Jump to content
Dogomania

Gdzie nauczyć się strzyżenia i trymowania?


Emilia

Recommended Posts

[quote name='Lilki16']Witam i pozdrawiam mam na imie Karolina ,Ja miałam przyjemność uczyć się od P.Zbyszka Lenarcika z Gdyni, polecam kurs prowadzony przez P.Zbyszka dużo się nauczysz,i wchłoniesz sporo wiedzy:)[/quote]

Witam!Możesz podać jakieś szczegóły,ile psów robiłaś,samodzielnie czy nie?Na kursie na którym byłam mogłam zobaczyć 3 psy,jak pani groomerka robiła,tragedia nie szkolenie.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 53
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='aga kom']Witam!Możesz podać jakieś szczegóły,ile psów robiłaś,samodzielnie czy nie?Na kursie na którym byłam mogłam zobaczyć 3 psy,jak pani groomerka robiła,tragedia nie szkolenie.[/quote]Wiam:)1y dzień to wykład na temat technik strzyżenia,trymowania,degażowania rodzaje śersci itd:)potem wykład weta na temat chorób,pasożytów, pierwszej pomocy itd:)potem 2a psy oczywiście robisz sama pod czujnym okiem P.Zbyszka ,kolejne 4y dni to praktyka po 4y psy dziennie(westy, pudle ,jorki,sznaucery,goldeny,shih tzu,szkoty itd:)A w sobote jest egzamin dostajesz psa robisz go od a do z masz 2;30godzi; np westa:)
nie wszyscy zdają egzamin i nie wszyscy dostają dyplom Groomera.Kurs jest ciężki fizycznie ale naprawde warty swojej ceny:)fajne jest to że już po kursie zawsze możesz zadzwonić podpytać,jeśli masz braki .Jeśli masz jeszcze pytania to napisz Pozdrawiam Karolina :)

Link to comment
Share on other sites

Bardzo Ci dziękuje:loveu:,rozmawiałam wczoraj z p.Zbyszkiem(i pewnie się zdecyduje na ten kurs.Dzwoniłam też do pań z Wawy(bo to bym miała na miejscu),kurs 3000 zł. Możliwości samodzielnego strzyżenia nie ma,ponieważ pies jest klientem i można sobie popatrzeć jak ktoś go robi.Można tak sobie przez 10 dni patrzeć :diabloti:.Rewelacja!!!Na takim kursie już byłam u pani Ś.Dziękuje raz jeszcze i pozdr.serd.
Aga

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aga kom']Bardzo Ci dziękuje:loveu:,rozmawiałam wczoraj z p.Zbyszkiem(i pewnie się zdecyduje na ten kurs.Dzwoniłam też do pań z Wawy(bo to bym miała na miejscu),kurs 3000 zł. Możliwości samodzielnego strzyżenia nie ma,ponieważ pies jest klientem i można sobie popatrzeć jak ktoś go robi.Można tak sobie przez 10 dni patrzeć :diabloti:.Rewelacja!!!Na takim kursie już byłam u pani Ś.Dziękuje raz jeszcze i pozdr.serd.
Aga[/quote] Nie da się nauczyć patrząc :( powodzenia ,i pozdrawiam:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...