Jump to content
Dogomania

Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów


Vectra

Recommended Posts

Asiu , bo my pakujemy manatki - za granice kraju na wystawki - pierwszy przystanek Rumunia i spotkanie z Draculą :)
może poznań .. ale to się okaże
Emila , jest z TYCH typków, co to musi na sędziego trafić , który ma szersze horyzonty , zobaczymy na warszawskiej klubowce .. sędziować będzie pani z anglii , która hoduje / wała - czerwone staffiki

ale naj JA jadę na malusie wakacje - takie tyci tyci - sama , sama i tylko sama , po warszawskiej wystawie ... muszę sie zregenerować , bez psów , z dala od psów , sama i tylko sama

Wasia , dziękuje :buzi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iza.']Widziałam Was dziś :razz:

Gratulacje, Marysia super się pokazała :loveu:[/QUOTE]
łeeeeee , a buzi nie dałaś :(

a fakt Maryśka jak u siebie , no w końcu czuje się na ringu jak u siebie i idzie jak po swoje ... jest aktualnie w zawodowej kondycji .. no co skutkuje wygranymi - ach ta moja skromność ... :cooldevi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']Asiu , bo my pakujemy manatki - za granice kraju na wystawki - pierwszy przystanek Rumunia i spotkanie z Draculą :) może poznań .. ale to się okaże
Emila , jest z TYCH typków, co to musi na sędziego trafić , który ma szersze horyzonty , zobaczymy na warszawskiej klubowce .. sędziować będzie pani z anglii , która hoduje / wała - czerwone staffiki
ale naj JA jadę na malusie wakacje - takie tyci tyci - sama , sama i tylko sama , po warszawskiej wystawie ... muszę sie zregenerować , bez psów , z dala od psów , sama i tylko sama
Wasia , dziękuje :buzi:[/QUOTE]
Ciekawie zapowiada się Wasza Klubowa...
A u Ciebie "tyci-tyci", to konkretnie ile wynosi? Tydzień czy dwa?

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']wow zazdroszcze wycieczki do Rumunii[/QUOTE]
no mam nadzieje , że nic nie stanie na przeszkodzie .... są małe komplikacje z moim psiowozem .. który właśnie w tym celu został kupiony , bym mogła jeździć sobie na wystawy w większym gronie i poza granice ..
[quote name='Asiaczek']Ciekawie zapowiada się Wasza Klubowa...
A u Ciebie "tyci-tyci", to konkretnie ile wynosi? Tydzień czy dwa?


pzdr.[/QUOTE]

no tak minimum tydzień , a jak wyjdzie to się okaże .. wywalam z domu o 12 września , zaraz po wystawie .. no a 8 października trza by do tej Rumunii .. wypadało by wpaść po Marysie i zmianę garderoby :evil_lol:
oby nic sie nie pogmatwało , trzymajcie kciuki :kciuki:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']łeeeeee , a buzi nie dałaś :(

a fakt Maryśka jak u siebie , no w końcu czuje się na ringu jak u siebie i idzie jak po swoje ... jest aktualnie w zawodowej kondycji .. no co skutkuje wygranymi - ach ta moja skromność ... :cooldevi:[/QUOTE]

Z psem byłam i nie miałam gdzie go zostawić to się nie pchałam tam do Was :(:eviltong:

Skromność a właściwie jej brak jest jak najbardziej odpowiedni :cool3: Aż przyjemnie patrzeć na tak pokazujące się psy :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']no mam nadzieje , że nic nie stanie na przeszkodzie .... są małe komplikacje z moim psiowozem .. który właśnie w tym celu został kupiony , bym mogła jeździć sobie na wystawy w większym gronie i poza granice ..
no tak minimum tydzień , a jak wyjdzie to się okaże .. wywalam z domu o 12 września , zaraz po wystawie .. no a 8 października trza by do tej Rumunii .. wypadało by wpaść po Marysie i zmianę garderoby :evil_lol:
oby nic sie nie pogmatwało , trzymajcie kciuki :kciuki:[/QUOTE]
Jasne, będziemy 3mać:)

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']A ja nie...a Dracula - wg mnie - mocno przereklamowana... Byłam raz - chwatit...

Pzdr.[/QUOTE]
wiesz co , ale ja już dawno zaplanowałam , że Marysia będzie championem Rumunii :diabloti:

ogólnie realizuje wsio krok po kroku :) i na razie idzie jak po maśle :evil_lol:
zaczęło się od tego , że Franio będzie repem , potem championem , potem spłodzi dzieci - dziecko będzie jego klonem i zostanie z nami jako pierworodne ..
po wystawie klubowej w Łodzi 2008 ... gdzie sędziowała hodowczyni Emilki ... plan był taki , by nabyć czerwoną sukę z białą skarpetą , właśnie od tej pani i tylko od niej :)
Marysia też miała zaplanowaną przyszłość ... champion , łyknięcie caciba i potem Rumunia

trzymamy się zatem , ściśle tego co założyliśmy .. :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iza.']Z psem byłam i nie miałam gdzie go zostawić to się nie pchałam tam do Was :(:eviltong:

Skromność a właściwie jej brak jest jak najbardziej odpowiedni :cool3: Aż przyjemnie patrzeć na tak pokazujące się psy :loveu:[/QUOTE]
no skromność , to moja taka najcenniejsza cecha :evil_lol: :evil_lol:
Marysia to zasadniczo jest błazen , tylko miała okres że się obdęła na wystawianie .. znaczy ja sie do tego przyczyniłam ... ale udało się to odkręcić ..
pikuś jak sędzia nie gawari pa palskiemu .... bo nie rozumie , co ja mówię do Marysi
nie używam słów niecenzuralnych , tylko wykorzystuje instynkty stróżujące Marysi ..
więc ona reaguje do zabawy , na słowa "Marysia rozrabia" i wtedy ona szaleje, skacze , obgryza mnie ... a jak ktoś się kręci koło domu , lub chcę Marysie podenerwować , to mówię do nie Marysia bandyci :evil_lol: Mania wtedy się jeży , napina i ujada - znaczy stróżuje
połączone słowa -" bandyci rozrabiają ", dają skutek widoczny na ringu ... czyli że Marysia się bawi i napina :diabloti: temu do dalszej edukacji , są potrzebni sędziowie nie znający polskiego :evil_lol: mamy też w zanadrzu , bajkę o kiełbasie z biedronki ... ale bandyci rozrabiają , fajniej się sprawdza
[quote name='Asiaczek']Jasne, będziemy 3mać:)

Pzdr.[/QUOTE]
no mam nadzieje :loveu:
kurde kiedy ja Cię odwiedzę :oops: :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']...jak wrócisz z Rumunii...?

Pzdr.[/QUOTE]
jakoś zadzwonię do Cię .. tylko ten tydzień , to ja mam znowu szalony ..

bo jutro wprowadza się do mnie na dwa dni tata Frania czyli dziadek Stefy rekina .... dziadzio Penn , zerwał sobie więzadło krzyżowe i będzie miał operacje ... w środę jadę męczyć małe amstaffy i na sekcje ...
mam nadzieje że mamam teściowa , nie wymyśli , że musi mieć natychmiast swoje auto ... i nie pozbawi mnie środka transportu .. zadzwonię , to się umówimy , bo ja mam interes - Ty wiesz jaki :diabloti: ja chcem na wschód :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']Spieszę się pochwalić :diabloti: że dziś byliśmy na wystawie w Białymstoku :)
i tak Marysia 1 CWC , BOS , CACIB - rozpoczeła interchampiona :multi:
opis bajeczny , sędzia taki se ;)

Emila w opisie ma że wsio doskonałe , a ocenę bardzo dobrą :evil_lol:[/QUOTE]Gratulacje :multi:
Staffiki wybrane na bisa w ogóle mi się nie podobały :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']Spieszę się pochwalić :diabloti: że dziś byliśmy na wystawie w Białymstoku :)
i tak Marysia 1 CWC , BOS , CACIB - rozpoczeła interchampiona :multi:
opis bajeczny , sędzia taki se ;)

Emila w opisie ma że wsio doskonałe , a ocenę bardzo dobrą :evil_lol:[/QUOTE]
Ogronmiaste gratki:klacz:
Opis Emilki przemilczę:cool3: Ale trzymam kciuki za Drakulę:thumbs:

A co do planu, to super, że i sędziowie się do niego stosują;-):lol: Tak trzymać dalej;-)

Link to comment
Share on other sites

Dziękuje i serio wygrane smakują mi coraz bardziej , ale nie z racji wygranych tylko z ideologii do nich dopisanych :evil_lol:
tak więc , okazuje się , że nie można się przyjaźnić , kolegować ot tak po prostu od serca z sympatii , wsio ma ukryty cel , nie wygrywa się z racji posiadanych zwierząt które mają to coś , co daje im wygrać ... tylko ma się układy , układziki , znajomości szczególnie łóżkowe ...

kontynuując :) posiadanie koleżanki , to oczywiście ideologia przyjaźni z chęci pozyskiwania korzyści , różnego typu i nacji ...
z racji jak już wspominałam posiadania sędziów kochających mój przydomek jak i kochających mnie , z racji posiadania repów , suk - czyli wychodzi - nie rozmawiać z nikim , być bucem - wtedy jest szacun .. inaczej legenda nabiera rumieńców
no ale posiadanie kolegi , czyli istoty płci męskiej , to już zupełnie złożona ideologia , bo jak się okazuje nie można się kolegować z facetem , jeździć z nim na wystawy , spotykać w domu własnym .. bo natychmiast staje się taka para , loffciam , koffciam
oczywiście nie była bym sobą , gdybym pewnych scenariuszy z pewnymi ludźmi nie urobiła i popatrzyć sobie skąd hydra wylezie
i wystarczyło 2 razy , zrobić sobie jaja , by machina ruszyła ... oczywiście zabawa będzie trwała dalej , bo skoro są ludzie na tym świecie , którzy żyją życiem innych , to ja nie omieszkam dostarczyć im rozrywek :evil_lol: a kolegów to się ma i to jakich :diabloti:

Ja na szczęście mam kochanego faceta przy boku , który razem ze mną ma ubaw po pachy , z mojej rzekomej rozwiązłości , romansowości i takich tam ciekawostek ...
tylko o ile mi takie bajki nie zaszkodzą w życiu , to nie każdy ma farta trafić na normalnego życiowego partnera bez syndromu apolla i można swoim ryjem z wrednym jęzorem , bardzo komuś zaszkodzić ...
mnie można sobie tak szkodzić , bo mnie to bawi , zresztą moich domniemanych kochanków , koleżanek z ukrytym celem - również .. bo mamy polewkę .. sędziom dla których mimo wszystko jestem n/n też .. bo tam domniemania były , są i będą .... takie newsy , jak z gazety fakt

tak więc w tym miejscu informuje , że dokonam wszelkich starań , aby ci co lubią , mieli co gadać - dlatego kocham wystawy , tyle się zawsze dzieje :evil_lol:

dodam nieśmiało w całej swojej śmiałości , że zUo zawsze podwójnie wraca :) a sumienie jest od tego , by czasem go używać.No i nie mierzy się innych swoją miarą ...

a kiedyś się łudziłam , że hodowla psów polega na wspólnej pracy wielu osób , dla dobra rasy .. ale okazuje się , że są wyjątki od tej reguły i polega to na życiu życiem innych ....

hodowla PET - STAFF , bo tak mówi się o penn-staff , bardzo dziękuje za reklamę dość agresywną , do tego darmową :evil_lol:


pisząc powyższe , to nie jest że się chwalę czy się żale , że moje championy z mojej hodowli ... tylko dzielę się z tymi co te słowa z ust ich wypływają , moją wiedzą i moim poglądem :)

Dziękuje za dalszą motywacje do pracy hodowlanej , normalnie coraz bardziej to kocham :cooldevi: i miałam nie zgłaszać psów na wystawy już w Pl , ale co tam , trzeba pogłębiać uklady , układziki , a może któryś mój pet wygra ?
może kundelek Franio , co ma uszy na dupie ogon na głowie i z oczu wypływa mu nosicielstwo na L2HGA , bo przecież jego wynik tego badania to ściema , jako że posiadam kundelki , nieważne że płci suczej - DNA samcze i samicze niczym się nie różni.
a nóż pouśmiecham się , kolano pokaże i wygra

odpad hodowlany rodem z holandii , w rozmiarze 56 - a nóż też stanie na lokacie , a co tam , a po znajomości

ewentualnie Marysia , królowa demodexu , której nie kocham i nie dbam - plan to interchampion - wyjeżdżę jej , a co :diabloti:
trzeba poszerzać znajomości , będę szukać sędziów płci męskiej i swoim urokiem osobistym zdobywać laury .

no i chluba PET-STAFF , popłuczyna z kubeczka royal canin , poczęta nienaturalnie , brzydka , garbata wielka suka , ta z ogromnego miotu , co to były rozszczepy podniebień , która wygrała kilka razy , po znajomości - oczywiście mowa o Stefie rekinie miedzianym ...


tak więc podzieliłam się z Wami , moim doskonałym humorem z poniedziałku , serio chodzę i się cieszę .. mam nadzieję , że takich historii będzie więcej .. bo to jest doskonała darmowa reklama

PET-STAFF popłuczyna kenel team :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Izabela124.']Gratulacje :multi:
Staffiki wybrane na bisa w ogóle mi się nie podobały :shake:[/QUOTE]
rasę wygrał Marysi tata :grins:
[quote name='evl']Spóźnione gratulacje dla dziewczynek! Przywieź nam duuuużo fotek z Rumunii :cool3:[/QUOTE]
gdzie tam do tej Rumunii , całe wieki , jeszcze w PL będą szoły ...
[quote name='Doginka']Ogronmiaste gratki:klacz:
Opis Emilki przemilczę:cool3: Ale trzymam kciuki za Drakulę:thumbs:

A co do planu, to super, że i sędziowie się do niego stosują;-):lol: Tak trzymać dalej;-)[/QUOTE]
opis Emilki , to ja tu sobie pozwolę zacytować , bo jest jak najbardziej prawdziwy.
Silna suka o długich nogach , piękna osuszona sucza głowa , doskonała harmonijna linia górna , bardzo dobrze kątkowana , bardo piękny i swobodny sposób poruszania się .

Tu ocena bardzo dobra - ale nie nie , nie byłam zła , ani trochę ..

Opis Marysi , dla porównania
Odpowiedniej wielkości , piekna sucza głowa , bardzo dobry front , doskonała szyja i bardzo dobra długość linii górnej , dobre kątowania , przepiękny sposób poruszania się.

i tu ocena doskonała , CWC , BOS , CACIB

już nie wnikałam czemuż tak , bo mnie nie to interesowało na tej wystawie ... miał być Marysi CACIB ...
z Emilki i tak jestem bardzo zadowolona , bo ona jest długokopytna , co jest w opisie i że tak powiem potrzebuje odpowiedniego tempa by się rozbujać w kłusie , a że pechowo ma S , to zwykle jest na końcu , przed mniejszymi zwierzakami ...
no ale mimo to , udało mi się z nią wypracować piękny kłus , w wolniejszym wydaniu.
Zresztą Emila ma teraz inną misje do wykonania , a nie tam laury wygrywać.
Mogę napisać , bo to nie tajemnica.
Tato Frania , czyli Penn (Sirius CHIPPENDALE) jeśli badania na L2hga , dadzą wynik CLEAR , zostanie mężem Emilki przy jej najbliższej cieczce , czyli ok stycznia.
Za jakieś dwa tygodnie powinien być wynik tego L2ga , więc proszę trzymać kciuki.
Jutro Pennio ma operacje na kolanko , więc też kciuki .
Jeśli zdarzy się tak , a może , że wynik będzie negatywny , czyli że Pennio jest nosicielem , zmutowanego genu .. to plan że tak powiem , legnie z gruzach ....
Niemniej , mamy przecież w zanadrzu Frania :diabloti: aczkolwiek , wolę by pierwsze dzieci były po Pennku , bo on już skończy 10 lat i żal takiego fajnego faceta , geny tracić.

Tu wiem , że mam na dogo przychylne duszki , aczkolwiek w świecie hodowlanym też są takie , nie wszyscy są bee .... znaczy ja tam wsiech szanuje , bez względu co mówią ...

kciuki poprosimy bardzo mocne !!!!

Link to comment
Share on other sites

A ja odpowiem krótko : buhahaha

Ale ja i tak mam lepiej mi cała polska repów wybiera :evil_lol::lol::loveu:
Moim zadaniem jest tylko lizanie dupy by do skonsumowania związku między moimi suczkami hodowlanymi a wybrankami doszło :oops::loveu::evil_lol:

P.S. Jak ja lofciam emotki :D

Edit: Zapomniałam dopisać że cała Polska i UE

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']o qrfa jak miło :shock: aż mi się nie chce komentować bo już nie raz swoje zdanie o hodoffcach i tym całym zgniło-bagnianym towarzystwie ZK pisałam :shake:[/QUOTE]
nie nie , to nie tak , są i fajne osoby i jest ich cała masa , a w każdym towarzystwie musi być ktoś :)
kiedyś bywało mi przykro , że obrywam za nic legendami .... ale teraz mam inną strategie , teraz mnie to bawi i motywuje.
Ja nie szukam poklasku , klękajcie narody , trzymajcie się za serca zazdrośnicy .. hodowla psów , nie jest moim jedynym hobby .. to jest taki drogi "sport" i fajnie , że niektórzy nie traktują mnie jak konkurencje do zdeptania , tylko rozumieją moje podejście do tej pasji :) Szczególnie mój wspólnik Michał , gdzie też na wróżono wojnę stulecia :evil_lol: a tu zonk , bo my jak rodzina :grins: mimo iż czasami mam ochotę go zabić :cooldevi:

Już pisałam , złe wraca zawsze do właściciela podwójnie i to się bardzo sprawdza :) Trzeba robić swoje i dobrze się przy tym bawić. Ja na szczęście mam przy sobie , przychylne mi dusze , z którymi nawet jak wejdę na ścieżkę wojenną , to zaraz dochodzimy do porozumienia i lecimy ze scenariuszem dalej.
Mnie jest trudno zniechęcić , szczególnie do moich pomysłów , ideologii ... ja owszem wysłucham każdego co ma do powiedzenia , ale i tak zrobie jak ja uważam :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dzasta']A ja odpowiem krótko : buhahaha

Ale ja i tak mam lepiej mi cała polska repów wybiera :evil_lol::lol::loveu:
Moim zadaniem jest tylko lizanie dupy by do skonsumowania związku między moimi suczkami hodowlanymi a wybrankami doszło :oops::loveu::evil_lol:

P.S. Jak ja lofciam emotki :D

Edit: Zapomniałam dopisać że cała Polska i UE[/QUOTE]
ja tam i tak ci ani Frania ani Penna nie użyczę :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...