Jump to content
Dogomania
Kate1205

Sznaucerek Mondy i reszta naszej kochanej bandy

Recommended Posts

13 godzin temu, WATACHA napisał:

Jak u Was?

U nas lekow cala masa, rozpiska na konodzie i po garsci do posilku. Teddy je renal, wybral jakis drogi lek na siersc ale jak sie sypal tak sie sypie a tarczyca niby w porzadku. Wyczytalam ze przy chorych nerkach pies nie chce jesc a Teddy je z apetytem. Choco slicznie obciety wczoraj byl u fryzjera. Szkoda ze tu nie da sie tak prosto zdjec wklejac z telefonu. U naszego staruszka oprocz serca, maloplytkowosci, watroby doszly polipy w odbycie I leczenie....

a co u Ciebie?

U nas teraz Leos, bez tragedii , ale już trzeba pilnować. Wątroba , woreczek żółciowy, jakieś małe kamyki i takie tam . A U Mentora starość, reszta zdrowa, albo udają. Jak się uporam z Leo to posprawdzam resztę.

Mam problem z Nuka bo nagle tak jakby zaczela bac sie miski. Porywa jedzenie i ucieka. Zmienilam miske nie pomoglo wiec je z reki. Ale sie zastanawiam co sie stalo? Czy nie jakas choroba? Spotkalyscie sie z taka reakcja psa?

no i jeszcze mam problem z zaskorniakami u Nuki bylam u weta ale nic z tego nie wyniklo a widze ze ma ostatnio wiecej. Nie wiem dlaczego tak sie dzieje czy myc ja czesciej? Je dobra karme. Czy jakies badania? Robilam morfologie i jest ok. 

ma zaskorniaki na grzbiecie. Chyba robilam badania na watrobe ale musze sprawdzic. Nie ma wylysien ladne futerko, nie wypada siersc ale te zaskorniaki. Mialam ja wykapac ale zimno i boje sie ze sie przeziebi