Jump to content
Dogomania

Friskies = Purina?


Dark Icon

Recommended Posts

Purina Dog Chow to dosyć niska półka karm ale jak bym miał wybierać pomiędzy Friskies, Darling, czy Pedigree to bym napewno wybrał Dog Chow tania a wmiarę niezła, Natomiast z Pro Planem jest troszkę gorzej fakt jest to karma Premium i jest dobra ale ma braki, nie ma chondroityny i glukozaminy co jest ważne przy dużych rasach. Stad moje przekonanie że lepiej kupić tańszą karmę Bosch, Bento Kronen czy porównywalny cenowo Royal Canin niż Pro Plan.

Mój pies Pro Planu nie chciał jeść ale to jest jakby indywidualny gust psa, ja mam o tej karmie dobrą opinnię. Usunięte przez moderatora

Link to comment
Share on other sites

Puz a gdzie ty kupilaś ProPlan 15kg za 200zł?????????

Purina w granicach 200 zł jest na stronie karuska akurat o tej co ja pisałam pr-palin z kawałkami łososia ona jest nowa karmą byc moze w promocji. Ale mam znajomych co maja sklep zoologiczny i przez nich moge załtwic po cenach hurtowych karme. Po drugie moi znajomi kupuja od jakiegos czasu purine i sa bardzo zadowoleni,Asia właścicielka Pałasza mojego brata kupuje na terenie warszawy purine w roznych promocjach,wiem ze ostatnio kupiła tą karme z łososiem po 150zł. W grupie VI na gonczych w topicu puzon pałasz i przyjaciele mozesz ja o to zapytac albo na priv = Pasz

Link to comment
Share on other sites

ja niestety nie mam takiej mozliwości aby szukac promocji. U mnie w mieście jest ProPlan tylko w jednym sklepie :(

Ale byłam naprawde zadowolona z tej karmy i gdybym miala możliwość takich właśnie promocji albo po hurtowych cenach to może bym znów do niej wróciła. Ale o ile przy jednym psiaku to powiedzmy sobie cena jest jeszcze do przeżycia tak przy następnym już niestety nie dla mnie. :roll:

Link to comment
Share on other sites

Runa - mam dla Ciebie dobra wiadomosc - podawalam kiedys do linkowni adres sklepu internetowego RINO - maja purinke pro plan w bardzo niskich cenach i dowoza do domku! - Poznan i Slask dostawa gratis!

Purina pro plan z ryba 15 kg - rowniutkie 200zl :) Ja zamawiam wylacznie worki 3kg i nigdy sie nie zawiodlam :D

karma smierdzi okropnie tymi rybami, ale psom i smakuje, i sluzy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...