Jump to content
Dogomania

Brando i Leon - Labrador i (prawie) Buldog :)


Ania :)

Recommended Posts

Leonbergery mi się mega podobają (ale tylko te z mega ciemną maską i futrem), nowofundlandy uwielbiam za ten niedźwiedzi wyraz pyska i gdyby tylko nie były tak bardzo ofutrzone i się nie sliniły to bym mogła takiego miec, choć wiadomo niuf bez futra i nie śliniacy to nie niuf :P Cane corso tez są super, no i niektóre dogo canario :) Mastify angielskie też mi sie podobają, berneńczyki też :P Ogólnie większość drugiej grupy mi się mega podoba, bo lubię potężne psy ;)

W ogóle jest bardzo dużo ras, które z wyglądu mi się podobają, uwielbiam np TTB , jak już idziemy tak grupami, to z pierwszej raczej tylko aussie mnie urzeka, z trzeciej tak jak pisałam ttb, z 5 kocham Akity, w szczególności amerykańskie, hmm później gończy polski  też mega! z 7 setery szkockie i angielskie :P z 8 wiadomo :D a z 9 buldożki i bostony. a 10 nie lubie, ewentualnie niektóre pipeciki są fajne :)

Link to comment
Share on other sites

Ja na kanara nigdy w życiu, wydaje mi się, że przerósł by mnie, jest dużo twardszy psychicznie niż nf. Leony też mi się podobają tylko z czarną maską i ciemniejszym futrem :) Berneńczyki też uwielbiam, poznałam kilka i stwierdzam, że są przeurocze :D CC oj tak uwielbiam, ale tylko dobrze kopiowany :) Dogi niem. moja druga miłość, ale nie zdecydowałabym się nigdy ze względu na zdrowie :(

 

Z wyglądu też mi się podoba baaardzo dużo ras, ale w domu z rasowych z własnej woli bym się zdecydowała tylko na niufa (to norma i każdy o tym wie :D ), owczarka szkockiego, buldożka pierdzioszka i mopsika :D

Link to comment
Share on other sites

A to u mnie jest podobnie, Kamila psy słuchają po jednym słowie w domu :P tzn Leon to słucha wszędzie, ale np na spacerze, Brando wraca do mnie prawie zawsze na zawołanie, a Kamil to musi się natrudzić i do mnie pretensje ma czemu Brando do mnie wraca, a do niego nie zawsze :P A jak mu tłumaczyłam jak Brando był mały, żeby go nagradzał za przyjście, to mówił po co, wazne, że Ty to robisz :D 

Link to comment
Share on other sites

Ja tak jestem zakochana w niufach, że nikt mnie do nich nie zrazi :p Ostatnio moja ciotka próbowała, bezskutecznie, nawet tony futra i śliny mnie nie przerażają, bardziej mnie denerwuje Nuki sierść, którą muszę wydłubywać ze wszystkiego :p

Link to comment
Share on other sites

No własnie mi też Sebek tłumaczy że nie mogę ciągle tylko ciamkać do psa i że nie za darmo mam mu dawać smaczki , ale wiecie jak to jest :P

 

Co do sierści to masz absolutną racje vege , Qwendi siersci w domu nie znajdziesz a Nerona jest wszędzie :/ 

Link to comment
Share on other sites

No własnie mi też Sebek tłumaczy że nie mogę ciągle tylko ciamkać do psa i że nie za darmo mam mu dawać smaczki , ale wiecie jak to jest :P

 

Co do sierści to masz absolutną racje vege , Qwendi siersci w domu nie znajdziesz a Nerona jest wszędzie :/ 

Taką sierść jak ma Qwendi, nf czy berneńczyk to się z przyjemnością czesze i chociaż widzisz, że coś wyczesałaś, a z Nuki w okresie linienia strasznie leci, a wyczesać się da tylko minimalną ilość, a mam różne grzebienie, gumowe szczotki i furminator :/ 

Link to comment
Share on other sites

Guest TyŚka

No własnie mi też Sebek tłumaczy że nie mogę ciągle tylko ciamkać do psa i że nie za darmo mam mu dawać smaczki , ale wiecie jak to jest :P

Nie :p Nie rozumiem jak można psu dawać za darmo żarcie :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...