Jump to content
Dogomania

Dwie ważne informacje - Polska Konfederacja Sportu


Manu

Recommended Posts

I tu moje pytanie:

Czy z tego wynika, że;

1) każdy zawodnik startujący w zawodach organizowanych przez PZSPZ musi mieć licencję, więc musi być zrzeszony w klubie, który jest zrzeszony w PZSPZ ??

2) PZSPZ będzie wydawał licencję osobom niezrzeszonym i tacy zawodnicy będą normalnie punktowani itd.??

Jest tam tez mowa o rodzajach licencji. Hmmm... Ciekawe co się za tym kryje :hmmmm:

Wybacznie, że może głupio pytam, ale nie cierpię takich urządowych pisemek, a sprawa bardzo mnie ciekawi :oops: :wink:

No właśnie to jest ciekawe!

ja to rozumiem tak, że niezrzeszeni = bezklubowcy (ja np.) mogą se w zawodach startować, ale tylko i wyłącznie dla sportu, bez końcowych klasyfikacji sezonowych.

Dobrze ?

Link to comment
Share on other sites

To moze ja tez zabiore glos w dyskusji :)

W zasadzie jeszcze nie wiadomo na jakiej zasadzie bedza wydawane licencje zawodnicze to okaze sie najprawdopodobniej na najblizszym zebraniu.

Wiec byc moze niezrzeszeni tez beda mogli sie ubiegac o wydanie licencji zawodniczej.

Link to comment
Share on other sites

Andrew: W sumie tak byłoby dobrze, bo w sumie licencja powinna być możliwa do zdobycia zarówno dla zrzesz... i niezrzeszonych

No zobaczymy, niestety na tym zebraniu w Pomiechowku nie moglem byc ale juz na nastepne napewno sie wybiore :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...