Jump to content
Dogomania

MEGA Lis - Dzika Gęś Wyścigowa zaprasza!


Cambel&Megi

Recommended Posts

  • Replies 4.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Frytela']Cambel ja mam metode, rano ide o 5 coś na spacer a poźniej o 21 buahahaha xd ;)[/quote]

Tylko ja mam taki problem, że mieszkam w bloku, a nie chcę, żeby mi się zlała na środku dywanu :evil_lol:
Ale ja też tak robię, idę na dłuższy spacer, jak jest jeszcze chłodno, i wieczorem, jak już jest chłodno. :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cambel']Tylko ja mam taki problem, że mieszkam w bloku, a nie chcę, żeby mi się zlała na środku dywanu :evil_lol:
Ale ja też tak robię, idę na dłuższy spacer, jak jest jeszcze chłodno, i wieczorem, jak już jest chłodno. :lol:[/quote]

hehe moje psy same mi ochłode dają...
etna zanurzając się w wodzie wyskakuje i koło mnie sie zawsze otrzepuje xD
kiedyś mojego tate do rzeczki wepchała xD

Link to comment
Share on other sites

Ewa coś mowila, ze 17 - 18. Ale ja nie wiem, nikt nic nie wie o spacerku... ech nie wiem czy jest sens jechac taki kawalek z Azą zeby spotkać się tylko z Rosą, mozna juz na Wilkowyji sie spotkac albo zrezygnowac zupelnie. Pewnie i tak nie dojdzie on do skutku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='g_o_n_i_a']Ewa coś mowila, ze 17 - 18. Ale ja nie wiem, nikt nic nie wie o spacerku... ech nie wiem czy jest sens jechac taki kawalek z Azą zeby spotkać się tylko z Rosą, mozna juz na Wilkowyji sie spotkac albo zrezygnowac zupelnie. Pewnie i tak nie dojdzie on do skutku.[/quote]

No ja mam autobus chyba o 19... :shake: Możemy się spotkać, jak wróce [ok. czwartku], wtedy będę w pełni dyspozycyjna, nawet na Wilkowyje do Was moge przyjechać. :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Frytela']Cambel sie rozleniwiła ;) Dawaj foty bo cie Frytą i Etną poszczuje, a Kokos szczeknie ze ogłuchniesz ;)[/quote]

Boję się :evil_lol::evil_lol: Foty zaraz, jak kopnę kompa i komórkę, i będzie łączność, potem je pomniejszę i rozjaśnię trochę, i zhostuję. :roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...