Jump to content
Dogomania

Panna Alicja z baśniowej krainy


Magda

Recommended Posts

  • Replies 7.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='fidelek2']A ja w Beatki bannerku wyczytałam, że wraca 16 czyli w poniedziałek - PONIEDZIAŁEK nasz naukochańszy dzień tygodnia :loveu: :loveu:[/quote]

a piątek 13-ego tak ślicznie się zapowiadał... no ale, skoro to miłośniczka poniedziałków to azalisz powiadam: prawda jest straszna Atka przywiezie Siusiaka dopiero 16-ego :placz: chlip chlip

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][B][I][COLOR=navy]Witajcie dziewczynki :)[/COLOR][/I][/B]
[B][I][COLOR=navy]Porana słodka Panna Alicja [/COLOR][/I][/B][URL="http://www.obrazki.info/zoom_image.php?sort=id&id_phot=9099&start=253&limit=16&kategoria=53&fraza=&album="][B][I][COLOR=navy][IMG]http://www.obrazki.info/miniatury/SugarwareZ-223.gif[/IMG][/COLOR][/I][/B][/URL]
[B][I][COLOR=navy]oj to jeszcze poczekamy na Atke sobie az do poniedziałku :-( [/COLOR][/I][/B]
[B][I][COLOR=navy]U Nas właśnie wyszło słonko wkońcu upragnione wiec przesyłam Wam cieplutkie słomeczne pozdrowionka z zyczeniami miłego dzionka[/COLOR][/I][/B] :lol: [/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Ojej :multi: co ja widzę :multi: cóż za miła niespodzianka po kilku dniach nieobecności, Panna Alicja doczekała się galeryjki - wspaniale :multi: Nie ma co!:drinking: muszę się czegoś napić z tej okazji :drinking::drinking:[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Ach śliczne z niej panienka z przyjemnością obejrzałam zdjęcia, ale czuje lekki niedosyt i czekam na zdecydowanie więcej zdjęc uroczej panienki :loveu: :loveu: :loveu:[/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Anusiu :sweetCyb:
W końcu zdecydowałaś się na galerię dla panny Alicji :loveu: Ale gdyby nie interwencja pani mod i Agusi, to by nic nie było, buuu :placz:
Brawa dla Madzi i Agnieszki :sweetCyb: :klacz:

[QUOTE]
[URL]http://img412.imageshack.us/img412/2029/img2018dz0.jpg[/URL]
[/QUOTE]
Ajajajaj... słodki pycholek :loveu:
I prosto z mojego biurka leci wielki całus od Ariska dla Alutki :loveu:
[img]http://img64.imageshack.us/img64/3462/kisswav8.gif[/img]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Daga_i_Oskar'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Jestem i zamierzam być stałym gościem z wiecznymi zaległościami[/COLOR][/SIZE][/FONT] :evil_lol:[/QUOTE]

To cudownie :loveu:
Ja systematycznie zwiekszam ilosc odwiedzanych galeryjek.
Na poczatku trudno bylo mi sie w dwoch polapac, teraz jest juz 5 :razz: na biezaco.
Ale az mi sie nie chce myslec o zaleglosciach jak wyjade do wawy :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anusia & Alutka']To cudownie :loveu:
Ja systematycznie zwiekszam ilosc odwiedzanych galeryjek.
Na poczatku trudno bylo mi sie w dwoch polapac, teraz jest juz 5 :razz: na biezaco.
Ale az mi sie nie chce myslec o zaleglosciach jak wyjade do wawy :shake:[/quote]

[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]U mnie znowóż na odwrót, poczatkowo galeryjek było zdcydowanie więcej, traz staram ograniczyć się tylko do tych Yorkowych, ale i to jak widać graniczy z cudem, bo wciąż powstają nowe, a ja kurcze nie potrafię obok Yorka przejść obojętnie, ale też nie mam na tyle czasu, aby wszytskie odwiedzić, robię to w ratach, ale jak nadrobię zaległosci w jednych i po jakimś czasie w drugich, to w tych pierwszych znowu są takie duże, że ręce opadają i tak w kółko :lol: [/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='koregra']Hmm miałam kiedyś zagładać (razem z tobą nawet) ale jak zrezygnowałaś wtedy to mi też odeszło[/QUOTE]

Teraz tez mi sie w sumie nie chcialo, myslalam ze moze po powrocie z wawy zaloze, ale skoro juz jest to niech sie kreci :loveu:


Ja musze jeszcze zaczac bywac u Ariska i Oskarka, to tak priorytetowo, a pozniej zaglebie sie w reszte yoraskow.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anusia & Alutka']

Ja musze jeszcze zaczac bywac u Ariska i Oskarka, to tak priorytetowo, a pozniej zaglebie sie w reszte yoraskow.[/quote]

[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Oj musisz koniecznie :lol: [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[COLOR=purple][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4]No nic ja lecę wstawić jeszcze kilka fot i uciekam, wy sobie teraz pewnie będziecie fajnie gadały, a ja do pracy muszę lecieć, buu :placz:[/SIZE][/FONT] [/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...