Jump to content
Dogomania

Uwaga! dziki beagle i wściekły kot !


amigo i ja

Recommended Posts

A no w manufakturze była akcja coca-coli rózne gry itp. Wygrałam forme do lodu (mogę teraz sobie zrobić lód w kształcie butelek coca coli :lol:).
a kazdego psa wpuszczali tylko że musiał mieć kaganiec. Amigo na początku był bez namordnika to zwrócili uwagę, a że halti prawie jak kaganiec:evil_lol::evil_lol: to się nie czepiali.
Ogólnie było fajnie a napewno śmiesznie:razz:

Polna, z zachowaniem Amiga problemów większych nie było... wiadomo bał sie przerażającej ciężarówy i przezył z 5 zawałów jak go zostawiłam pod opieką siostry Tyśkowej ale ogólnie to naprawdę było dobrze :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 240
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='amigo i ja']Do lodu ... tego zwykłego , nie tego o którym myślisz:evil_lol:
[/quote]
Ale ja myslalam o takim do napojow :diabloti: Kasia.... Zboczuchu! Bez takich rzeczy w miejscu publicznym... :evil_lol:

Bedziesz na szkoleniu w sobote? :razz: Ja mam znowu zabiegany dzien ale chyba bede ;)


Ja uwielbiam COCE :evil_lol: -moj ulubiony napoj :loveu: A co poniektorzy moga sie na ten temat wypowiedziec ;):evil_lol::eviltong:

A chociaz ci kierowcy jacys przystojni byli?:P

Link to comment
Share on other sites

To ty kurczak w kierowcach gustujesz??:P muszę cię zmartwić tam nie było kierowców byli tylko panowie którzy za daną konkurencję dawali stempelki... byli hmm... bardzo ładni i sympatyczni:lol:

Ja wiem już o jakim lodzie :razz: sobie pomyśłałaś , bynajmniej nie tym z wody :P...

Tobie jak i Ani (od Zahry) bilobil na gwiadkę sprezentować trzeba... po raz 20-esty powtarzam że w sobotę i niedzielę mam zawody agility z moim krowiastym :P!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='amigo i ja']

Ja wiem już o jakim lodzie :razz: sobie pomyśłałaś , bynajmniej nie tym z wody :P...[/quote]
:crazyeye: No slucham.... O jakim? ;) Pomyslalam o takich do napojow, ewentualnie o takim z mleka :lol: Mniam... Zjadlabym takiego :eviltong:

[QUOTE]To ty kurczak w kierowcach gustujesz??:P muszę cię zmartwić tam nie było kierowców byli tylko panowie którzy za daną konkurencję dawali stempelki... byli hmm... bardzo ładni i sympatyczni:lol:[/QUOTE]
Takie zboczenie od kolezanki :eviltong: Ale ja wcale w nich nie gustuje tylko sie pytam :evil_lol: Przeciez mam SWOJEGO TZ'ta i na kierowcow polowac juz nie musze :loveu:

Link to comment
Share on other sites

No więc jeśli startujesz w zawodach agility to masz tak jakby dwie konkurencje: jumping i agility.
agility to wszytkie przeszkody ( no wyjątek stanowi klasa 0 , czyli nie ma slalomu, huśtawki i koła)
a jumping to same hopki i tunele i slalom( w klasie 0 bez slalomu), taka konkurencja na szybkość:D
I potem zazwyczaj jest klasyfikacja osobno za jumping , osobno za agility i łączna , czyli w sumie trzy razy mozna stać na podium ...
nam się to jeszcze nigdy nie zdarzyło :eviltong:, zawsze jeżeli już coś wygywamy to jest to jumping ... no i raz łączna fartem :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='amigo i ja']No więc jeśli startujesz w zawodach agility to masz tak jakby dwie konkurencje: jumping i agility.
agility to wszytkie przeszkody ( no wyjątek stanowi klasa 0 , czyli nie ma slalomu, huśtawki i koła)
a jumping to same hopki i tunele i slalom( w klasie 0 bez slalomu), taka konkurencja na szybkość:D
I potem zazwyczaj jest klasyfikacja osobno za jumping , osobno za agility i łączna , czyli w sumie trzy razy mozna stać na podium ...
nam się to jeszcze nigdy nie zdarzyło :eviltong:, zawsze jeżeli już coś wygywamy to jest to jumping ... no i raz łączna fartem :P[/quote]

dziekuje za odpowiedz:lol:
i gratuluje i zycze powodzenia

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...