Jump to content
Dogomania

Brando i Leon - Labrador i (prawie) Buldog :)


Ania :)

Recommended Posts

1 minutę temu, angineuuka napisał:

ja wezmę :D 

też chętnie przyjme :P 

dzisiaj poszlismy jeszcze po figlolandzie do hurtowni zabawek bo jest w tym samym miejscu , jakie tam sa super zabawki to się wyjśc nie chciało :D a Sebkowi sie najbardziej spodbała koza spiewająca ................ po rosyjsku buahahahahahahahhahaha

Link to comment
Share on other sites

Teraz, łamAga napisał:

też chętnie przyjme :P 

dzisiaj poszlismy jeszcze po figlolandzie do hurtowni zabawek bo jest w tym samym miejscu , jakie tam sa super zabawki to się wyjśc nie chciało :D a Sebkowi sie najbardziej spodbała koza spiewająca ................ po rosyjsku buahahahahahahahhahaha

ojezu xD 

Link to comment
Share on other sites

Hahaha jakie Opolskie :p toż to Aga tu gdzie ja - Ostrów :p albo ja tu gdzie Aga? :p 

Ja w Kaliszu jestem średnio raz/dwa razy w tygodniu :p  

 

W końcu mam nadzieję trafiłam na żel, tonic i krem do twarzy, które nie będą  mnie podrażniać. Ostatnio mialam mega problemy, tak wysuszonej skóry nigdy nie miałam, do tego czerwone place. Po pierwszych użyciach jest super, oby dalej tak było. 

Jutro, a w zasadzie dzisiaj czeka mnie ciężki dzień , w czwartek mama przyjeżdża, a w sumie jadę po nią do Oleśnicy. 

Chciałam wstawić zdjęcie z komórki Branda , ale chyba jest za duże :(

Link to comment
Share on other sites

Ja znam Kalisz jak własną kieszeń więc znam praktycznie każda uliczkę :p ale mieszkać już bym tam nie chciała :p

Nieee , ten tydzień mam super bo tylko pracuje dwa dni :p byłam wczoraj i w piątek idę, bo powinnam iść jeszcze jutro, ale koleżanka chciała się zamienić :) musiałam cały dzień sprzątać dom, zakupy, zrobić coś do jedzenia na jutro, bo jeszcze brat przyjeżdża i w między czasie zaliczyć spacer z psami :) 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...