... Buffy Bullinka Penn-Staff , w domu zwana Bafinką , Bawcią i wieloma zdrobnieniami ..
[/QUOTE]
Aaaaa, czyli miałam rację, że tak wyrywałas z wystawy. Pakowanie to było szast-prast... i juz Was nie było:)
Miło było, tam u Bafinki?

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Ha Asiaczku i się wydało z tymi BISami , bo Ty jesteś samotna , to Ci łatwiej .... nie masz ogona za sobą , w osobie konkubenta , koleżanki z ukrytym celem , tudzież opłacanego bodyguarda , który udaje kolegę , a tak na prawdę to śledzi , do tego czasem uwodzi :evil_lol:

zostaniesz moją najlepszą koleżanką ? :loveu: jestem skłonny wziąć nawet jakiegoś peta od ciebie , byle byś mnie tylko przygarnęła :loveu:

Nie byliśmy u Buffy , jej właściciele byli na wystawie
mimo iż mieliśmy zaproszenie , to musiałam odmówić , gdyż czas nam się kurczył jaki dał mi mój konkubent
dodam , że na wystawie byłam z obcym ciałem męskim i co by ludzie powiedzieli , że ja z takim obcym się kręcę ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Hahaha, miałam napisac, że jakoś ten Pan, co to był z Toba, nie wyglądał mi na Pana R...

Jak juz zdradziłam ci moja receptę na sukcesy - to niemam po co Ciebie przygarniać. Radź sobie sama! Nie ma tak lekko...

pzdr.[/QUOTE]
zraniłaś mnie dogłębnie :( pochlastam się szarym mydłem :( skocze z mostu :(

nie był podobny :hmmmm: :evil_lol: ale na ten temat , też są pewne teorie , ale to jest w pakiecie , mogę śmiało rzec , że jest w tym ukryty cel :cooldevi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dzasta']Dramat!!! Bosz tylko mały problemik ja będę mopa kryć i co teraz z tym fantem zrobić może naród pomoże buhahaha i przekona Cię hahaha[/QUOTE]
no nie wiem , nie wiem ... :diabloti:
możesz za to popodrywać mojego padre , on babiarz , to ew ci wypożyczy jednego z foksików
wiesz jaki to by był miot ? a jakie charrrrakterrrry :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='SBT']...ale Wy paskudy jesteście!!!:mad:

...i tak tanio dooopy chcecie oddać, doopa to za pierwszą lakatę, ale na BIS'ach!!!;)[/QUOTE]
a skąd wiesz :grins:
ok , to ja będę wystawiać psy na grupach , Ty na bisach :diabloti:

i już zaraz tam paskudy :obrazic:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']a skąd wiesz :grins:
ok , to ja będę wystawiać psy na grupach , Ty na bisach :diabloti:

i już zaraz tam paskudy :obrazic:[/QUOTE]

...ja to jeszcze za krótki jestem, ale moja HODOWLA i MOJE CHAMPIONY to nawet nieboszczyka z trumny potrafią wskrzesić!!!!

... i prawdom to jest!! :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='SBT']...ja to jeszcze za krótki jestem, ale moja HODOWLA i MOJE CHAMPIONY to nawet nieboszczyka z trumny potrafią wskrzesić!!!!

... i prawdom to jest!! :)[/QUOTE]
mówisz o tych swoich long staffach ?

[IMG]http://www.qtl.co.il/img/copy.png[/IMG][URL="http://www.google.com/search?q=prawd%C4%85%20to%20nie%20jest%20%21%21%21%20"][IMG]http://www.google.com/favicon.ico[/IMG][/URL][IMG]http://www.qtl.co.il/img/trans.png[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']połączymy znajomości , wymienimy garderoby i poszalejemy na ringach :grins:[/QUOTE]

...no BAAAA...
...myślę że teraz musimy z sędziami się zaprzyjaźniać bo to są profity, a nie jakieś pospólstwo przy ringu!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='SBT']...no BAAAA...
...myślę że teraz musimy z sędziami się zaprzyjaźniać bo to są profity, a nie jakieś pospólstwo przy ringu!!![/QUOTE]
oki , Ty kobiety jako naj staffikowiec , ja facetów - nikt nie przyjedzie więcej na wystawę :evil_lol:
możemy dołożyć darmowe przeloty od L i darmowe naprawy od R - tak w pakiecie :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...