Jump to content
Dogomania

smaczna !!!! karma LAMB lub z łososiem


jo_ann

Recommended Posts

poradzcie mi prosze, ktora karma lamb&rice jest w miare smaczna? tzn zje ja pies, ktory srednio przepada za suchym zarciem :] mam adoptowanego sznaucera sredniego i oczywiscie najbardziesj smakuje mu Chappi i inne frolici /to jadl u innyc ludzi przez 2tyg/ u mnie jest na purinie dog chow z indykiem-zjada, ale bez entuzjazmu, no chyba ze sie poleje troche jogurtem ;) poniewaz mial podraznienia na skorze kiedy do mnie trafil i ma rzadkie kupy:cool3: chce zmienic karme na jakas z jagniecina. mialam kilka paczuszek probek z wystaw, byly tam jakies lamb, ale tych juz w ogole nie chcial ruszyc przez caly dzien ;)

bede wdzieczna za wasze doswiadczenia :cool1:

Link to comment
Share on other sites

koniecznie lamb&rice? Purina Proplan ma taką karmę sensitive z łososiem i ryżem. Śmierdzi potwornie, ale większość psów lubi takie smrodki:cool3:

[url]http://www.telekarma.pl/p70/pro.plan.adult.sensitive.salmon.amp.rice.htm[/url]

Link to comment
Share on other sites

hiehiee, nie wiem , czymusi byc jagniecina ;) ma byc najdelikatniejsza, a forest rybki lubi, polewalam mu tez karme wycisnieta kapsulka omega3 /znaczy olejem rybim, alez po tym sa caluski slodkie:evil_lol: :diabloti: /

musze poszukac miejsca, gdzie mozna zamowic/kupic max 3kg lub probke, bo jak zostane z 15kg karmy, ktorej forest nie ruszy ... :mad: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

tu masz 800g:
[url]http://www.krakvet.pl/product_info.php?cPath=23_25_84&products_id=3237[/url]

w opisie tego nie ma, ale na worku jest napisane:
"Naturalna ochrona przez całe życie dla [U]wrażliwych,[/U] dorosłych psów."

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jo_ann']poradzcie mi prosze, ktora karma lamb&rice jest w miare smaczna? tzn zje ja pies, ktory srednio przepada za suchym zarciem :] mam adoptowanego sznaucera sredniego i oczywiscie najbardziesj smakuje mu Chappi i inne frolici /to jadl u innyc ludzi przez 2tyg/ u mnie jest na purinie dog chow z indykiem-zjada, ale bez entuzjazmu, no chyba ze sie poleje troche jogurtem ;) poniewaz mial podraznienia na skorze kiedy do mnie trafil i ma rzadkie kupy:cool3: chce zmienic karme na jakas z jagniecina. mialam kilka paczuszek probek z wystaw, byly tam jakies lamb, ale tych juz w ogole nie chcial ruszyc przez caly dzien ;)

bede wdzieczna za wasze doswiadczenia :cool1:[/quote]

Moje bardzo chętnie jedzą belcando lamb&rice i res mills leder supreme ( ma on dodatek ryby ale nie śmierdzi tak jak pro plan almon) podaję opisy:
[URL]http://www.bewet.pl/product_info.php?cPath=2_9_181_151&products_id=1962[/URL]

[URL]http://www.bewet.pl/product_info.php?cPath=2_9_181_177&products_id=2223[/URL]

Link to comment
Share on other sites

kupilam 0,8 kg łosowiowej Puriny PP ...pieknie pachnie:cool3::evil_lol: FOrest ja uwielbia!! wrocilam do domu, miska z purina dog chow byla pusta o dziwo, nasypalam mu troche nowej i zjadl od razu. az sie zastanawiam, czy nie poszukac do karmienia na codzien innej , a łososiowa sobie traktowac jak nagrodki :eviltong:

a kupa dzis byla piekna! ale to chyba za wczesnie na zbawienny wplyw jedzonka nowego


ps. Forest to w ogole troche jak kot jest, uwielbia sie obcierac o meble, nogi, koci grzbiet robic i mruczec przy glaskaniu kolo ogona. Moze mu to rybne zarcie bedzie sluzyc:lol:

Link to comment
Share on other sites

Moje dwie suki po reakcji alergicznej na Bento (wystąpiła nagle, po którymś worku) przestawiłam najpierw na Pro Plana z Rybą a potem Acanę z rybą. Acanę jedzą już pół roku (nie jedzą samego suchego) i nadal bardzo im smakuje- o dziwo, bo suche to nie jest ich ulubione jedzenie ;) W każdym razie skończyły się problemy z łupieżem, bardzo ładnie odrasta im włos po trymowaniu (gęsty, błyszczący), wszystko ok.

Link to comment
Share on other sites

kupy wrocily do normy po kolejnym, zmasowanym odrobaczeniu....:p wiec karma ani zla, ani dobra nie byla tego powodem.

ale przerobilismy w tym czasie nieduze ilosci:

Purina pro plan z lososiem-faworyt!! tlusciutkie granulki, zapaszek, forest kocha nawet jako nagrodki

Nutra nuggets lamb&rice - dosc male granulki, chyba troche za male jak na sznaucera sredniego;) mniej tlusta, forest konsumowal bez problemu

purina dog chow lamb&rice- forestowi smakuje bardziej niz PDChow z indykiem, ale ogolnie ani ja ani on zachwyceni nie jestesmy :cool1:

teraz czekamy na Brita lamb&rice i Acana l&r-zobaczymy...

w kazdym razie z lososiowym PPP na pewno sie nie zegnam na dlugo:)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

moja amstaffka również bardzo chętnie wcina proplana z jagnięcinką (ale wersja athletic), a sznaucerka mini wcina również jagnięcinkę, a od czasu do czasu dostaje łososia - o tego łososia, to zabić się chce :lol: ogólnie z proplana jestem bardzo zadowolona, mimo upływu czasu i kolejnych worków karma się sukom nie nudzi :D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

[quote name='leszekpw']Acana Salmon wydaje sie byc jednak lepsza dla psa alergika niz Purina Pro Plan Salmon.
Acana nie zawiera pszenicy i kukurydzy a Purina niestety tak.[/quote] Po Purinie moja sucz zgubiła 1/3 sierści, a drapała się niemiłosiernie. Ale niestety Acany nie rusza. Nawet nie chce na nią patrzeć. A to dziwne bo jakiekolwiek kulki zawsze ją "jarały" jak były "nowe".

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...