Jump to content
Dogomania

Plaskata galeria.


Paulina.

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='basia bonnie'][URL]http://img406.imageshack.us/img406/6168/piesy005qb4.jpg[/URL]
ja nie moge, co za minka :loveu: :loveu: :loveu:[/quote]

:loveu::loveu::loveu:

[quote name='Medorowa']Ale fajne zdjęcia:p:p[/quote]

Dziękuję :lol:

Jestem wyrodna matka, byłam dzisiaj w wawie na zakupach i nawet do kakadu nie wstąpiłam.. :oops:
Szczerze mówiąc, to byłam drugi raz w złotych tarasach i wcale nie widzialam tam zoologa. A ponoc jest.. :roll:
No nic, kupiłam sobie bluzę i czuję niedosyt :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Czarna_Owieczka']Paulina byłam raz w złotych tarasach i w biegu widziałam kakadu, nawet przebiegłam zobaczyć co jest w sklepie i szczerze mówiąc nic ciekawego :lol: jak nie możesz znaleźć to są tam "słupy" informacyjne (tam jest poziom podzielony na sektory z numerami i wypisane sklepy z numerkami :lol:)[/quote]

No własnie patrzyłam na tych "słupach" i ślepa jestem nie widziałam :evil_lol:
No trudno, przynajmiej zaoszczędziłam :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olekg18']Heheh ja jestem z chemi tępy zreszta tak jak z reszty przedmiotów hehehe:P
Super Milka chyba jednyny aportujacy BF jakiego znam[/quote]

Chemia... tez jestem tępa, mi trzeba wszystko łopatologcznie wytłumaczyc.. A możliwe, ze i tak nigdy nie zakapuje :roll:

A co do aportowania to chyba nie tylko Milka to robi, chociaz fakt jest taka :stupid: i za patyk da się zabic..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olekg18']Nawet tutaj na forum nie moge patrzeć jak robią z psów zabawki.A ty masz do niej prawidłowe podejście jak do psa ,a nie lalki do przebierania[/quote]

A to chyba aluzja do mnie :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

[quote name='Paulinaaa']Olek, bo ona nie nadaje się na zabawkę :cool1:
Nie wyobrazam jej sobie innaczej...

A teraz lecę oglądac Jak stracic chłopaka w 10 dni :evil_lol:[/quote]

A ja właśnie ogladam.;)

Link to comment
Share on other sites

Paulina!!! Masz szczęście, że mnie nie było w Wawie, jak ty byłaś, bo bym cię chyba zamordowała:mad: :P A ja zwiedzałam Kakadu w Złotych Tarasach:multi: Tylko kasy nie miałam... ;)
Milcia jak zwykle śliczna, ucałuj ją w nochalek:loveu: Sabinkę też:loveu:
Pozdrawiam:multi:
[SIZE=1] A, wysłałam ci coś:diabloti:[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paulinaaa']:loveu::loveu::loveu:


Szczerze mówiąc, to byłam drugi raz w złotych tarasach i wcale nie widzialam tam zoologa. A ponoc jest.. :roll:
[/quote]
no własnie, jak jeździłam do Wawy do szkoły, to kilka razy tam byłam i byłam zawiedziona bo zoologa nie znalazłam :shake::placz:

[QUOTE]A teraz lecę oglądac Jak stracic chłopaka w 10 dni :evil_lol:[/QUOTE]
oglądałam!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='despera']Paulina!!! Masz szczęście, że mnie nie było w Wawie, jak ty byłaś, bo bym cię chyba zamordowała:mad: :P A ja zwiedzałam Kakadu w Złotych Tarasach:multi: Tylko kasy nie miałam... ;)
Milcia jak zwykle śliczna, ucałuj ją w nochalek:loveu: Sabinkę też:loveu:
Pozdrawiam:multi:
[SIZE=1]A, wysłałam ci coś:diabloti:[/SIZE][/quote]

O cholera :-o Desperka wróciła :loveu:
Miałam do Ciebie napisac esa, ale w sumie byłam tylko przelotnie, nawet do babci nie zajrzałam....
Dziekujemy :loveu:

Czyżbys mi wysłała otrzęsnioną Agnieszkę? :diabloti:

[quote name='eria']no własnie, jak jeździłam do Wawy do szkoły, to kilka razy tam byłam i byłam zawiedziona bo zoologa nie znalazłam :shake::placz:

oglądałam![/quote]

Podobno jest, ale moze go gdzies w jakims zakamarku ukryli :roll:
Tez byłam zawiedziona, bo juz się nastawilam, ze cus kupię...
Chociaz despera blondynka i go znalazła :diabloti:

Ja zasnęłam w trakcie.. zmęczona po zakupach byłam :oops:

Link to comment
Share on other sites

Hej ! :lol:
Byłam dzisiaj na wystawie w Zamku Królewskim, niedawno wróciłam.
Wystawa była raczej nudna, ale za to znalazłysmy z koleżankami super sklepik na starówce. Taki malutki w starej kamieniczce, w indyjskim stylu, pachnący kadzidełkami. Kupiłam sobie cos w stylu chusteczko - opaski - jest śliczna :loveu:

Kocham warszawską starówkę, pierwszy raz tam bylam z moim apratkiem, więc mogę wtawic troszkę zdjęc - chcecie?

Link to comment
Share on other sites

Gassira jak ty "dzień dobry" to ja już chyba "dobry wieczór"...?:evil_lol:
No i gdzie te fotki? U mnie to wstawiłaś nawet te co nie trzeba a u siebie żadnych, ładnie to tak?:eviltong: Ale wybaczam, dzięki że w ogóle pomogłaś w potrzebie:loveu:
Chcemy fotki Starówki, Milki i Sabinki:multi: I oczywiście nowej chusteczki:cool3: A wiesz co ja znalazłam niedaleko Nowego Światu? Sklep Kowbojski :razz: Jeszcze nie byłam ale na pewno zajrzę:lol:
Pozdrawiam:multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='despera']Gassira jak ty "dzień dobry" to ja już chyba "dobry wieczór"...?:evil_lol:
No i gdzie te fotki? U mnie to wstawiłaś nawet te co nie trzeba a u siebie żadnych, ładnie to tak?:eviltong: Ale wybaczam, dzięki że w ogóle pomogłaś w potrzebie:loveu:
Chcemy fotki Starówki, Milki i Sabinki:multi: I oczywiście nowej chusteczki:cool3: A wiesz co ja znalazłam niedaleko Nowego Światu? Sklep Kowbojski :razz: Jeszcze nie byłam ale na pewno zajrzę:lol:
Pozdrawiam:multi:[/quote]

Bo ja tak z wyprzedzenie m się witam:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pimpek']dobry wieczór :D[/quote]

Dzień dobry :lol:

[quote name='gassira']to ja powiem dzień dobry:evil_lol:;)[/quote]

Dobry wieczór :evil_lol:

[quote name='despera']Gassira jak ty "dzień dobry" to ja już chyba "dobry wieczór"...?:evil_lol:
No i gdzie te fotki? U mnie to wstawiłaś nawet te co nie trzeba a u siebie żadnych, ładnie to tak?:eviltong: Ale wybaczam, dzięki że w ogóle pomogłaś w potrzebie:loveu:
Chcemy fotki Starówki, Milki i Sabinki:multi: I oczywiście nowej chusteczki:cool3: A wiesz co ja znalazłam niedaleko Nowego Światu? Sklep Kowbojski :razz: Jeszcze nie byłam ale na pewno zajrzę:lol:
Pozdrawiam:multi:[/quote]

Dobry wieczór Desperro, raz Cię dłuuugo nie ma, a raz przychodzisz tak czesto? Ustal sobie jakies dyżury to pogadamy :diabloti:
A propos zdjęc - mam lenia, nie chce mi się akumulatorka naładowac i w ogóle.. Moze zrobie jakies jutro na spacerze. A Sabinna własnie u nas jest :loveu:
Kowbojski? Faaajnie, koniecznie zajrzyj - ja lubie takie sklepiki z duszą :loveu:

[quote name='eria']a ja tam nie wiem czy chcę Warszawę oglądać :eviltong::eviltong:

często bywałam na starówce, bo tam jest Centralna Biblioteka Rolnicza z której książki wypozyczałam :lol:[/quote]

To narazie nie pokazę :eviltong:
Skończył mi się okres próbny Corela i dziad nie chce działac :angryy:
A w photoshopa nie umiem obsługiwac i nie wiem jak obrobic fotki :placz:

Ja jeszcze ze starówek to bardzo lubię gdańską. Byłam 3 razy i baaardzo mi się podobała ;)

[quote name='despera']A ja jeszcze tam nie byłam, choć ostatnio znajomy zafundował mi szybkie zwiedzanie miasta, na szczęście udało mi się szybko uciec;)[/quote]

Czemu? Warszawa jest faaajna :evil_lol:

[quote name='am-elle']ja też czekam na te obiecane zdjęcia...potem zajrzę :eviltong:[/quote]

Jak się uporam z obrobieniem to wstawię :lol:
Zapraszamy!

Tak z nowosci to Milunia na spacerze pogoniła dzisiaj koteczka :loveu:
I w trakcie mojej nieuwagi wlazła do wody zeby się napic :shake:
Ale pózniej złapał nas deszcz, więc tak czy siak wróciłyśmy mokre :roll:

Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...