Jump to content
Dogomania

Need4speed Cup Agility & Frisbee Lublin 14/15.07.07 !!!


NNL-BC

Recommended Posts

Na poczatek: tak, wiemy że późno... ;)

Ale dopiero od wczoraj wiemy na pewno ze mozemy skorzystac z hipodromu Akademii Rolniczej w Lublinie :multi:

14/15.07.07 organizujemy pikinikowy weekend agility & frisbee w Lublinie.

Miejsce: Hipodrom Akademii Rolniczej przy ulicy Doswiadczalnej w Lublinie - [URL]http://www.ar.lublin.pl/mapa.html[/URL] (Obszar III)

Plan weekendu:
Sobota 14.07.07: Agility - Need4Speed Cup

8.30 - 9.30: przyjmowanie zawodnikow
10.00: rozpoczecie przebiegow

Agility:
- Agility 0
- Agility Open
- Puppy run
- Team run
Przerwa
- Jumping 0
- Jumping Open
- Puppy run
- Team run
Rozdanie nagrod

Wieczorem gry na torze

Puppy run to konkurencja dla psów w wieku od 4 do 15 miesięcy. W przypadku większej ilości zgłoszonych psów dzielimy psy na 2 klasy (od 4 do 10, od 10 do 15 miesięcy).
W puppy run nie ma dyskwalifikacji, chyba ze ktos zupelnie pominie przeszkode i pobiegnie dalej. Mozna pobiec z zabawka w rece, nie mozna wejsc na tor ze smakolykami (smakołykami w liczbie mnogiej), można mieć JEDEN smakołyk dla psa w ręce - za zgubienie smaczka - dyskwalifikacja ;)

Team to dwa psy tej samej klasy wzrostowej z 2 przewodnikami.


Niedziela 15.07.07: Need4Speed Frisbee Cup

8.30 - 9.30: przyjmowanie zawodnikow
10.00: rozpoczecie zawodow

Frisbee:
- minidistance (1 runda)
- time trial
- puppy minidistance (rollerki ;))
- dartbee
przerwa
- pokazy freestyle
- long distance
- minidistance (2 runda)
Rozdanie nagrod

Puppy MiniDistance od 4 do 9 miesiecy, pole zmniejszone o polowe, czyli 5 jardow pomiedzy liniami. Dozwolone tyko rollerki. Czas 90 sec. Wszystkie rodzaje bezpiecznych dyskow dozwolone.
Reszta wedlug regulaminu USDDN.

Oplata startowa - 30zl za jeden dzien (agility albo frisbee), 50zl za dwa dni (agility + frisbee)
Za drugiego psa 25zl za jeden dzien (agility albo frisbee), 40zl za dwa dni (agility + frisbee)

Zgloszenia prosze przesylac mailem na adres [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
Termin nadsylania zgloszen: preferowany do 09.07, absolutnie ostateczny do 12.07 (do 12.00)

Sugestie, propozycje i konstruktywna krytyka mile widziane :lol:

Pozdrawiam i mam nadzieje do zobaczenia w Lublinie!!!
Ewa

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 114
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[QUOTE]a w zerowkach mozna miec smaczka lub zabawke:cool3: ?[/QUOTE]

Tak, zasady takie same jak dla papisiów.


[QUOTE]
a kto bedzie sedziowal agility? [/QUOTE]

Nie jest to do końca ustalone :oops: Na dniach wszystko będzie jasne, więc proszę o cierpliwość.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NNL-BC']

Puppy run to konkurencja dla psów w wieku od 4 do 15 miesięcy. W przypadku większej ilości zgłoszonych psów dzielimy psy na 2 klasy (od 4 do 10, od 10 do 15 miesięcy).
W puppy run nie ma dyskwalifikacji, chyba ze ktos zupelnie pominie przeszkode i pobiegnie dalej. Mozna pobiec z zabawka w rece, nie mozna wejsc na tor ze smakolykami (smakołykami w liczbie mnogiej), można mieć JEDEN smakołyk dla psa w ręce - za zgubienie smaczka - dyskwalifikacja ;)

[/quote]

A moge wiedziec jakie przeszkody wchodzic beda w sklad toru?

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]A moge wiedziec jakie przeszkody wchodzic beda w sklad toru?[/QUOTE]

Przede wszystkim tunele, ewentualnie hopki z tyczką na ziemii, być może rozłożona palisada, kładka na wysokości 40cm. Wszystko zależy od tego jakie psy się zgłoszą (w jakim wieku). To ma być zabawa i przyzwyczajenie maluchów do atmosfery zawodów. "Torki" naprawde bede bardzo proste i króciutkie ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='I-w-o-n-a']Przede wszystkim tunele, ewentualnie hopki z tyczką na ziemii, być może rozłożona palisada, kładka na wysokości 40cm. Wszystko zależy od tego jakie psy się zgłoszą (w jakim wieku). To ma być zabawa i przyzwyczajenie maluchów do atmosfery zawodów. "Torki" naprawde bede bardzo proste i króciutkie ;)[/quote]
Brzmi kuszaco, choc nie wiem czy to nie za wczesnie ......

No nic, pomysle.......
Jest jeszcze jedno ale......czy ja dam rade.....:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PATIszon']Jest jeszcze jedno ale......czy ja dam rade.....:evil_lol:[/quote]No będziesz miała nie lada wyzwanie biegnąc z dwoma "papisiami" na raz! ;)

A że papiś potrafi, to Ty wiesz, bo już takowego filmowałaś! :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Flaire']No będziesz miała nie lada wyzwanie biegnąc z dwoma "papisiami" na raz! ;)
[/quote]
No to co ja uprawiam trudno nazwac bieganiem.....:evil_lol:

Rozum mowi nie....:roll:
Umowmy sie tak: jesli uda mi sie przelozyc wizyte u lekarza, ktora mam w sobote to pojade. W koncu z Wawy do Lublina rzut beretem:p

Link to comment
Share on other sites

Dopiero zobaczyłam! Akurat ten weekend mam wolny i bardzo, bardzo chętnie bym przyjechała! Tylko nie mam jak zabrać dwóch psów! Kto z W-wy jedzie i miałby miejsce albo dla mnie z dwoma piesami, albo chociaz dla samej Asti? Astka jest zupełnie bezproblemowa w podróży, Musiałek może potwierdzić!
Jesli będę miała jak zabrać oba piesy, to chętnie oba zgłoszę i na agility i na frisbee!

Link to comment
Share on other sites

A my się wybieramy, mam bardzo chętnych młodych zawodników:)
Koszulki klubowe, może zdążymy je też zamówić i dostać:) Świeżutkie, nowiutkie:) Piknikowe oczywiście!:)
NNLdki bardzo mamy ochotę przyjechać i zrobimy sporo, zeby dojechać, chociaż to kawałek drogi od domu...


belgunia

Link to comment
Share on other sites

Zmiany w pierwszym moim poscie w odpowiedzi na pytania na priv:

Oplata startowa - 30zl za jeden dzien (agility albo frisbee), 50zl za dwa dni (agility + frisbee)
Za drugiego psa 25zl za jeden dzien (agility albo frisbee), 40zl za dwa dni (agility + frisbee)

Zgloszenia prosze przesylac mailem na adres [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
Termin nadsylania zgloszen: preferowany do 09.07, absolutnie ostateczny do 12.07 (do 12.00)

Apropos dojazdu: ja nigdy po Lublinie nie jezdzilam autobusami ;) wiec nie wiem :oops: Ale sie dowiem i dam znac ;)
[url]http://www.ar.lublin.pl/mapa.html[/url] - PKS na granicy Obszaru I i III, PKP w obszarze III

Pozdrawiam
Ewa

Link to comment
Share on other sites

Brzmi bardzo kusząco, tym bardziej, że połączenia mam CUDOWNE :loveu: przenocuję w Radomiu a stamtąd od razu na dworzec PKP i autobusem do AR :)
mój akurat ma ostatni krzyk na "puppisie" bo za tydzien bedzie konczyl 15mcy ;) hmm jak tu się nauczyć tunelów w 11 dni, bez posiadania takowych? :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...