Jump to content
Dogomania

Optimanova karma super premium


gryf80

Recommended Posts

kupiona 2 dni temu wersja large breed oraz obesity.moge powiedziec tyle póki co:kupy małe zwięzłe,brak baczenia po przestawieniu bezpośrednim z boscha,bardzo smakowita.przy wersji large troche spore dawkowanie(pies ok 40 kg powinien przy normalnej aktywności otrzymywać 445g karmy/dobę)

Link to comment
Share on other sites

Cena aż tak nie odgrywa roli, bo moja suka to 10kg żywej wagi, więc za dużo nie pochłonie (a biorąc pod uwagę, że jeszcze niejadek, to w ogóle ekonomiczna jest :)). Tylko zakup worka 12-15 kg to za duże ryzyko, poza tym wolę mniejsze worki, tak do 5 kg, bo nie mam gdzie magazynować i karma nie wietrzeje.

Link to comment
Share on other sites

Cena aż tak nie odgrywa roli, bo moja suka to 10kg żywej wagi, więc za dużo nie pochłonie (a biorąc pod uwagę, że jeszcze niejadek, to w ogóle ekonomiczna jest :)). Tylko zakup worka 12-15 kg to za duże ryzyko, poza tym wolę mniejsze worki, tak do 5 kg, bo nie mam gdzie magazynować i karma nie wietrzeje.


Hehe skad ja to znam :D moja sznaucerka jest tez takim niejadkiem i szczerze to jak przy nowej karmie to zaczynamy od worko 500-1000G (ostarnio np Canagan i Gosbi), a docelowo maksymalnie 4kg, bo duze ryzyko przy takim psie kupowac wiecej a i tak jak wyzejcnapisane - karma zwietrzeje.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...