Jump to content
Dogomania

Indii & cztery szczeniątka


IraKa

Recommended Posts

  • Replies 227
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Kooikerka']Strona jest prześliczna :loveu::loveu::loveu::loveu:
A już ktoś się dopytuje o szczeniaczki? :razz:[/QUOTE]

Jeszcze się nie dopytuje, bo też o to się specjalnie nie starałam. Będziemy chwalić ;) się dopiero jakoś bardziej intensywnie w tym tygodniu. Zobaczymy czy ktoś będzie chciał chomika:evil_lol: czy będę tworzyć chomiczą drużynę agility:diabloti:
Na razie chomiki są tak żarłoczne że zaczynają ewoluować do postaci świnek morskich:crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='IraKa']Jeszcze się nie dopytuje, bo też o to się specjalnie nie starałam. Będziemy chwalić ;) się dopiero jakoś bardziej intensywnie w tym tygodniu. Zobaczymy czy ktoś będzie chciał chomika:evil_lol: czy będę tworzyć chomiczą drużynę agility:diabloti:
Na razie chomiki są tak żarłoczne że zaczynają ewoluować do postaci świnek morskich:crazyeye:[/quote]

A ja wole świnki morskie od Chomików :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Moje damsko-męskie towarzystwo ma się bardzo dobrze. Ala też ma się dobrze, rośnie dziewczyna jak na drożdżach, już ciężko ją nosić, a rozpieszczona do obrzydliwości:cool3: :lol:. Potrafi wszystkich owinąć sobie wokół palca, powala bezzębnym uśmiechem, a że śmieje się cały czas to my non stop powaleni na kolana:evil_lol:. Zaczyna już powoli siadać i łapie wszystko co się nawinie, a że psy ciągle szukają okazji żeby ją polizać to nawijają się dość często i już wytargane za uszy, ale o dziwo jakby wiedziały że ona nie robi tego złośliwie tylko popiskują i czekają aż wyplątam im włosy z jej paluszków.
No i widzicie ja bym mogła godzinami o Ali...;)

Link to comment
Share on other sites

Na wystawę? hmm:hmmmm:, no cóż, psiury ostrzyżone i wytargane niemiłosiernie, więc w tym roku nici z wystaw. Przez bardzo duże "może" Kielce, chociaż pewnie się nie uda, a jeśli już to tylko ewentualnie Ford będzie się nadawał, Bilowi odrastają teraz już 2 cm odrosty na glowie, a Mafina też na króciutko. Niestety całą ciążę bardzo źle się czułam i efekt widać:placz:. Ale jak to mówię sobie na pocieszenie "trudno, włosy nie ręka - odrosną". Planuję że na przyszły rok pojeżdżę, ale to też zależy od wielu czynników, tzn głównie od Ali, czy polubi jeżdżenie samochodem, czy będzie miał kto ze mną jechać, albo z nią zostać w domu itp... Pożyjemy zobaczymy, w końcu na wystawach świat się nie kończy, pojeżdżę za 2 albo 3 lata.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gośka']Pożyjemy zobaczymy, w końcu na wystawach świat się nie kończy, pojeżdżę za 2 albo 3 lata.[/QUOTE]

Pewnie, że tak - po prostu miło by było gdzieś Cię spotkać i poznać Twoją dziewuszkę:p
Piszę o wystawach chociaż ostatnio też jestem uziemiona:evil_lol:

Poszalałaś z fryzurkami swoich pudliszonów ale ile mniej pracy, co ? ;)
A jaki sportowy charakter pudel przybiera:evil_lol:
Zaglądaj częściej jak już nie chcesz jeździć po wystawach;) !!!

Link to comment
Share on other sites

Pati na upartego to ja mogę też swoje powystawiać w listopadzie, tyle że u mnie to kwestia czy ja dam radę ten włos doprowadzić do użytku skoro nawet dla swoich włosów nie mam czasu:evil_lol:

Irena z fryzurkami poszlałam i pracy zdecydowanie mniej, co do wyglądu ..., no może i on sportowy ale jest małe ale :evil_lol:
A Alę poznacie bez obaw, jeszcze wam się znudzi:eviltong:, mnie już tęskno za wystawami więc na pewno gdzieś się wybiorę bo nie wytrzymam. Do kompa też nie zaspecjalnie mam czas zaglądać, bo Ala, praca i w dodatku remont w domu. Postaram się od czasu do czas odwiedzać dogo.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gośka']Pati na upartego to ja mogę też swoje powystawiać w listopadzie, tyle że u mnie to kwestia czy ja dam radę ten włos doprowadzić do użytku skoro nawet dla swoich włosów nie mam czasu:evil_lol:

[/quote]
Wiesz co, ja moja strzyglam 3 tyg. temu, juz w zasadzie moglabym ja podgolic tu i owdzie. Chyba mam z tych szybkoodrastajacych.
Do tego kupilam biotyne z betakarotenem... zobaczymy.;)

Link to comment
Share on other sites

Tu i ówdzie to u każdego pudla można ciągle podstrzygać, one wszystkie zarastają w szeleńczym tempie. Biotynkę też mamy, ale tak jak mówię po prostu moja wina bo mi brak czasu na psy, dobę mam za krótką, gdyby tak o parę godzin wydłużyć;) Trzymam kciuki za Waszą ładną fryzurkę:thumbs:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PATIszon']No kurcze, a ja mam lysego pudla i ambitny plan stawic sie w Poznaniu.....:cool3:[/quote]
Łysego? Czyli ostrzygłaś go na federałka? A jaki to pudliszon (średni, mini, itd)? Bo ja też tak chciałam ciachnąć mojego ale Ewaa:cool3: mówi, że toy'a się nie powinno, że małe kiepsko tak wyglądają. A jak się prezentuje Twój łysy?:razz:

Link to comment
Share on other sites

Eewa ma rację, toyek na łyso wygląda tak sobie :shake:
Wiesz co innego później jak będzie starszy, po domowemu , można strzyc krócej ale jak byś sie skusiła na wystawy to sierść łatwo skrócić trudno wyhodować.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...