Jump to content
Dogomania

Shila - owczarek szkocki o charakterze DIABŁA ;)


adiiszek

Recommended Posts

  • Replies 182
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dziękujemy :)!

No co do sierści to w sumie tylko żółtko raz w tygodniu, karma Brit premium junior L (najlepiej od początku służyła małej, acana/ orijen powodowały rozwolnienia że względu na dużo białka i ziół).

Pani wróciła ze szpitala, zakupilismy nowe piłki także mała znów może spędzać na dworze więcej czasu.

Krwawienie z cieczki zmienia się w takie blade uplawy, wręcz białe, także powoli zaczyna się chyba faza 'zapachowa' bo mała robi się bardzo, bardzo nieusluchana.

Mary&Shena miło usłysze, że jest podobna do jakiegoś typ, bo ma rodowód z pseudo pseudohodowli więc można było sięspodziewać, że wyrośnie na zagadkę ;p

Jedyne co mnie pociesza, to udało mi się skontaktować z innymi właścicielami psów z tego samego miotu - wszystkie rosną zdrowo, mam ogrom zdjęć, mogę pokazać wieczorem :))

Link to comment
Share on other sites

Adiiszek, ja też mam nie rodowodowe colaki i szczerze mówiąc tylko Shena jest w jakimkolwiek typie (klasyk), Miłka nie za bardzo ;) A Twoja troszkę klasyka troszkę amerykana mi przypomina i najważniejsze w przypadku psin z pseudo po których się jakiegoś jednolitego typu nie można spodziewać, to żeby były zdrowe, więc super, że mała zdrowo rośnie i zdrowo wygląda ;)

Link to comment
Share on other sites

https://www.youtube.com/watch?v=pGdh_bGOHSA tutaj filmik z dziś z małych zabaw :)

Mała zdrowo rośnie, chociaż jej wzrost w kłębie zatrzymał się na 61 cm.
Waga ost. to było 24kg, teraz nie wiem - będziemy ważyć jak odbiorę wagę ew. u weterynarza na lato.

Faza krwawienia w cieczce się skończyła, teraz faza zapachowa, mimo której Shila dalej nie chce aby jakikolwiek pies podchodził do niej ''od dupy strony'' :P

Strasznie nam się rozszczekała od czasu rozpoczęcia cieczki, na szczęście mimo cieczki jest bardzo ruchliwa, skora do zabaw, współpracy, choć na spacerach chce się bardziej oddalać, co szybko koryguję :)

Pierwszy raz dziś narzeczona ugotowała małej serduszek....miska przesunięta o metr, pies zjadł, oblizywał się 15minut po czym poszedł spać :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...