Jump to content
Dogomania

Atenka pojechała już do Niemiec!!!


betinka24

Recommended Posts

  • Replies 317
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='graszka']:oops:to my mieliśmy szczęście, że mogliśmy jej pomóc. To wspaniały pies i naprawdę byłoby szkoda, gdyby miała zmarnieć w schronie. Teraz ma szansę na normalne psie życie u boku kogoś kto ją pokocha i zaopiekuje się nią tak jak na to zasługuje. Szkoda tylko, że aż w Niemczech, ale jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma;)[/quote]
mam nadzieje ze tam w Niemczech szybko znajdzie domek i bedzie taka szczesliwa jak u was!!!

Link to comment
Share on other sites

Wyjeżdża w sobtę, do Niemiec, niestety w tej chwili wiem tylko, że do domu tymczasowego, gdzie będzie czekać na dom docelowy. Mam zamiar "pomęczyć" trochę aisak, żeby się coś więcej postarała dowiedzieć. Trochę mi szkoda Ateny, że znowu trafi gdzieś "tymczasowo". Byłabym spokojniejsza, gdybym wiedziała gdzie i jakie ręce trafi.

Link to comment
Share on other sites

no nie jest tak do końca, że ja jej nie chcę, to kwestia "dogadania" z moją suńką. Po prostu Atenka to dominant i zdominowała nam Meluchę, Melka jej ustępuje ale widać, że jej z tym źle. Zbyt mocno oboje z mężem kochamy tą naszą Melcię, żeby jej takiego stresa fundować.

Link to comment
Share on other sites

No Atenka już po ostatniej wizycie u weterynarza w Polsce, jest zdrowiutka i może jutro jechać ;-) Betinka umowa zdążyła właśnie jeszcze dziś dojść:lol:. Trzymajcie kciuki za szczęśliwą podróż i najlepszy z możliwych domków już w Niemczech. Pan doktor stwierdził, że Atenka ma bardzo zdrowe serduszko, i jak usłyszał całą jej historię to nie wziął od nas grosza za wizytę, myślę że bardzo miło z jego strony:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Padam wprawdzie na twarz /wyjechaliśmy o 5 rano, a przed chwilą wróciliśmy/, ale Atenka już w drodze do nowego domu. Oczywiście ja co chwilę ryczę, ale Robert tłumaczy mi, że zrobiliśmy dobrze. Poznałam Panią z Niemiec, do której pojechała Atenka /bardzo sympatyczna/, szkoda mi tej "mojej' psinki, że jeszcze taka droga przed nią, ale mam nadzieję, że będzie tam szczęśliwa. Ja się nie nadaję na "dom tymczasowy" ja się za mocno angażuję, wybaczcie, ale już znowu :placz:

Link to comment
Share on other sites

Moja Graszka juz nyna,zmęczona dzisiejszym dniem.Ja mimo prawie 13 godzin za kółkiem jeszcze coś kliknę o Atence.Na początku zdominowała naszą Melcię(moją drugą ukochaną kobietę:lol:) ale wszystko było bez jakiejkolwiek agresji.Poprostu Melka jest uległa a Atenka dominatorka i uparciuszka.Będzie mi bardzo brakowało jej dopominania się o głaskanie i inne pieszczoty.Chwilami mówiłem do Graszki ,że szkoda że nasza Melucha nie jest takim pieszczochem:p.Wracając do domu nie było można sie normalnie rozebrać bo Atenka juz czekała w progu,a próba rozwiązania butów kończyła się wylizaniem maski:evil_lol:
Dzisiaj po powrocie z Gorzowa Graszka ciągle miała mokre oczy a i ja miałem Atenkę ciągle przed oczyma ,ale się do tego nie przyznaję:oops:
Mamy tylko nadzieję że trafi do kochających ją ludzi ,którzy docenią jej oddanie i miłość do człowieka mimo iż kiedyś mogła być przez niego skrzywdzona.
Po drodze z Gorzowa trochę żartowaliśmy z Graszką że skoro została po Atenie obroża i smycz to długo nie może zalegać w szafce i może.....;),ale jak sama wcześniej wspomniała chyba sie do tego nie nadaje,za bardzo to wszystko dziewczyna przeżywa.
Pozdrawiam wszystkich dogomaniaków i trzymam kciuki za kolejne udane adobcje ,niekoniecznie dobermnów;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Roberto34']Moja Graszka juz nyna,zmęczona dzisiejszym dniem.Ja mimo prawie 13 godzin za kółkiem jeszcze coś kliknę o Atence.Na początku zdominowała naszą Melcię(moją drugą ukochaną kobietę:lol:) ale wszystko było bez jakiejkolwiek agresji.Poprostu Melka jest uległa a Atenka dominatorka i uparciuszka.Będzie mi bardzo brakowało jej dopominania się o głaskanie i inne pieszczoty.Chwilami mówiłem do Graszki ,że szkoda że nasza Melucha nie jest takim pieszczochem:p.Wracając do domu nie było można sie normalnie rozebrać bo Atenka juz czekała w progu,a próba rozwiązania butów kończyła się wylizaniem maski:evil_lol:
Dzisiaj po powrocie z Gorzowa Graszka ciągle miała mokre oczy a i ja miałem Atenkę ciągle przed oczyma ,ale się do tego nie przyznaję:oops:
Mamy tylko nadzieję że trafi do kochających ją ludzi ,którzy docenią jej oddanie i miłość do człowieka mimo iż kiedyś mogła być przez niego skrzywdzona.
Po drodze z Gorzowa trochę żartowaliśmy z Graszką że skoro została po Atenie obroża i smycz to długo nie może zalegać w szafce i może.....;),ale jak sama wcześniej wspomniała chyba sie do tego nie nadaje,za bardzo to wszystko dziewczyna przeżywa.
Pozdrawiam wszystkich dogomaniaków i trzymam kciuki za kolejne udane adobcje ,niekoniecznie dobermnów;)[/quote]
Graszka i Roberto trzymajcie sie, mi samej sie chce plakac jak to przeczytalam, wyobrazam sobie jak jej wam brakuje, ale to wy jej uratowaliscie zycie to dzieki wam wyszla ze schroniska to dzieki wam poznala co to milosc co to rodzina. Atence napewno bedzie dobrze w nowym domku. Jak byscie cos wiedzieli to koniecznie piszczie. I trzymajcie sie Atenka napewno bedzie szczesliwa i napewno was nigdy nie zapomni!!!

Link to comment
Share on other sites

Atenka miła i sliczna sunia, Mela tez piekna-pamiątkowe zdjęcie pożegnalne tymczasowej rodzinki:loveu:
[IMG]http://img520.imageshack.us/img520/8707/200708250022kt1.jpg[/IMG]
dzięki za zaangażowanie, na pocieszenie napiszę, ze na odjezdnym mocno ciagnęlismy za język niemców i okazało się,że wieksośc psiaków pojechała prosto do DS, pozostałe do DT i hoteliku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dzodzo']Atenka miła i sliczna sunia, Mela tez piekna-pamiątkowe zdjęcie pożegnalne tymczasowej rodzinki:loveu:
[IMG]http://img520.imageshack.us/img520/8707/200708250022kt1.jpg[/IMG]
dzięki za zaangażowanie, na pocieszenie napiszę, ze na odjezdnym mocno ciagnęlismy za język niemców i okazało się,że wieksośc psiaków pojechała prosto do DS, pozostałe do DT i hoteliku.[/quote]
Piekne zdjecie, cudowna rodzinka!!!
Mam nadzieje ze Atenka trafi do domu juz na stale zeby malutka nie musiala znow znosic rozstan z ludzmi ktorych pokocha. napewno jej bedzie dobrze
Jeszcze raz Graszka i Roberto dzieki wielkie za to co zrobiliscie dla Atenki:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję dziewczyny za słowa pocieszenia, dzodzo naprawdę piękne zdjęcia Ci wyszły i bardzo się cieszę, że mogłyśmy się chociaż zobaczyć. Jeszcze powoli dochodzę do siebie i pocieszam, że Atenka trafiła naprawdę do wspaniałych ludzi. Pozdrawiam wszystkich dobko i dogomaniaków ;-)

Link to comment
Share on other sites

No właśnie nie wiem:oops: Poznałam tylko dzodzo, Olenę i Sandrę, w ogóle, jak sobie dzisiaj o tym myślę już tak na spokojnie i bez emocji to mam takie wrażenie, że wczoraj to w jakimś "transie" byłam. Strasznie mnie to tąpnęło i jakoś dziwnie sama dla siebie się zachowywałam:oops:.
Mam wiadomość od Kasi, że Atenka pojechała do Passau i być może jutro będzie więcej info i może nawet jakieś foteczki:lol:. Szkoda, że nie wiedziałam, że Atenka będzie jechać do Bawarii, może byśmy ja jodłować nauczyli:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...