Jump to content
Dogomania

Indii & cztery szczeniątka


IraKa

Recommended Posts

To teraz czas na Króliczka - na razie najmniejszy: 555 g ale najładniejszy :

[IMG]http://lh5.google.pl/irakaindirica/RpULKdHa3iI/AAAAAAAAAV8/T257o4zT5xw/s288/P7110153.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.google.pl/irakaindirica/RpUNFdHa39I/AAAAAAAAAZU/LyDSdhDGxXY/s288/P7110181.JPG[/IMG]

i Króliczka nr III, która powinna mieć na imię Symfonia i to nie tylko z tego względu że jest najgłośniejsza:cool1: i ma dużo do powiedzenia nawet wtedy kiedy je. Ale jest równie słodziakowa co pozostałe i waży (-ła) 603 g.

[IMG]http://lh6.google.pl/irakaindirica/RpULVtHa3lI/AAAAAAAAAWU/LzUptgOgjqc/s288/P7110156.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.google.pl/irakaindirica/RpUMMtHa3xI/AAAAAAAAAX0/Cj3lMJtfXSE/s288/P7110168.JPG[/IMG]

Miłego oglądania:p

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 227
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='IraKa']Np Rycząca Symfonia - może być? :evil_lol:[/quote]

tak tak genialne :evil_lol: od razu kazdy ja zapamieta :loveu: hmm ale moze rzeczywiscie cos w tym kierunku bysmy wymyslili. OK to ja zaczynam myslec nad imieniem dla mojej darciuchy :p

Link to comment
Share on other sites

Maluchy śliczności :):):):)A Rycząca Symfonia BARDZO mi sie podoba :) Jest to idealne imię, tylko nie wiem czy dobrze rodujące dla przyszłych właścicieli ;)
[quote name='IraKa'](...) Aneta jak tam, rośnie brzuszek twojej suni? Bo co niektórzy dopytują się o czarnego pieska. A ja dzyndzla z apricota na czarnego nie przełożę (...)[/quote]

Chyba rośnie :) W kazdym razie Queen zachowuje się jak Królowa w stanie odmiennym ;) Tego nie zje, tamtego nie zje, a tak wogule robi minę strasznie głodnej i obrażonej ;) To dopiero 4 tydzień a USG nie będę robić bo Queenie ma bardzo przykre wspomnienia z lecznicą, więc jej nie będę stresować.

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://lh5.google.pl/irakaindirica/RpUNFdHa39I/AAAAAAAAAZU/LyDSdhDGxXY/s288/P7110181.JPG[/IMG]

To som pudle? :-o

Spaniele to som i tyle. Ja siem znam. I już.

Rycząca Symfonia jest genialna :loveu: .
Do tego dodałabym Radosną Rusałkę i będzie ubaw po pachy :lol: .

Link to comment
Share on other sites

Może i spaniele :eviltong: . Ja wiem z kim ta moja suka się zadawała:evil_lol:
Z czarnym ją przyłapałam na gorącym... ale po osiedlu chodzi rudy spaniel. DNA będziemy robić, a co:diabloti:

Radosna Rusałka - będzie dla apricotki :evil_lol:

Została jeszcze jedna czarna no i piesek.
[quote name='pati']OK to ja zaczynam myslec nad imieniem dla mojej darciuchy [/QUOTE]
Pati , Patiszon jak wam idzie myślenie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aneta']Maluchy śliczności :):):):)A Rycząca Symfonia BARDZO mi sie podoba :) Jest to idealne imię, tylko nie wiem czy dobrze rodujące dla przyszłych właścicieli ;).[/QUOTE]

Myślę, że to imię zapewniłoby właścicielą wiele atrakcji i miłych doznań:evil_lol:


[quote name='aneta']Chyba rośnie :) W kazdym razie Queen zachowuje się jak Królowa w stanie odmiennym ;) Tego nie zje, tamtego nie zje, a tak wogule robi minę strasznie głodnej i obrażonej ;) To dopiero 4 tydzień a USG nie będę robić bo Queenie ma bardzo przykre wspomnienia z lecznicą, więc jej nie będę stresować.[/QUOTE]
To mam nadzieję, że już niebawem też pochwalisz się maluchami i będziemy dla nich wymyślać równie atrakcyje imiona:evil_lol: ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='IraKa']
Pati , Patiszon jak wam idzie myślenie?[/quote]


Rawana indyjskie imie niezniszczalnego boga a raczej demona :cool3:
Ronja corka zbojnika

Rori, Rissa, Rayla, Rumba, Revolta

mysle dalej :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mokka']Do tego dodałabym Radosną Rusałkę i będzie ubaw po pachy :lol: .[/QUOTE]
Dzisiaj apricotowa sunia zasłużyła na Twoje imię: nie tylko pierwsza otworzyła oczka ale również pierwsza radośnie zamachała antenką:loveu: oraz dziabnęła;) dziąsłami siostrę w łapę a na koniec siebie:evil_lol: też w łapę.

[quote name='Mokka']Oj, IraKa, wypuścisz miot tak ochrzczony, jakiego świat nie widział[/QUOTE]
Bo to ma być wesoła kompanija;) I jak zostaną wszystkie:evil_lol: to jak wpadniemy na jakieś zawody agilitowe.... to będzie rozrywka:shocked!: . Może będę biegała z czterema na raz?:hmmmm:

Agamich miło że zajrzałaś. Miałam wpisać Twoje propozycje.
Rewolucja, Rewolta jakby do tego dorzuć Rebelię to się trochę niebezpiecznie robi ale dla chłopaka znowu nic:shake:

[quote name='Alfa1']rozpieszczona,roztańczona,różowa,rzępoląca,
rozbrykana [/QUOTE]

Alfa trudno coś wybrać i dopasować bo dwie czarne panny jeszcze się tajniaczą:roll: Jedzą i śpią i w nosie mają poważną sprawę nadawania imion.

Pati imię Rawana to do tej rozdarciuchy pasuje bo to taka pepanc kobitka:evil_lol: Tylko nie wie czy powinnam : demon w domu:eek2:

Wymyślcie coś dla chłopaczka. Jedyną cechę którą do tej pory ujawnił to taką że nie bardzo z dziewczynami chce się zadawać : najczęściej trzyma się z dala od swoich sióstr albo obraca się do nich dupką. No i jest nadal najmniejszy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...