Jump to content
Dogomania

RC Weight Control faza II otyłości


gayka

Recommended Posts

Mam taki problem , że moja suka ( która ze względu na chory kręgosłup musi być bezwzględnie szczupła) bardzo ładnie chudnie na RC Obesity , ale kiedy zmieniam karmę na inną , pozornie o podobnych parametrach ( tłuszcz, białko) to natychmiast tyje. Jestem już zmęczona tą huśtawką i zastanawiam się nad karmą rekomandowaną jako karma po kuracji odchudzającej , czyli RC Weight Control . Czy ktoś ma doświadczenia z tą karmą ??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gryf80']GAyko ja tez sie nad ta karma zastanawialammoja sucza tez jest na obesity obecnie.ale raczej juz zostanie naobesity do konca zycia i tyle.a ty rozwazalas taka mysl?[/QUOTE]

[FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#000000] [/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Calibri][SIZE=3][COLOR=#000000]Na tą chwilę nie mam lepszego pomysłu niż zostanie na obesity na zawsze, ale skoro ktoś tą drugą fazę wymyślił to może trzeba spróbować . Zwłaszcza, że na WC jest wyraźnie napisane, że może to być karma na całe życie . [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#000000] [/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Kiedys mialam probki wc,ale ta karma dla mnie jakas taka sucha..slabo pachniala.jesli sucza dojdzie do tych 25 kg to i tak zostaniemy prawdopodobnoe na obesity.ostatnio porownywalam sklad rc z farmina-w farminie na pierwszym miejscu weglowodany.to dziekujemy takiej karmie.z tego co sie orientuje to bialko odchudza nie weglowodany

Link to comment
Share on other sites

Wiesz ja już nie porównuję ! Obesity sprawdza się znakomicie i nic nie będę kombinować. Ewentualnie zostaje nam Neutered , też fajnie się sprawdzał a w sumie jakoś o nim zapomniałam i dopiero teraz mnie olśniło:) Muszę zdobyć próbki tego WC , ale na razie u nas jeszcze faza pierwsza :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='gryf80']Kiedys mialam probki wc,ale ta karma dla mnie jakas taka sucha..slabo pachniala.jesli sucza dojdzie do tych 25 kg to i tak zostaniemy prawdopodobnoe na obesity.ostatnio porownywalam sklad rc z farmina-w farminie na pierwszym miejscu weglowodany.to dziekujemy takiej karmie.z tego co sie orientuje to bialko odchudza nie weglowodany[/QUOTE]

Masz świętą rację :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...