Jump to content
Dogomania

Panna Alicja z baśniowej krainy


Magda

Recommended Posts

[quote name='Anusia & Alutka'][B]D-E [/B]tym na d mozna handlowac, tym na d :megagrin:

[B]Agus[/B] mam frencza no i na dwoch paluchach czyli w sumie czterech mam zrobiona zeberke, przetykana brokatem sredrnym i cyrkoniami swarovskiego.
[/quote]

Cóż za nietypowy pomysł na handel :roll: :evil_lol:

... z cyrkoniami - no żesz ślicznie twa dłoń musi wyglądać :loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 7.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Aga76']Cóż za nietypowy pomysł na handel :roll: :evil_lol:

... z cyrkoniami - no żesz ślicznie twa dłoń musi wyglądać :loveu:[/QUOTE]

Jak nietypowy, toz najbardziej typowy jaki tylko moze byc. Juz kiedy na to wpadli no. Faraony juz pewnie to znaly :evil_lol:

moze sie uda zrobic jakas fote no ale nie obiecuje... :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anusia & Alutka']Jak nietypowy, toz najbardziej typowy jaki tylko moze byc. Juz kiedy na to wpadli no. Faraony juz pewnie to znaly :evil_lol:

moze sie uda zrobic jakas fote no ale nie obiecuje... :eviltong:[/quote]

Mówisz, żeby w stroju faraona :cool3: może być ciekawie

OK :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anusia & Alutka']
[B]Kasia[/B] na na nyky se looknij ino nie wiem czy mandzioł nie ma zablokowane. Jak cos to Ci dam linka.
[/QUOTE]

nie ma zablokowanej galeryji, looknęłam se już ale dzienki za linka ;)
fajnie ma to zrobione, podoba mi się ale podoba mi sie tak jak ma z brązem - z czerwonym to by chyba nie było tak fajnie...

no i muszę napisać, żeście podobne do siebie :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anusia & Alutka']
Kasia no mogloby byc fajnie, tez kiedys dawno miala z bordowym.
sprobuj se, co Ci szkodzi?
Najwyzej walniesz cale na czerwono :evil_lol:
[/QUOTE]

no i byłam ale se walnęłam z brązem takim ciemnym, czekoladowym znaczy się :loveu:
oczywiście nie obcięłam się tak jak Ona bo szkoda mi zapuszczania mojego ale mam ciemny brąz z blondem i jest gites :lol:

Link to comment
Share on other sites

Dziołchy tragedia.
Moja Ala miała zapaść, niedawno wróciłyśmy od weta.
Nie wiadomo co sie stalo, mama spala i nagle Alusia zaczela plakac. Miala twardy brzuszek, lewo oddychala i serduszko tez ledwo bilo.
Jak zobaczylam, ze jezor ma siny to od razu pognalysmy do weta. Miala luzny odbyt, temperature o stopien nizsza niz powinna. zrobil jej badanie krwi od razu i cukier, podal glukoze jakies inne zastrzyki i nitrogliceryne na jezor i w uszka. powoli zaczal jej wracac kolorek, a teraz jestesmy w domu, szczur spi, momentami szczeka i jest dobrze.
wysiusiala sie ale pan dr mowil, ze bedzie sikac i sikac, bo costam jej podal. brzuszek ma juz prawie normalny.
o jezu, leb mi peka :shake:

Link to comment
Share on other sites

Biedna Alka:-o Anusiak bedzie dobrze:glaszcze:
kurcze to trzeba bedzie serca pilnowac...
trzymaj sie cieplo:calus:
i napisz jak co bedziesz wiedziec wiecej...
ale jaka to zapasc byla bo teraz czytam ze tchawicza tez jest..
ja sie nie znam nie wiem czemu ale zapasc skojrzyla mi sie z serduchem..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magda']
hahaha Madźka to naprawdę Twój kierunek?:roflt::roflt: Żartowałam:evil_lol:
[/QUOTE]
Ty się nie chichraj z goopot Anki, tylko poszczuj lepiej adminów Mikulińskim, bo już mnie szlag trafia z tą niemożnościa multi-cytowania :angryy:



Boże, zapaść! :crazyeye: Biedne maleństwo, chwała Bogu, ześ się Anusia refleksem wykazała...

Link to comment
Share on other sites

nie wiadomo skad ona. z krwi wyszlo tyle, ze to napewno nie bylo zadne wirusowe.
pozniej Alicja wymiotowala kilka razy ale wet mowi, ze tak ma byc, bo teraz sie caly brzuszek rozkurcza. nawodnil ją podskornie, bo do żył by chyba nie polecialo nic wiec ma nie dostawac do jutra jedzonka ani wody. sika non stop :grins: i szczeka jak cos uslyszy.
wogole sluchajcie jak krew pobieral, to ledwo lciala :shake:

mowie Wam, normalnie nie bylo czasu nawet myslec co by bylo gdyby...
weta uprzedzilam na komorke ze jedziemy, ale akurat i tak byl w lecznicy. zreszta w domu ma :) i jakby co to mowil ze komorke ma wlaczona. ale mam nadzieje, ze to jakis chwilowy spadek formy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...