Jump to content
Dogomania

Impuls - znalazł Człowieka, który kocha Go tak mocno, jak kocha ON, SDA


Alla Chrzanowska

Recommended Posts

Wieści od Impulsa:

Jesteśmy po wizycie u weterynarza, morfologia okazała się bardzo dobra, zdjęcie też nic nie wykazało. Czekamy jeszcze na wynik biochemii i cytologii pobranego materiału. Po zdjęciu przewieźliśmy śpiocha przez korytarz na kocu do drugiego gabinetu gdzie pani wjechała, mu do nochala i orzekła że, mamy w nim do czynienia z brodawką. Trzeba ją obserwować, ale na razie nie jest niebezpieczna. Na koniec Impuls dostał kroplówę. Spotkaliśmy w gabinecie młodszą czarną dożą koleżankę icon_smile.gif O dziwo, dzisiaj pchał się do auta najpierw na moje miejsce, a później do siebie (nie wiem czy to ja go przekonałam, że to fajne, czy może mróz). Po narkozie też się pchał. 
Jeszcze jedno, Impuls broni właściciela w sytuacjach wg niego groźnych, dziś przechodził koło nas w wąskim korytarzu mężczyzna, który trzymał w ręku dziwny przedmiot (piła do drewna) i mu do tej ręki doskoczył. Może to przez te horrory, które ostatnio razem oglądaliśmy icon_wink.gif
Na zdjęciu jeszcze śpiący w klinice

 

10819122_874626722577158_482393963_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Przeklejam z FB    Impuls pojechał dziś do nowego domu do Gdyni ze swoim Panem. Zapoznanie poszło świetnie, Impuls się przywitał i nie chciał Pana puścić po samochód. Pan rozłożył mu kocyk w aucie, a on grzecznie wsiadł, chociaż podobno trochę popiskiwał podczas jazdy. W nowym domu Impi będzie miał wielu przyjaciół Panią, Pana, dzieci, koty, sąsiadkę - małą przyjacielską suczkę, papugę i chyba jeszcze jakieś stwory, ale nie spamiętałam. Pani była ze mną cały czas w kontakcie podczas drogi Imuplsa do domu, a jutro obiecała opowiedzieć mi wszystko  Pani Impulsa jest lekarzem weterynarii, więc będzie potrafiła dobrze zadbać o jego zdrowie. Udało się chłopakowi, ma zdrowe, radosne, rodzinne Święta

 
 
Link to comment
Share on other sites

 

Przeklejam z FB    Impuls pojechał dziś do nowego domu do Gdyni ze swoim Panem. Zapoznanie poszło świetnie, Impuls się przywitał i nie chciał Pana puścić po samochód. Pan rozłożył mu kocyk w aucie, a on grzecznie wsiadł, chociaż podobno trochę popiskiwał podczas jazdy. W nowym domu Impi będzie miał wielu przyjaciół Panią, Pana, dzieci, koty, sąsiadkę - małą przyjacielską suczkę, papugę i chyba jeszcze jakieś stwory, ale nie spamiętałam. Pani była ze mną cały czas w kontakcie podczas drogi Imuplsa do domu, a jutro obiecała opowiedzieć mi wszystko  Pani Impulsa jest lekarzem weterynarii, więc będzie potrafiła dobrze zadbać o jego zdrowie. Udało się chłopakowi, ma zdrowe, radosne, rodzinne Święta

 
 

 

 

To najpiękniejszy prezent na Święta, jaki otrzymałam :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...