Jump to content
Dogomania

Kraków -Godek już w domku!


irenaka

Recommended Posts

[B]Godek ma 1,5 roku. Trafił do schroniska przyprowadzony przez właściciela z chorą nóżką. Niestety stan był tak poważny (gnijąca rana po złamaniu), że nogi nie udało się uratować. Teraz Godek przeżywa prawdziwy dramat.[/B]
[B]Jest młody, energiczny i bardzo nieszczęśliwy. Popada w schronisku w depresję. Pilnie szukamy dla niego domu. [/B]
[B]A właścicielowi "od serca" życzę wszystkiego co najgorsze. Aby kiedyś los mu odpłacił za takie traktowanie tego pięknego i kochanego psiaka.[/B]
[B]Mam nadzieję, że Godek znajdzie swoją ukochaną rodzinkę i już nigdy nie zazna takiego bólu, rozpaczy jak w tej chwili.[/B]
[B]Godek jest w schronisku w Krakowie w boksie A1.[/B]
[B]Gorąco proszę cioteczki które odwiedzają schronisko aby zabierały go na spacerki. Nie dopuście aby jego depresja się pogłebiała, pomóżcie szukać dla niego domu!!![/B]

Link to comment
Share on other sites

Agusiu!
Myślę, że właścieciel nie poniesie żadnych konsekwencji.
Bardzo Cię proszę o allegro dla Godusia. Ja znowu beczę i nie mogę pozbyć się uczucia nienawiści da ludzi. Chyba tylko jakiś kataklizm, ciężka choroba która doświadczy takiego "kochającego" właściciela może sprawić, że obudzą się w nim jakieś ludzkie uczucia. Tak zaniedbać psa i dopuścić aby z gnijącą nogą cierpiał może tylko jakiś zwyrodnialec.

Link to comment
Share on other sites

Irenko bardzo ci dziękuje za zalozenie Godkowi watki i umieszczenie go na krakowskich zwierzakach bez Ciebie bym nie dała rady nic zrobic.
Ulka Tobie dziekuje za allegro .Przepraszm ,ze ja tylko robie zdjecia i wysyłam do was ale nie umiem zakładac watków ,a nie bardzo tez mam czas żeby sie nauczyc dlatego was okropnie wykorzystuje.Strasznie mi zal psiaka,taki młody i juz tle wyciarpiał i bez domku kochającego bedzie cierpiał jeszcze więcej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ulka18']Irenko,
bede czekac na tekst. Wystawilam dzisiaj sporo psiakow Missieek, bo ma ich 8 na tymczasie. Dalam tez Moruska z dzialek.
Jesli trzeba dam Marcepanka, bo chyba nadal nie ma domu...no i Godka, jak Irenka napisz wyciskacz łez.[/quote]
Ale przeciez Morusek z działek ma domek,moze za miast niego mogła bym cie prosić o Lakiego z wyrokiem uspienia .

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...