Jump to content
Dogomania

szkolenie malamutów


Azada

Recommended Posts

Jesteśmy z Warszawy mieszkamy pod Falenicą, Azada ma 9 miesięcy i jest już po pierwszej cieczce i chcielibyśmy ją mądrze szkolić, już potrafi ciągnąć sanki z naszą córą i jest strasznym pieszczochem.Pzdr. Ela i Krzyś

Link to comment
Share on other sites

Metro wlasnie sie staram, juz zaprosilam Azade na nasze niedzielne spotkanko.

Jaki swiat maly, Azada spokrewniona z Conorem, White Fang jest jej ojcem, ale i starszym bratem Conora, Fang tez po Nortonie i Nuce, tak jak Conor :) , czyli kolejny czlonek malamuciej rodziny! Malamuty laczcie sie! Spotkamy sie w niedziele, ale fajnie :)

Link to comment
Share on other sites

Hej!

Tyle jest psów po Nortonie ile jest chętnych do krycia nim swoich suk , więc jesli tak , to może oznaczac tylko jedno , ze psiak sie sprawdził jako reproduktor , no i pewnie podobnie jest z Hudsonem on może sie nawet pochwalić zdecydowanie wiekszą ilością swoich dzieci .

Słyszy sie tu i uwdzie ze świeża krew napływa a nawet juz w niektorych hodowlach napłynęła jesli chodzi o malamuty , więc moze za niedługi czas tatuśkowie pójdą na emeryturę .

Witam Azadę , szkoda ze wszyscy Ci którzy sie ujawniają na forum muszą akurat mieszkać tak daleko ode mnie .

Pozdrówka

Link to comment
Share on other sites

:D WITAM!!!Bardzo chetnie nawiaze kontakt z wlascicielami malamutow.Moja sunia nazywa sie IVY i corka Nortona.Ma juz 11miesiecy i jest baardzoo szalona.Od malego ma kolezanke o imieniu Birch i jest z hodowli HUK AMAROK!!!PROSZE NAPISZCIE DO MNIE TROSZKE WIECEJ INFORMACJI O WASZYCH PSIAKACH ,GDZIE MIESZKACIE .JA JESTEM Z WARSZAWY I MIESZKAM NA MOKOTOWIE.POZDRAWIAM SYLWIA

Link to comment
Share on other sites

:angel: :angel: :angel: BARDZO MI MILO!!!JAK SIE CIESZE!!!!O KURCZE JAK SIE CIESZE.!!!!MOJA SUNIA NIESTETY MA PPIERWSZA CIECZKE I LATA ZA PSAMI JAK SZALONA!!!!!.BEDE JA WYSTAWIAC TERAZ W WARSZAWIE NA TORWARZE CZY KTOS BEDZIE JESZCZE?????

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...