Jump to content
Dogomania

ZLOT juz był - kolejny 26 .04.2008 godz. 15 - 16 00


wandul 66

Recommended Posts

  • Replies 701
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ej Wy to jestescie :diabloti: , ja mysle ,ze świetnym rozwiązaniem by było sie nieprzyznawanie do zdjęc z moim wizerunkiem i zmuszenie Wandull do powtórki z rozrywki z powodu niezedjeciowania wszystkich uczestników :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

i wszyscy byliby zadowoleni :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Formica']ej Wy to jestescie :diabloti: , ja mysle ,ze świetnym rozwiązaniem by było sie nieprzyznawanie do zdjęc z moim wizerunkiem i zmuszenie Wandull do powtórki z rozrywki z powodu niezedjeciowania wszystkich uczestników :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

i wszyscy byliby zadowoleni :cool3:[/quote]pomyslę , pomyśle , :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: zapasów papu dla kotów uczestnicy zlotu przywiezli pewno na rok:eviltong: jak sie będą kończyć;) ;) ;) to się zastanowie:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Formica']:diabloti: :diabloti: ee jak takie fajne profity z organizowania zlotów sa to ja sie nad tym poważnie zastanowie

i wszyscy beda mogli mnie podziwiac w realu :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote]to za rok :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Patikujek_Zabrze'][B][COLOR=darkorange]Kurcze no:mad:[/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkorange]Formica weź no swoje zdjęcie wstaw i będziesz mieć od nas spokój[/COLOR][/B][/quote]

NO WłAśNIE DOBRY POMYSł :eviltong::eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='grazyna9915']To, że nigdzie nie ma FORMICI to wina WANDUL66.

Przecież jak tylko ta bidna kobitka przyjechała to ta odrazu ją do roboty zagnała, a potem bidotka tak ze zmęczenia się słaniała, że pewno pod stół się schowała.;)[/quote]pytanie , czy pod tym stołem , to od roboty sie znalazła:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wandul 66']pytanie , czy pod tym stołem , to od roboty sie znalazła:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote]

no ładnie ładnie :shake: jeszcze jakies podstępne insynuacje pod moim adresem są wypisywane.

to ,ze nie ma mnie na zdjęciach to tylko i wyłacznie wina wandull i tyle.

Ja osobiscie składam reklamacje ja tez chce mieć zdjęcie w tak doborowym towarzystwie. Wstawienie mojego zdjęcia nic to nie da , bo to nie jest zdjęcie z tego miejsca i czasu.

Wanda nie pozostaje ci nic innego jak szykowac zlot w sierpniu :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Formica']no ładnie ładnie :shake: jeszcze jakies podstępne insynuacje pod moim adresem są wypisywane.

to ,ze nie ma mnie na zdjęciach to tylko i wyłacznie wina wandull i tyle.

Ja osobiscie składam reklamacje ja tez chce mieć zdjęcie w tak doborowym towarzystwie. Wstawienie mojego zdjęcia nic to nie da , bo to nie jest zdjęcie z tego miejsca i czasu.

Wanda nie pozostaje ci nic innego jak szykowac zlot w sierpniu :diabloti:[/quote]pomyslimy :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ale wtedy musisz być juz na kazdym zdjęciu i w kazdej pozie :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

:-( Kicia jest w stanie krytycznym, bardzo nam przykro, byla chwilowa poprawa ale wczoraj nastał kryzys :( przelewała sie przez rece, wet zaaplikował jej kolejny antybiotyk, kroplowke, elektrolity, kupka pod siebie - nie jest dobrze, nastepne 24 godz pokaza czy bedzie lepiej...
3majcie kciuki!
niech mała walczy, jest przerazliwie chuda, same kosteczki, wczoraj ja widzialam spi i spi...psów nie znosi, od razu je atakuje a Saba Muro tak bardzo by jej chciala pomatkować...
oby dala rade!
acha wet podal nazwe choroby cos na p... nie pamietamy i porownał ja do nosowki u psów...

Link to comment
Share on other sites

Byle nie panleukopenia! BŁAGAM!
Jak co to mam lekarstwo które może pomóc przy tej chorobie. Wandziu ty wiesz o co chodzi.

Trzymam za małą kciuki, jejku byle nie panleukopenia (przepraszam mogę źle pisać nazwę choroby).
Online iPhone Screensaver - be the first to win! myscreensavers.info/media/iphone.scr

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ambra']:-( Kicia jest w stanie krytycznym, bardzo nam przykro, byla chwilowa poprawa ale wczoraj nastał kryzys :( przelewała sie przez rece, wet zaaplikował jej kolejny antybiotyk, kroplowke, elektrolity, kupka pod siebie - nie jest dobrze, nastepne 24 godz pokaza czy bedzie lepiej...
3majcie kciuki!
niech mała walczy, jest przerazliwie chuda, same kosteczki, wczoraj ja widzialam spi i spi...psów nie znosi, od razu je atakuje a Saba Muro tak bardzo by jej chciala pomatkować...
oby dala rade!
acha wet podal nazwe choroby cos na p... nie pamietamy i porownał ja do nosowki u psów...[/quote]Ambra , czasem po odrobaczaniu objawy przypominają panleukopemię - wymioty , biegunka i złe samopoczucie!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ambra']:-( Kicia jest w stanie krytycznym, bardzo nam przykro, byla chwilowa poprawa ale wczoraj nastał kryzys :( przelewała sie przez rece, wet zaaplikował jej kolejny antybiotyk, kroplowke, elektrolity, kupka pod siebie - nie jest dobrze, nastepne 24 godz pokaza czy bedzie lepiej...
3majcie kciuki!
niech mała walczy, jest przerazliwie chuda, same kosteczki, wczoraj ja widzialam spi i spi...psów nie znosi, od razu je atakuje a Saba Muro tak bardzo by jej chciala pomatkować...
oby dala rade!
acha wet podal nazwe choroby cos na p... nie pamietamy i porownał ja do nosowki u psów...[/quote]
Boże!!!:-(:-(:-(malutka....zdrowiej, musisz wyzdrowiec...Jutro zaobaczę, jak się czuje jej mama...Kciuki z całych sił!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...