Jump to content
Dogomania

JACKIE- kochane psisko MA SWÓJ DOM!!!


madzia.uje93

Recommended Posts

Mam już pierwsze wieści od Jackiego :)

Wczoraj zadzwoniła do mnie Pani i Jackie ma się świetnie! Jest psem idealnym, Pani jest w nim zakochana :loveu:  W domu nie odstępuje Pani na krok, w nocy śpi na podłodze przy jej łóżku, uwielbia się bawić w przeciąganie, Pani śmiała się też, że dobrze że ma taki duży dom, bo Jackie ma gdzie biegać :D Pani wspominała też, że przy zabawie jak Jack się rozkręca to dalej troszkę podgryza, albo biegnąc złapie zębami jaką przypadkową rzecz :diabloti: Na spacerach jest bardzo grzeczny, a co do jedzenia to ma wypas bo Pani daje mu gotowane jedzonko na przemian z suchą karmą, więc Jackie lada chwila powinien przybrać na wadzę :) A w poniedziałek Jackie też został wykąpany i podobno grzecznie stał i dał ze sobą zrobić wszystko :loveu: Został też sam w domu na krótką chwilę, jak Pani poszła do sklepu i podobno czekał grzecznie pod drzwiami, oby równie spokojnie przeczekał 8 godzin :roll:  No i jeszcze jedno Pani była z nim w poniedziałek tez u weta, wszystko jest ok tylko szwy jakie Jack miał po kastracji, nie są rozpuszczalne, i najwyższy czas było je już ściągnąć, co mnie denerwuje w schronisku pewnie by z nimi chodził jeszcze bardzo długo....  Prosiłam Panią o zdjęcia Jacka także za jakiś czas powinna mi coś wysłać :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 58
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...