Jump to content
Dogomania

ON z tatuażem...zbiera na hotel i szuka domu.


madziakato

Recommended Posts

dziś dostałam 2 maile o Kłapouszka...

od Pana z Sosnowca i od Pani z 5 letnim dzieckiem.

Pani złapała mnie za serce!!! mam nadzieje, że zadzwoni- poprosiłam ją mocno o to informując o konieczności zorganizowania wizyty PA.

pana tez poprosiłam o telefon...

 

trzymam kciuki i czekam na rozwój sytuacji

No, to trzymamy bardzo :) kiyoshi, czy Ty robisz ogloszenia w ramach jakiegos bazarku?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

A ja dziś dostałam kolejnego maila od innej Pani z Katowic

 

Dzień dobry :) ... chciałabym wiedzieć , czy piesek może mieszkać wmieszaniu z możliwością wybiegu ? .. Ps . jestem z Katowic

 

odpisałam że jak najbardziej może i że proszę o kontakt telfoniczny (podałam numery i do Izy i do Magdy;))

 

Kciuki mocno zaciśnięte!!! a jakby Kłapciu znalazł dom a jakis inny byłby chętny to pamiętajcie o Foreściku;)

Link to comment
Share on other sites

O kurcze to fajowo, czekamy na rozwój sytuacji w takim razie. Oby coś z tego wyszło :-)
W zasadzie Kłapouszek może mieszkać i w mieszkaniu i w dobrze ocieplonej budzie. Po kastracji przebywał w domu i zero problemów, super grzeczny psiak :-)
Wczoraj u niego byłam ze swoją zgagą na DT. Nawet mu się spodobała.
I wiecie co? Kłap wczoraj porozlewał sobie wodę z miski (aj, ten wielki pysio ;-))
Wiec Iza nalała mu świeżej wody do wielkiej michy i niesie to przez podwórko. Kojec zamknięty, Kłap biega... Iza patrzy na niego, mówi "Kłap, kojec jest zamknięty, otwórz go ". I wiecie co? Podbiegł i otworzył jej furtkę ;-) tym wielkim kokochającym pysiem <3
Jest the Best ;-)

Link to comment
Share on other sites

Pani ma przyjechać na spacer zapoznawczy. Jeśli przyjedzie i wszystko będzie Ok to oczywiście wizyta i umowa adopcyjna. Domek jest w Sosnowcu, w bloku, bez innych zwierząt. Byłby to pierwszy pani onek, ale on nadaje się na pierwszy kontakt z owczarkiem, nie sprawi jej problemów, jest czysty, nie halasuje, nie niszczy, nie jest dominujący, można wszystko z nim zrobić. Nie wykazuje żadnych lękow itp.

Link to comment
Share on other sites

Sosnowiec...tyle lat tam mieszkałam:) jeśli mieszka na 'dobry osiedlu' to Kłapciu będzie miał raj!

Trzymam kciuki z całego serca.. Ta Pani mi pisała że Kłapciu jest jej miłością od 1 wejrzenia...OBY!!

Nie zapeszam już...tylko kciuki z calych sił trzymam i czekam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...