Jump to content
Dogomania

Szukam/oferuję psa na JH


agata :)

Recommended Posts

  • Replies 741
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Zuzka i shelciaki']Bura dzika dzida nie w ten dzień co ja... Niestety[/QUOTE]

Wiesz, my są z Rzeszowa, na miejscu :) O ile się z Sarą nie zbiegniecie, bo już go zaklepała, ale może w inne dni będziecie, jesli chesz oczywiście.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zuzka i shelciaki']Frytela a które piesy bierzesz ze sobą? Bo ja chętnie na Kielce wezmę :D Na niedzielę w NDM też, jeśli moja charcica nie będzie chciała iść ;)[/QUOTE]
Na kielce tylko baby ale to baby to przebój taki mały :evil_lol: Jak coś to mogę cardigana od znajomych załatwić bo cała ekipa jedzie i raczej nie byłoby problemu a kilka z nich już bylo w tej konkurencji :)
Na NDM chyba tez tylko baby, ale sie zastanawiam poki co bo jak mamuska baby'ka bedzie ladnie wygladac to i ją zgłoszę, a co :)

[quote name='Dacote']Ja jestem chętna, na NDM ;)[/QUOTE]
j/w ;)

Link to comment
Share on other sites

Wiem, że jest jeszcze trochę czasu, ale szukam psa na Rzeszów.
Mam 13 lat, w Rzeszowie będzie mój debiut. Najlepiej, żeby był to większy pies, bo ćwiczyłam już z dużymi. Chętnych, którzy mogli by mi wypożyczyć psa, proszę o kontakt na GG : 11809628, e-mail : [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] albo PW na Dogo. ;)

Pozdrawiam! :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Frytela']Na kielce tylko baby ale to baby to przebój taki mały :evil_lol: Jak coś to mogę cardigana od znajomych załatwić bo cała ekipa jedzie i raczej nie byłoby problemu a kilka z nich już bylo w tej konkurencji :)
Na NDM chyba tez tylko baby, ale sie zastanawiam poki co bo jak mamuska baby'ka bedzie ladnie wygladac to i ją zgłoszę, a co :)
[/QUOTE]
Sędziemu by chyba kopara opadła jakby się mu z baby'kiem na MP stawić XD A cardigana chętnie ;) Myślę, że już na wystawie cię znajdę.

[quote name='Bura']Wiesz, my są z Rzeszowa, na miejscu :) O ile się z Sarą nie zbiegniecie, bo już go zaklepała, ale może w inne dni będziecie, jesli chesz oczywiście.[/QUOTE]
Ale, że na Rzeszow? Ja Igorotta zawsze chętnie. Tylko nie wime jeszcze czy na pewno będę i w który dzień.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zuzka i shelciaki']Sędziemu by chyba kopara opadła jakby się mu z baby'kiem na MP stawić XD A cardigana chętnie ;) Myślę, że już na wystawie cię znajdę.


Ale, że na Rzeszow? Ja Igorotta zawsze chętnie. Tylko nie wime jeszcze czy na pewno będę i w który dzień.[/QUOTE]

to baby chodzi pieknie :D na wegrzech bis baby i bis baby 2 a byla najmniejsza ;)
co do cardi, ok, pisz na pw jak cos to Ci moj nr tel podam, szybciej mnie znajdziej, chociaz i tak charakterystyczna jestem ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zuzka i shelciaki']
Ale, że na Rzeszow? Ja Igorotta zawsze chętnie. Tylko nie wime jeszcze czy na pewno będę i w który dzień.[/QUOTE]

Igorritto ma zamówionego w jeden dzień Sara ale gdybyś była w drugi dzień to nie ma psrawy. Tylko nie wiem kiedy Sara go chce - chyba w niedzielę. Jakby co to mogę go zrobić wq piatek i Ci przywieźć w sobotę. Bo na wystawie w Rz aż tak bardzo mi nie zalezy, może iśc brudny :) No oczywiście żartuję, ale z pomponami jest łatwo, jak się wyciara w sobotę to tylko pompony do mycia i pies gotowy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bura']Igorritto ma zamówionego w jeden dzień Sara ale gdybyś była w drugi dzień to nie ma psrawy. Tylko nie wiem kiedy Sara go chce - [B]chyba w niedzielę[/B]. Jakby co to mogę go zrobić wq piatek i Ci przywieźć w sobotę. Bo na wystawie w Rz aż tak bardzo mi nie zalezy, może iśc brudny :) No oczywiście żartuję, ale z pomponami jest łatwo, jak się wyciara w sobotę to tylko pompony do mycia i pies gotowy.[/QUOTE]

Tak, na niedzielę, ponieważ pudle (grupa IX) jest w niedziele. :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GaBi12']Ja bym z chęcią "wypożyczyła", ale widzę, że Zuzia by chciała, to ja sobie znajdę innego psa. :lol: ;)[/QUOTE]

Tak czy inaczej zapraszam, nawet przebieżka z tym psem to już dla niego wiele, chciałabym go nauczyć chodzić z różnymi handlerami. Jak będziesz mieć chwilę w Rzeszowie w sobotę to zapraszam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bura']Tak czy inaczej zapraszam, nawet przebieżka z tym psem to już dla niego wiele, chciałabym go nauczyć chodzić z różnymi handlerami. Jak będziesz mieć chwilę w Rzeszowie w sobotę to zapraszam.[/QUOTE]

Napewno znajdę czas, jeśli nie przed występem, to po. :)
Bardzo chętnie przebiegnę sie z nim. ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bura']Tak czy inaczej zapraszam, nawet przebieżka z tym psem to już dla niego wiele, chciałabym go nauczyć chodzić z różnymi handlerami. Jak będziesz mieć chwilę w Rzeszowie w sobotę to zapraszam.[/QUOTE]
Ja też bym mogą pomóc przy oswajaniu Szalonego Igora :D

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]
[INDENT]
[IMG]http://www.dogomania.pl/threads/74700-Szukam-oferuję-psa-na-JH/images/misc/quote_icon.png[/IMG] Napisał [B]Dacote[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/74700-Szukam-oferuję-psa-na-JH/showthread.php?p=15671316#post15671316"][IMG]http://www.dogomania.pl/threads/74700-Szukam-oferuję-psa-na-JH/images/buttons/viewpost-right.png[/IMG][/URL]
Ja też bym mogą pomóc przy oswajaniu Szalonego Igora [IMG]http://www.dogomania.pl/threads/74700-Szukam-oferuję-psa-na-JH/images/smilies/icon_biggrin.gif[/IMG]



To zapraszam w niedzielę, albo sobotę. W niedzielę raczej po zejściu z ringu rasy [IMG]http://www.dogomania.pl/threads/74700-Szukam-oferuję-psa-na-JH/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] [/QUOTE]
A może i ja mogłabym pomóc? Z Gabi będziemy się trzymać razem a więc... :)
[/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...