Jump to content
Dogomania

Wychudzony bokser Tajson - ma dom....czekamy czy wszystko dobrze.


Recommended Posts

  • Replies 56
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

no ale to znaczy, że Tajson nie jechałby prosto do swojego domu, tylko do jakiegoś ośrodka??

bo jeśli tam nie ma już zaklepanego domu, to u nas w Polsce też za jakiś czas się znajdzie i nie wiem po co cały ten wyjazd... takie jest moje zdanie.

Link to comment
Share on other sites

Szukamy , szukamy caly czas. Jak narazie trzeba na pewno sprawdzic czy Tajson nie jest chory . Musimy koniecznie zrobic badanie krwi . Porozmawiamy dzisiaj w schronie, moze sie uda cos zalatwic z tym badaniem . A jezeli nie to bedziemy musialy na wlasna reke cos wykolowac:shake:

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Lucida Sans Unicode]a co do psiaka to my niedługo zajrzymy do schroniska i wtedy zobaczymy;][/FONT]

[FONT=Lucida Sans Unicode]mieszkamy w domu[/FONT]

[FONT=Lucida Sans Unicode]tylko ze mamy jeszcze małego juz troche starego pieska[/FONT]

[FONT=Lucida Sans Unicode]11 lat[/FONT]

[FONT=Lucida Sans Unicode]a wiec my niedługo zajrzymy do schroniska i jak cos wtedy zastanowimy sie nad tajsonem [/FONT]
[FONT=Lucida Sans Unicode][/FONT]
[FONT=Lucida Sans Unicode]Rozmawialam na gg. Powyzej sa odpowiedzi. Coz, nie wiem co to za czlowiek , ale skoro ma psa i pies przezyl u niego 11 lat to chyba nie jest najgorzej.[/FONT]
[FONT=Lucida Sans Unicode]JAk wiecie wszystkie dokladnie nie mamy wplywu na to w jakie warunki pojdzie pies, ale trzeba byc dobrej mysli :roll: [/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Kochane cioteczki:)
Byłysmy dzisiaj w schronisku i wlasnie przy nas przyjechali Panstwo po naszego Tajsonka :)
Tajson pojechał do domku z ogrodem , wiec bedzie miał sie gdzie wybigac. Pańsytwo mili i sympatyczni:loveu: :loveu: :loveu:
Mysle , ze wszystko bedzie dobrze . Zreszta zapowiedzialysmy sie z wizyta poadopcyjna , wiec wiedza ze przyjedziemy i wszystko sprawdzimy !!!
I jak bedzie cos nie tak to wtedy.... :mad: :mad:

Link to comment
Share on other sites

Oj nakręciłysmy naszego kierownika na wizyty poadopcyjne...więc pewnie niedługo zrobimy objazd nowych domków:diabloti:
No jestem ciekawa jak bedzie czy dadza sobie z nim rade-on jest bardzo żywiołowy mimo swej chudości...no i oni maja kota-a Tajson średnio za kotkami:diabloti: ale o wszystkim zostali uprzedzeni-i chcieli go bardzo.
Oby tylko go nie oddali...
A Tajson z radością wsiadł do samochodu:p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...