Jump to content
Dogomania

Kącik koniarzy


Mi.

Masz swojego konia?  

186 members have voted

  1. 1. Masz swojego konia?

    • Mam :)
    • Niestety nie mam
    • Na razie nie mam, ale sądze, że już niedługo czterokopytny zagości w moim domu :)
    • Mam, ale chyba niedlugo będziemy musieli się rozstać...
    • Nie mam i mieć nie będe


Recommended Posts

[quote name='tusia.']wujek ponoć całą jazdę komentował że w ogóle nie potrafię jeździć itp. (to po co jechał?). ale przecież, jakbym źle jeździła, to bym nie pojechała za tydzień w teren, prawda?:roll:
i denerwują mni osoby które sądzą że się znają, a nic na dany temat nie wiedzą. :shake:[/quote]

Moi rodzice się nie odzywają , bo gdyby sami wsiedli na konia to ni ruszyć ni stać:evil_lol: Ale jak jestem w stajni to mam cały czas powtarza : Uważaj na nogi , bo cię nadepnie , ale ja uważam :cool3:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='twiggy']buuuu ... :-(
strasznie mi przykro!
jak to się stało,że złamał nogę?to już któryś koń u nich,który sobie nogę złamał???...wcześniej była moja wtedy najukochańsza Obcja...też złamała,też została uśpiona...:-([/quote]

Czegoś się przestraszył...Nie trudno o złamanie nogi u konia

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tusia.']będę trzymać kciuki ! :razz:
o której jeździsz?[/quote]

A to różnie. Przyjadę okołlo 14 i tam konie wyczyszcze . Ostatnio Haneczkę czyściłam i Kanona ... Ale jada powinna zaczynać się o 15 ;)
A jakie wy macie wrażenia z pierwszego galopu ?
Instruktorka powiedziała , ze jak bedę się starać , to w połowie jazdy weźmie mnie na galop ! Pewnie na lonży , ale tak sie zaczyna , nie ?;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...