Jump to content
Dogomania

REMI-pies z porcelany w DT.Szukamy DS!!


mudiczka

Recommended Posts

Byliśmy dziś z Remikiem u weterynarza, ponieważ chłopak bardzo się drapie i liże, trochę łyse ma łapki. Bierze od jakiegoś czasu Vetoskin, ale to nic nie zmienia. Nie wiemy jeszcze czy to alergia pokarmowa, czy stres, więc najpierw lekarz zaplanował 3 miesięczne karmienie Eukanubą Dermatosis Fp, żebyśmy sprawdzili czy to pomoże. Remik dość mocno się jeszcze stresuje m.in. przy gwałtownych ruchach (ale i np. jak człowiek wstaje z kanapy to od razu wstaje z posłania i jakby powoli uciekał), przez otwarte drzwi przebiega, jakby bał się, że go przytrzasnął. Jednocześnie przychodzi żeby go głaskać. Albo chce biegać z radości jak szalony po łące, ale i po mieszkaniu.

Nie wiem ile nieszczęść może spaść na jednego psa, ale Remik swój limit już dawno powinien wyczerpać :(

Remika można wesprzeć grosikiem na konto:

Fundacja „Dwa plus cztery”
ul. Legnicka 65
54-206 Wrocław
35 1940 1076 3137 8042 0000 0000 (Credit Agricole)
IBAN: PL35 1940 1076 3137 8042 0000 0000
BIC: SWIFT/BIC AGRIPLPR

tytułem: "Datek na cele statutowe - Remik"

Rozliczenie w poście nr 2

Dziękujemy!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dziękujemy :)

a tutaj zdjęcia Remika z ostatniego weekendu: https://goo.gl/photos/e99cqwGmcvxQCcmL8

W związku z wyjazdem tymczasowej opiekunki Remik był u mnie przez parę dni, udało mi się trochę lepiej go poznać, cały czas się zmienia. Strasznie rozczulający jest. Taki delikatny, strachliwy, bidny. A jednocześnie pieszczoch, wesołek merdający ogonem. Ech, tak marzę, żeby już miał kogoś spokojnego i cierpliwego na zawsze.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Jak to "księgowa" :) uzupełniłam rozliczenie o kolejny miesiąc:

wpłaty:

30,00 zł OLGA S.
100,00 zł MARTA W.
100,00 zł BARBARA RZ.

 

Bardzo serdecznie dziękujemy za wsparcie Remika:)

 

i z nowych wydatków:

faktura 129/01/2016 za karmę Eukanuba, szampon przeciwalergiczny i tabletki na alergię - 370,00 zł

Saldo: minus 483,00 zł

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Olena84 napisał:

Ale minus:(

Najgorsze, że na początku października kończy się Ocu-Glo i wtedy trzeba zrobić ERG, a jak leki pomagają to kupić kolejne opakowanie, suma cełej "przyjemności to ok. 760,00 zł :(

Więc prosimy o wpłaty i zapraszamy na bazarek m.in. dla Remika:

https://www.facebook.com/events/100557037072429/

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Rozliczenie Remika na razie bez zmian, ponieważ we wrześniu brak wpłat.

Niestety musimy w październiku zrobić kontrolne ERG, ponieważ podawanie suplementu bez kontrolnego badania nie miałoby sensu.

Jeszcze raz zapraszamy na bazarek

 kto ma fb:)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Dziękuję ciociom Olena84 i sunia2000 za bazarki na ratowanie wzroku Remika :)

A teraz dobre wieści!
Wczoraj byliśmy z Remikiem na kontrolnym badaniu ERG. Jako, że samochód się zepsuł to Remik podróżował autobusem i tramwajem. Było trochę nerwów, bo z dwoma przesiadkami. A w tramwaju i autobusie dużo ludzi i wszyscy naraz wysiadali. Głównie przy wysiadaniu Remik był przestraszony. Ale bardzo dzielny. Nawet grzecznie dał się pogłaskać paru miłym osobom. I mimo, że było dużo zakrętasów i hamowania to Remik zniósł podróż dzielnie - znaczy się nie wymiotował:)
Ale do rzeczy.
Pani doktor ponownie zbadała oba oczka. Co do lewego oka cudów nie ma - Remik na nie nie widział 3 miesiące temu i nic się nie zmieniło, nadal nie widzi i nie będzie widział. Jednak jest ogromna nadzieja na utrzymanie wzroku w prawym oku. Od poprzedniego badania stan prawego oka jest bez zmian, nie pogorszył się. Więc jest ogromna szansa, że w wyniku podawania suplementu Ocu Glo jesteśmy w stanie zatrzymać utratę wzroku Remika! Remik widzi i będzie widział. Może nie aż tak dobrze jak całkowicie zdrowy pies, ale jednak będzie widział.
Dlatego też chcemy kontynuować kurację. Kosz zakupu opakowania suplementu Ocu Glo na 90 dni (90 szt. tabletek) to ok. 360,00 zł.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
O 21.11.2016 o 12:41, Olena84 napisał:

 Z tego bazarku będzie 20zł dla RemiKA

 

Bardzo dziękujemy za pomoc Remikowi:)  Czy mogę potwierdzi po 30.11 jak otrzymam rozliczenie, czy trzeba wcześniej?

Uzupełniłam w poście 2 rozliczenie Remika.
Bardzo serdecznie dziękujemy dobrym duszom, które wsparły leczenie Remika.
Nowe opakowanie Ocu Glo Remik otrzymał w prezenci z wpłat na barfny kalkulator: barfnyswiat.org

 

Dziękujemy wszystkim serdecznie!!!

 

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Szira napisał:

Bardzo dziękujemy za pomoc Remikowi:)  Czy mogę potwierdzi po 30.11 jak otrzymam rozliczenie, czy trzeba wcześniej?

Uzupełniłam w poście 2 rozliczenie Remika.
Bardzo serdecznie dziękujemy dobrym duszom, które wsparły leczenie Remika.
Nowe opakowanie Ocu Glo Remik otrzymał w prezenci z wpłat na barfny kalkulator: barfnyswiat.org

 

Dziękujemy wszystkim serdecznie!!!

 

może być i po;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Uzupełniłam rozliczenie Remika za listopad - wpływy:

20,00 zł z bazarku Olena84

61,20 zł z bazarku Sunia2000

Dziękujemy bardzo bardzo za wsparcie leczenia Remika.

 

Remik ma się dobrze.Na razie zero telefonów z ogłoszeń :(Szukamy domu i nowej rodziny.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...