Jump to content
Dogomania

Bobinka uratowana z jednego z najgorszych schronisk.


Recommended Posts

Bobinka ,to ok 5letnia sunia ważąca ok 7kg. Została uratowana wraz z innymi psami przed śmiercią.Przyjechała do mnie jako piesek ,który ma zaklepany domek.Była pocięta nożem ma również stare złamanie łapki. Niestety osoba która miała dać jej dom bez podania przyczyny zrezygnowała z adopcji zostawiając mi kolejnego psiaka. Bobinka została przeze mnie wyleczona i zsocjalizowana. miała typowy problem psa rzucanego po ścianach.Ktoś sie nad nią potwiornie znęcał ,połamał łape i żebra. Przy stresie załatwiała się pod siebie ,nie umiała chodzić na smyczy ani załatwiać sie na zewnątrz. Dziś to ultra przytulina potrzebująca swojego miejca przy swoich ludziach. Może komuś sie to biedactwo spodoba,może ktoś taką mixturke pokocha i zabierze do domu ? Bobinka jest bardzo posłuszna. Świetnie dogaduje sie z psami i kotami.Mimo utykania jest pieskiem żywiołowym uwielbiającym towarzyskie zabawy więc najlepszy byłby domek z innym psem jak i również kotem.U mnie szaleje z Pacicią i Gryźką.
Bobinka jest 7psem na moim utrzymaniu. Może ktoś Bobinke wspomoże. Może udałoby się zebrać pieniądze na prześwietlenie starego złamania przedniej łapki ? Dobrze by był wiedzieć czy krzywą łapke dałoby się w przyszłości zoperować i czy nie następuje tam jakiś stan chorobowy.Bobinka słabo daje sygnały ,że ją coś boli. Przy pociętej głowie nawet nie pisnęła.


[SIZE=3][B][SIZE=2]teresaa118 --------100zł Dziękuje .
Bazarek-------------54,50 zł

[/SIZE]
[/B][/SIZE]

Edited by Dżdżowniś
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...